Logo WTG

Wersja polska  English  Deutsch  Français

Dziś jest 31 marca 2017 roku, imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

Archiwum Państwowe w Poznaniu Akta gmin przyłączonych do Poznania Berdychowo Chrartowo Daszewice Dębiec Fabianowo Garaszewo Główna Głuszyna Golęcin Górczyn Jeżyce Junikowo Kobylepole Komandoria Kotowo Krzesiny Krzyżowniki Św.Łazarz Ławica Marlewo Minikowo Naramowice Obrzyca Piotrowo Podolany Psarskie Rataje Sołacz Spławie Starołęka Strzeszyn Świerczewo Urbanowo Wilda Winiary Zegrze Akta gminy Bolewice (pow. nowotomyski) Akta gminy Buk (pow. nowotomyski) Akta gminy Granowo (pow. nowotomyski) Akta gminy Grodzisk Wlkp. (pow. nowotomyski) Akta gminy Kuślin (pow. nowotomyski) Akta gminy Lwówek Wlkp. (pow. nowotomyski) Akta gminy Miedzichowo (pow. nowotomyski) Akta gminy Nowy Tomyśl Akta gminy Opalenica (pow. nowotomyski) Akta gminy Zbąszyń (pow. nowotomyski) Akta gminy Czerwonak (pow. poznański) Akta gminy Dopiewo (pow. poznański) Akta gminy Piątkowo (pow. poznański) Akta gminy Polskawieś (pow. poznański) Akta gminy Poznań - Wschód Akta gminy Puszczykowo (pow. poznański) Akta gminy Rokietnica (pow. poznański) Akta gminy Stęszew (pow. poznański) Akta gminy Swarzędz (pow. poznański) Akta gminy Tarnowo Podgórne (pow. poznański) Akta gminy Żabikowo (pow. poznański) Akta gminy Bnin (pow. śremski) Akta gminy Dolsk (pow. śremski) Akta gminy Kórnik (pow. śremski) Akta gminy Książ Wlkp. (pow. śremski) Akta gminy Mosina (pow. śremski) Akta gminy Śrem Akta gminy Dominowo (pow. średzki) Akta gminy Kleszczewo (pow. średzki) Akta gminy Kostrzyn Wlkp. (pow. średzki) Akta gminy Krzykosy (pow. średzki) Akta gminy Nekla (pow. średzki) Akta gminy Środa Wlkp. Akta gminy Zaniemyśl (pow. średzki) Akta gminy Rogoźno (pow. obornicki) Archiwum Państwowe w Gnieźnie


Strona ta zawiera listę dostępnych w Archiwum Państwowym w Poznaniu tzw. Ksiąg dusz i Ksiąg meldunkowych XIX i XX w. Dane pochodza z internetowej bazy SEZAM.


Archiwum Państwowe w Poznaniu


Akta gmin przyłączonych do Poznania


Berdychowo

brak


Chrartowo

Seelenliste - lista dusz, 1900-1933 - sygn. 2
Rejestr mieszkańców - tom I, 1931-1939 - sygn. 3
Rejestr mieszkańców - tom II, 1932-1939 - sygn. 4
Skorowidz do rejestru mieszkańców t. I i II, 1931-1939 - sygn. 5


Daszewice

brak


Dębiec

Rejestr mieszkańców t. II, 1910-1926 - sygn. 28
Rejestr mieszkańców t. III, 1877-1920 - sygn. 29


Fabianowo

Rejestr mieszkańców t. I, 1850-1920 - sygn. 30
Rejestr mieszkańców t. III, 1910-1920 - sygn. 31
Lista dusz gminy Fabianowo, t. II, [1900]1925-1931 - sygn. 32
Rejestr mieszkańców - t. III, 1929-1939 - sygn. 33
Rejestr mieszkańców - t. III a, 1933-1939 - sygn. 34
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żabikowo - Fabianowo, 1929-1939 - sygn. 35


Garaszewo

brak


Główna

Seelenliste der Gemeinde zu Główno Dorf im Kreise Posen - t. II, 1869-1900 - sygn. 61
Rejestr mieszkańców gminy Główna, 1870-1900 - sygn. 62
Volksbuch gminy Główna, 1898-1918 - sygn. 63
Rejestr mieszkańców gminy Główna, 1871-1918 - sygn. 64
Skorowidz mieszkańców gminy Główna, 1869-1925 - sygn. 65


Głuszyna

brak


Golęcin

Księga kontroli ruchu ludności rejestr osób opuszczających gminę, 1932-1933 - sygn. 67
Rejestr mieszkańców majątek Golęcin, 1934-1939 - sygn. 68
Rejestr mieszkańców - gmina Golęcin, t. I, 1931-1939 - sygn. 69
Rejestr mieszkańców gminy Golęcin t. II, 1931-1939 - sygn. 70


Górczyn

Rejestr mieszkańców gminy Górczyn, 1870-1898 - sygn. 78


Jeżyce

Rejestr mieszkańców gminy Jeżyce, 1801-1900 - sygn. 107


Junikowo

Seelenliste der Gemeindebezirks Rudnicze, 1902-1926 - sygn. 109
Rejestr mieszkańców gminy Junikowo, 1875-1926 - sygn. 110
Książka dusz gminy Junikowo komisariatu Fabianowo, 1885-1933 - sygn. 111
Rejestr mieszkańców gmina Junikowo, 1931-1939 - sygn. 112
Rejestr mieszkańców gmina Junikowo, 1931-1939 - sygn. 113
Rejestr mieszkańców gromady Junikowo, 1936-1939 - sygn. 114
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żabikowo - gromada Junikowo, 0-0 - sygn. 115


Kobylepole

brak


Komandoria

Rejestr mieszkańców, 1905-1932 - sygn. 125
Rejestr mieszkańców, 1920-1932 - sygn. 126


Kotowo

Seelenliste des Gemeindebezirks Kotowo, 1900-1920 - sygn. 127
Książka dusz gminy Kotowo komisariatu Fabianowo, 1927-1932 - sygn. 128
Rejestr mieszkańców gminy Kotowo, 1918-1932 - sygn. 129
Rejestr mieszkańców gminy Kotowo, 1932-1939 - sygn. 130


Krzesiny

brak


Krzyżowniki

Rejestr mieszkańców gmina Krzyżowniki - t. I, 1931-1939 - sygn. 134
Rejestr mieszkańców gmina Krzyżowniki - t. II, 1931-1939 - sygn. 135
Rejestr mieszkańców gmina Krzyżowniki - t. III, 1936-1939 - sygn. 136
Rejestr mieszkańców - t. IV, 1938-1939 - sygn. 137


Św.Łazarz

brak


Ławica

Seelenliste des Gemeindebezirks Ławica, 1905-1920 - sygn. 149
Rejestr mieszkańców - Ławica, 1905-1920 - sygn. 150
Rejestr mieszkańców gromady Ławica - t. IV a, 1932-1939 - sygn. 151
Rejestr mieszkańców Ławica, 1931-1939 - sygn. 152
Rejestr mieszkańców Ławica, 1937-1939 - sygn. 153
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żabikowo - Ławica, 0-0 - sygn. 154


Marlewo

brak


Minikowo

Rejestr mieszkańców - Minikowo, 1851-1926 - sygn. 157
Rejestr mieszkańców gminy Minikowo Lista dusz gminy Minikowo, 1905-1932 - sygn. 158
Rejestr mieszkańców gminy Minikowo, 1932-1939 - sygn. 159
Rejestr mieszkańców - Minikowo, 1935-1939 - sygn. 160
Skorowidz gminy Minikowo do ksiąg meldunkowych, 0-0 - sygn. 161


Naramowice

Rejestr mieszkańców - Naramowice, 1851-1932 - sygn. 163
Rejestr mieszkańców gmina Naramowice t. I, 1932-1939 - sygn. 164
Rejestr mieszkańców gmina Naramowice t. II, 1932-1939 - sygn. 165
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Naramowice, 1932-1939 - sygn. 166


Obrzyca

brak


Piotrowo

brak


Podolany

Rejestr mieszkańców - osiedle Podolany, 1932-1939 - sygn. 169


Psarskie

Lista dusz - gmina Psarskie, 1920-1932 - sygn. 170
Rejestr mieszkańców - gmina Psarskie, 1932-1939 - sygn. 171


Rataje

Rejestr mieszkańców - gmina Rataje, 1900-1920 - sygn. 202
Rejestr mieszkańców - gmina Rataje, 1900-1920 - sygn. 203
Rejestr mieszkańców Rataje, ul. Główna strona zachodnia, 1900-1920 - sygn. 204
Rejestr mieszkańców Rataje, ul. Główna strona wschodnia, 1900-1920 - sygn. 205
Rejestr mieszkańców - gmina Rataje, 1900-1932 - sygn. 206
Rejestr mieszkańców Rataje, droga do Warty, 1920-1932 - sygn. 207
Rejestr mieszkańców Rataje, droga do Żegrza i wschodnie zabudowania, 1900-1932 - sygn. 208
Rejestr mieszkańców - gmina Rataje, 1920-1932 - sygn. 209
Rejestr mieszkańców Rataje - baraki, 1920-1924 - sygn. 210


Sołacz

Książka meldunkowa - obszar dworski Sołacz, 1920-1933 - sygn. 211


Spławie

brak


Starołęka

Rejestr mieszkańców - Mała Starołęka t. I, 1900-1920 - sygn. 214
Rejestr mieszkańców - Mała Starołęka t. II, 1900-1920 - sygn. 215
Rejestr mieszkańców - Starołęka ul. Poznańska, 1900-1932 - sygn. 216
Rejestr mieszkańców - gmina Starołęka ul. Kolejowa, 1900-1932 - sygn. 217
Rejestr mieszkańców - gmina Starołęka ul. Szkolna, 1900-1932 - sygn. 218
Rejestr mieszkańców - gmina Starołęka ul. Karolińska, 1900-1932 - sygn. 219
Rejestr mieszkańców - gmina Starołęka ul. Dr. Romana Maya, 1900-1932 - sygn. 220
Rejestr mieszkańców - gmina Starołęka ul. Kanałowa, 1900-1932 - sygn. 221
Skorowidz do starych i nowych ksiąg meldunkowych - Starołęka, 0-0 - sygn. 222


Strzeszyn

Rejestr mieszkańców - obszar dworski Strzeszyn, t. I, 1928-1939 - sygn. 225
Rejestr mieszkańców - gmina Strzeszynek, 1931-1939 - sygn. 226


Świerczewo

Seelenliste des Gemeindebezirks Świerczewo, 1904-1920 - sygn. 227
Księga dusz - Świerczewo, 1900-1926 - sygn. 228
Lista dusz - gmina Świerczewo, 1920-1932 - sygn. 229
Rejestr mieszkańców - gmina Świerczewo, 1931-1939 - sygn. 230


Urbanowo

Rejestr mieszkańców - Droga Urbanowska, 1902-1932 - sygn. 231
Rejestr mieszkańców - Droga Obornicka, 1905-1919 - sygn. 232


Wilda

Meldwesen zmiany adresów i poszukiwania osób, 1895-1896 - sygn. 250
Sprawy meldunkowe - zmiany adresów, poszukiwania osób, 1896-1897 - sygn. 251


Winiary

Skorowidz do rejestrów mieszkańców gminy Winiary, 0-0 - sygn. 309
Skorowidz do rejestrów mieszkańców gminy Winiary, 0-0 - sygn. 310
Skorowidz do księgi spisu dusz Winiary, 0-0 - sygn. 311


Zegrze

Rejestr mieszkańców gminy Żegrze t. I, II, 1900-1931 - sygn. 314
Rejestr mieszkańców gminy Żegrze t. III, 1900-1931 - sygn. 315
Rejestr mieszkańców gminy Żegrze t. IV-V, 1900-1931 - sygn. 316
Rejestr mieszkańców gminy Żegrze. Ulice: Poznańska, Kościuszki, Polna, Górna, T. I, 1932-1939 - sygn. 317
Rejestr mieszkańców gminy Żegrze. Ulice: Wesoła, Forteczna, Wawrzyńca, Warownia II, Aleja Forteczna. T. II, 1932-1939 - sygn. 318
Rejestr mieszkańców gminy Żegrze T. III, 1932-1939 - sygn. 319
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żegrze, 0-0 - sygn. 320
Skorowidz do rejestru mieszkańców t. I, II i III - gmina Żegrze, 1932-1939 - sygn. 321
Skorowidz mieszkańców gminy Główna, 1917-1937 - sygn. 322


Akta gminy Bolewice (pow. nowotomyski)

brak


Akta gminy Buk (pow. nowotomyski)

Księga dusz gminy Cieśla, 1833-1934 - sygn. 94
Księga dusz gminy Cieśla, 1845-1934 - sygn. 95
Księga dusz gminy Cieśla, 1860-1938 - sygn. 96
Księga dusz dotycząca obszaru dworskiego Cieśla, 1790-1874 - sygn. 97
Księga dusz dotycząca obszaru dworskiego Cieśla, 1832-1923 - sygn. 98
Księga dusz Dakowy Suche, 1799-1906 - sygn. 99
Księga dusz Dakowy Suche, 1828-1927 - sygn. 100
Księga dusz Dakowy Suche, 1821-1934 - sygn. 101
Księga dusz Dakowy Suche, 1840-1939 - sygn. 102
Księga dusz dotycząca obszaru dworskiego Dakowy Suche, 1834-1931 - sygn. 103
Księga dusz dotycząca obszaru dworskiego Dakowy Suche, 1834-1933 - sygn. 104
Księga dusz dotycząca obszaru dworskiego Dakowy Suche, 1848-1939 - sygn. 105
Księgi dusz Gminy Dobra, 1830-1927 - sygn. 106
Księgi dusz Gminy Dobra, 1830-1934 - sygn. 107
Księgi dusz gromady Dobra, 1844-1939 - sygn. 108
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1780-1870 - sygn. 109
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1828-1913 - sygn. 110
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1804-1927 - sygn. 111
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1825-1928 - sygn. 112
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1833-1934 - sygn. 113
Księgi dusz Gminy Dobieżyn, 1852-1939 - sygn. 114
Księgi dusz Gminy Dobieżyn/ Dobra rycerskie, 1828-1913 - sygn. 115
Księgi dusz Gminy Dobieżyn Nowy, 1832-1930 - sygn. 116
Księgi dusz Dobieżyn Nowy, 1840-1934 - sygn. 117
Księgi dusz Gminy Dobieżyn Nowy, 1846-1934 - sygn. 118
Księgi dusz Gromady Dobieżyn Nowy, 1845-1939 - sygn. 119
Księgi dusz Gminy Kalwy, 1796-1905 - sygn. 120
Księgi dusz Gminy Kalwy, 1826-1927 - sygn. 121
Księgi dusz Gminy Kalwy, 1832-1935 - sygn. 122
Księgi dusz Gminy Kalwy, 1854-1938 - sygn. 123
Księgi dusz Gminy Kalwy /Folwark/, 1834-1928 - sygn. 124
Księgi dusz Gminy Kalwy /Folwark/, 1836-1928 - sygn. 125
Księgi dusz Gminy Kalwy /dwór/, 1853-1939 - sygn. 126
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1773-1968 - sygn. 127
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1791-1895 - sygn. 128
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1818-1929 - sygn. 129
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1837-1933 - sygn. 130
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1826-1934 - sygn. 131
Księgi dusz Gminy Niegolewo, 1853-1939 - sygn. 132
Księgi dotyczące obszaru dworskiego Niegolewo, 1814-1930 - sygn. 133
Księgi dusz Niegolewo Dwór, 1855-1939 - sygn. 134
Księga dusz gminy Niepruszewo, 1792-1883 - sygn. 135
Księga dusz gminy Niepruszewo, 1790-1886 - sygn. 136
Księga dusz gminy Niepruszewo, 1806-1906 - sygn. 137
Księga dusz gminy Niepruszewo, 1828-1928 - sygn. 138
Księga dusz gminy Niepruszewo, 1828-1935 - sygn. 139
Rejestr mieszkańców gromady Niepruszewo, 1851-1937 - sygn. 140
Księga dusz Niepruszewo dwór, 1790-1898 - sygn. 141
Księga dusz Niepruszewo dwór, 1820-1905 - sygn. 142
Księga dusz Niepruszewo dwór, 1826-1928 - sygn. 143
Rejestr mieszkańców Niepruszewo dwór, 1843-1939 - sygn. 144
Księga dusz gminy Otusz, 1778-1878 - sygn. 145
Księga dusz gminy Otusz, 1823-1925 - sygn. 146
Księga dusz gminy Otusz, 1830-1928 - sygn. 147
Księga dusz gminy Otusz, 1841-1934 - sygn. 148
Księga dusz gminy Otusz, 1863-1939 - sygn. 149
Księga dusz majątek Otusz, 1819-1907 - sygn. 150
Księga dusz majątek Otusz, 1831-1937 - sygn. 151
Księga dusz gromady Otusz Dwór, 1847-1939 - sygn. 152
Księga dusz gminy Pawłówko, 1784-1893 - sygn. 153
Księga dusz gminy Pawłówko, 1793-1904 - sygn. 154
Księga dusz gminy Pawłówko, 1829-1927 - sygn. 155
Księga dusz gminy Pawłówko, 1832-1934 - sygn. 156
Księga dusz gminy Pawłówko, 1841-1938 - sygn. 157
Księga dusz gminy Szewce, 1773-1868 - sygn. 158
Księga dusz gminy Szewce, 1814-1895 - sygn. 159
Księga dusz gminy Szewce, 1821-1930 - sygn. 160
Księga dusz gminy Szewce, 1845-1939 - sygn. 161
Księga dusz obszaru dworskiego Szewce, 1832-1925 - sygn. 162
Księga dusz obszaru dworskiego Szewce, 1822-1931 - sygn. 163
Księga dusz obszaru dworskiego Szewce, 1840-1934 - sygn. 164
Księga dusz obszaru dworskiego Szewce, 1848-1939 - sygn. 165
Księga dusz Sznyfin dwór, 1805-1906 - sygn. 166
Księga dusz Sznyfin dwór, 1839-1928 - sygn. 167
Księga dusz Sznyfin dwór, 1844-1934 - sygn. 168
Księga dusz gminy Tomisławki, 1836-1918 - sygn. 169
Księga dusz osiedle Tomisławki, 1875-1938 - sygn. 170
Księga dusz gminy Turkowo, 1781-1865 - sygn. 171
Księga dusz gminy Turkowo, 1799-1879 - sygn. 172
Księga dusz gminy Turkowo, 1800-1895 - sygn. 173
Księga dusz gminy Turkowo, 1816-1931 - sygn. 174
Księga dusz gminy Turkowo, 1816-1931 - sygn. 175
Księga dusz gminy Turkowo, 1843-1939 - sygn. 176
Księga dusz gminy Turkowo, obszar dworski, 1822-1929 - sygn. 177
Księga dusz gminy Turkowo, obszar dworski, 1828-1934 - sygn. 178
Księga dusz gminy Turkowo, dwór, 1846-1939 - sygn. 179
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1776-1864 - sygn. 180
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1820-1915 - sygn. 181
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1820-1928 - sygn. 182
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1846-1934 - sygn. 183
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1862-1939 - sygn. 184
Księga dusz gminy Wielkawieś, 1862-1939 - sygn. 185
Księga dusz Wielkawieś dwór, 1820-1906 - sygn. 186
Księga dusz gminy Wiktorowo, 1780-1863 - sygn. 187
Księga dusz gminy Wiktorowo, 1836-1928 - sygn. 188
Księga dusz gminy Wiktorowo, 1836-1934 - sygn. 189
Księga dusz gminy Wiktorowo, 1849-1938 - sygn. 190
Księga dusz gminy Wygoda, 1831-1926 - sygn. 191
Księga dusz gminy Wygoda, 1877-1939 - sygn. 192
Księga dusz gminy Wysoczka, 1840-1861 - sygn. 193
Księga dusz gminy Wysoczka, 1780-1863 - sygn. 194
Księga dusz gminy Wysoczka, 1844-1929 - sygn. 195
Księga dusz gminy Wysoczka, 1837-1931 - sygn. 196
Księga dusz gminy Wysoczka, 1850-1939 - sygn. 197
Księga dusz gminy Wysoczka dwór, 1822-1927 - sygn. 198
Księga meldunkowa obszaru dworskiego Zborowo, 1849-1939 - sygn. 199
Księga dusz gminy Zgoda, 1791-1895 - sygn. 200
Księga dusz gminy Żegowo, 1773-1896 - sygn. 201
Księga dusz gminy Żegowo, 1800-1906 - sygn. 202
Księga dusz gminy Żegowo, 1831-1928 - sygn. 203
Księga dusz gminy Żegowo, 1844-1934 - sygn. 204
Księga dusz gminy Żegowo, 1845-1938 - sygn. 205


Akta gminy Granowo (pow. nowotomyski)

Księga meldunkowa Bielawy dom., 1780-1867 - sygn. 132
Księga meldunkowa Bielawy Vorwerk, 1780-1904 - sygn. 133
Księga meldunkowa Bielawy dom., 1823-1931 - sygn. 134
Księga meldunkowa Bielawy, 1922-1937 - sygn. 135
Księga meldunkowa Bielawy, 1847-1941 - sygn. 136
Księga meldunkowa Bielawy, 1864-1954 - sygn. 137
Księga meldunkowa Drużyn, 1774-1881 - sygn. 138
Księga meldunkowa Drużyn, 1790-1889 - sygn. 139
Księga meldunkowa Drużyn, 1803-1908 - sygn. 140
Księga meldunkowa Drużyn, 1830-1920 - sygn. 141
Księga meldunkowa Drużyn, 1820-1924 - sygn. 142
Księga meldunkowa Drużyn, 1840-1933 - sygn. 143
Rejestr mieszkańców gminy Drużyn, 1800-1941 - sygn. 144
Księga meldunkowa Drużyn, 1864-1954 - sygn. 145
Księga meldunkowa Granowo, 1803-1903 - sygn. 146
Księga meldunkowa Granowo, 1825-1922 - sygn. 147
Księga meldunkowa Granowo, 1827-1923 - sygn. 148
Księga meldunkowa Granowo, 1776-1925 - sygn. 149
Księga meldunkowa Granowo, 1811-1925 - sygn. 150
Księga meldunkowa Granowo, 1842-1932 - sygn. 151
Księga meldunkowa Granowo, 1845-1932 - sygn. 152
Księga meldunkowa Granowo, 1825-1934 - sygn. 153
Rejestr mieszkańców gminy Granowo, 1840-1941 - sygn. 154
Rejestr mieszkańców gminy Granowo /dwór/, 1849-1941 - sygn. 155
Rejestr osób przybywających do gminy Granowo, 1946-1951 - sygn. 156
Rejestr osób opuszczających gminę Granowo, 1947-1951 - sygn. 157
Księga meldunkowa Granowo, 1862-1954 - sygn. 158
Księga meldunkowa Granowo, 1878-1954 - sygn. 159
Księga meldunkowa Januszewice, 1785-1877 - sygn. 160
Księga meldunkowa Januszewice, 1822-1924 - sygn. 161
Księga meldunkowa Januszewice, 1834-1927 - sygn. 162
Księga meldunkowa Januszewice, 1832-1927 - sygn. 163
Księga meldunkowa Januszewice, 1836-1927 - sygn. 164
Księga meldunkowa Januszewice, 1834-1949 - sygn. 165
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1774-1873 - sygn. 166
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1778-1887 - sygn. 167
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1790-1907 - sygn. 168
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1814-1914 - sygn. 169
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1826-1922 - sygn. 170
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1841-1931 - sygn. 171
Rejestr mieszkańców Księga meldunkowa Kąkolewo, 1849-1941 - sygn. 172
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1846-1949 - sygn. 173
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1838-1950 - sygn. 174
Księga meldunkowa Kąkolewo, 1860-1954 - sygn. 175
Księga meldunkowa Kotowo, 1812-1910 - sygn. 176
Księga meldunkowa Kotowo, Woźniki, Borzysław, 1830-1923 - sygn. 177
Księga meldunkowa Kotowo, Woźniki, Borzysław, 1838-1932 - sygn. 178
Księga meldunkowa Kotowo, 1840-1933 - sygn. 179
Rejestr mieszkańców Kotowo, 1854-1941 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców Kotowo, Woźniki, Borzysław /obszar dworski/, 1849-1941 - sygn. 181
Księga meldunkowa Kotowo, 1862-1954 - sygn. 182
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1791-1876 - sygn. 183
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1720-1889 - sygn. 184
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1827-1895 - sygn. 185
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1812-1903 - sygn. 186
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1836-1922 - sygn. 187
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1836-1930 - sygn. 188
Księga Rejestr mieszkańców gminy Kubaczyn, 1849-1941 - sygn. 189
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1829-1950 - sygn. 190
Księga meldunkowa Kubaczyn, 1867-1954 - sygn. 191
Księga meldunkowa Niemierzyce, 1784-1867 - sygn. 192
Księga meldunkowa Niemierzyce, 1806-1904 - sygn. 193
Księga meldunkowa Niemierzyce, 1829-1921 - sygn. 194
Księga meldunkowa Niemierzyce, 1843-1931 - sygn. 195
Rejestr mieszkańców gminy Niemierzyce /dwór/, 1846-1941 - sygn. 196
Księga meldunkowa Niemierzyce, 1868-1954 - sygn. 197
Księga meldunkowa Strzępiń gmina, 1778-1867 - sygn. 198
Księga meldunkowa Strzępiń gmina, 1793-1890 - sygn. 199
Księga meldunkowa Strzępiń gmina, 1798-1905 - sygn. 200
Księga meldunkowa Strzępiń gmina, 1818-1919 - sygn. 201
Księga meldunkowa Strzępiń gmina, 1829-1932 - sygn. 202
Rejestr mieszkańców gminy Strzępiń, 1851-1941 - sygn. 203
Księga meldunkowa Strzępiń obszar dworski, 1845-1932 - sygn. 204
Księga meldunkowa Strzępiń obszar dworski, 1845-1934 - sygn. 205
Rejestr mieszkańców Strzępiń obszar dworski, 1845-1941 - sygn. 206
Księga meldunkowa Strzępiń dom., 1826-1910 - sygn. 207
Księga meldunkowa Strzępiń dom., 1828-1922 - sygn. 208
Księga meldunkowa Separowo folwark, 1787-1867 - sygn. 209
Księga meldunkowa Separowo obszar dworski, 1834-1931 - sygn. 210
Księga meldunkowa Separowo, 1870-1954 - sygn. 211
Księga meldunkowa Woźniki dom., 1764-1866 - sygn. 212
Księga meldunkowa Ziemsko, 1835-1930 - sygn. 213


Akta gminy Grodzisk Wlkp. (pow. nowotomyski)

Skorowidz do księgi meldunkowej gminy Albertowsko, 0-0 - sygn. 106
Księga dusz gminy Albertowsko, 1793-1905 - sygn. 107
Księga dusz gminy Albertowsko, 1822-1942 - sygn. 108
Gromadzka książka meldunkowa gromady Borzysław, 1950-1950 - sygn. 109
Księga dusz gminy Białawieś, 1768-1868 - sygn. 110
Księga dusz gminy Białawieś, 1782-1892 - sygn. 111
Księga dusz gminy Białawieś, 1796-1910 - sygn. 112
Księga dusz gminy Białawieś, 1810-1929 - sygn. 113
Księga dusz gminy Białawieś, 1833-1932 - sygn. 114
Rejestr mieszkańców gminy Białawieś, 1846-1941 - sygn. 115
Księga meldunkowa Białawieś, 1950-1950 - sygn. 116
Księga meldunkowa Chrustowo, 1770-1866 - sygn. 117
Księga dusz gminy Chrustowo, 1800-1881 - sygn. 118
Księga dusz gminy Chrustowo, 1800-1896 - sygn. 119
Księga dusz gminy Chrustowo, 1820-1916 - sygn. 120
Księga dusz gminy Chrustowo, 1826-1923 - sygn. 121
Księga dusz gminy Chrustowo, 1820-1924 - sygn. 122
Księga dusz gminy Chrustowo, 1847-1931 - sygn. 123
Rejestr mieszkańców gromady Chrustowo, 1860-1941 - sygn. 124
Księga meldunkowa gromady Chrustowo, 1950-1950 - sygn. 125
Księga dusz gminy Chrustowo, 1770-1867 - sygn. 126
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1784-1887 - sygn. 127
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1784-1890 - sygn. 128
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1797-1910 - sygn. 129
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1811-1913 - sygn. 130
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1830-1924 - sygn. 131
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1830-1924 - sygn. 132
Księga dusz gminy Czarnawieś, 1843-1932 - sygn. 133
Księga meldunkowa gromady Czarnawieś, 1950-1950 - sygn. 134
Księga dusz gminy Gnin, 1760-1866 - sygn. 135
Księga dusz gminy Gnin, 1786-1881 - sygn. 136
Księga dusz gminy Gnin, 1807-1896 - sygn. 137
Księga dusz gminy Gnin, 1817-1912 - sygn. 138
Księga dusz gminy Gnin, 1817-1913 - sygn. 139
Księga dusz gminy Gnin, 1827-1930 - sygn. 140
Księga dusz gminy Gnin, 1825-1931 - sygn. 141
Księga dusz gminy Gnin, 1848-1931 - sygn. 142
Księga dusz gminy Gnin, 1827-1932 - sygn. 143
Księga meldunkowa gromady Gnin, 1950-1950 - sygn. 144
Księga dusz gminy Grąblewo, 1775-1864 - sygn. 145
Księga dusz gminy Grąblewo, 1756-1870 - sygn. 146
Księga dusz gminy Grąblewo, 1781-1896 - sygn. 147
Księga dusz gminy Grąblewo, 1816-1897 - sygn. 148
Księga dusz gminy Grąblewo, 1805-1910 - sygn. 149
Księga dusz gminy Grąblewo, 1818-1908 - sygn. 150
Księga dusz gminy Grąblewo, 1918-1909 - sygn. 151
Księga dusz gminy Grąblewo, 1822-1924 - sygn. 152
Księga dusz gminy Grąblewo, 1820-1925 - sygn. 153
Księga dusz gminy Grąblewo, 1832-1925 - sygn. 154
Księga dusz gminy Grąblewo, 1845-1931 - sygn. 155
Księga dusz gminy Grąblewo, 1845-1932 - sygn. 156
Księga dusz gminy Grodzisk- Zamek, 1793-1909 - sygn. 157
Księga dusz Grodzisk- Zamek, 1831-1928 - sygn. 158
Księga dusz Grodzisk- Zamek, Piaski, Młyniewo, Słocin, 1826-1924 - sygn. 159
Księga dusz obszar dworski Grodzisk- Zamek, Piaski, folwark Zdrój, 1846-1932 - sygn. 160
Księga dusz gminy Julianka, 1816-1922 - sygn. 161
Księga dusz gminy Julianka, 1837-1927 - sygn. 162
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1807-1911 - sygn. 163
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1826-1924 - sygn. 164
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1826-1927 - sygn. 165
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1870-1927 - sygn. 166
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1859-1931 - sygn. 167
Księga dusz gminy Kąkolewo, 1876-1936 - sygn. 168
Księga dusz gminy Kobylniki, 1790-1971 - sygn. 169
Księga dusz gminy Kobylniki, 1777-1877 - sygn. 170
Księga dusz gminy Kobylniki, 1802-1893 - sygn. 171
Księga dusz gminy Kobylniki, 1803-1911 - sygn. 172
Księga dusz gminy Kobylniki, 1804-1924 - sygn. 173
Księga dusz gminy Kobylniki, 1825-1924 - sygn. 174
Księga dusz gminy Kobylniki, 1842-1930 - sygn. 175
Rejestr mieszkańców gromady Kobylniki, 1861-1940 - sygn. 176
Rejestr mieszkańców gromady Kobylniki /Folwark Piaski, Grodzisk-Zamek, folwark Młyniewo/, 1850-1942 - sygn. 177
Księga dusz gminy Kurowo, 1770-1867 - sygn. 178
Księga dusz gminy Kurowo, 1797-1899 - sygn. 179
Księga dusz gminy Kurowo, 1814-1916 - sygn. 180
Księga dusz gminy Kurowo, 1814-1921 - sygn. 181
Księga dusz gminy Kurowo, 1816-1926 - sygn. 182
Księga dusz gminy Kurowo, 1803-1931 - sygn. 183
Rejestr mieszkańców gromady Kurowo, 1860-1941 - sygn. 184
Księga meldunkowa gromady Kurowo, 1950-1950 - sygn. 185
Księga dusz gminy Lasówki, 1769-1865 - sygn. 186
Księga dusz gminy Lasówki, 1817-1922 - sygn. 187
Księga dusz gminy Lasówki, 1821-1923 - sygn. 188
Księga dusz gminy Lasówki, 1826-1923 - sygn. 189
Księga dusz gminy Młynowo, 1783-1875 - sygn. 190
Księga dusz gminy Młyniewo, 1813-1881 - sygn. 191
Księga dusz gminy Młyniewo, 1810-1910 - sygn. 192
Księga dusz gminy Piaski, 1803-1881 - sygn. 193
Księga dusz gminy Piaski, 1771-1886 - sygn. 194
Księga dusz gminy Piaski, 1820-1895 - sygn. 195
Księga dusz gminy Piaski, 1812-1909 - sygn. 196
Księga dusz gminy Piaski, 1813-1915 - sygn. 197
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1753-1867 - sygn. 198
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1797-1881 - sygn. 199
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1791-1886 - sygn. 200
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1805-1893 - sygn. 201
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1811-1895 - sygn. 202
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1810-1911 - sygn. 203
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1807-1914 - sygn. 204
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1831-1923 - sygn. 205
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1843-1931 - sygn. 206
Księga dusz gminy Ptaszkowo, 1830-1933 - sygn. 207
Rejestr mieszkańców gromady Ptaszkowo, 1850-1941 - sygn. 208
Rejestr mieszkańców gromady Ptaszkowo, 1863-1941 - sygn. 209
Gromadzka książka meldunkowa gromady Ptaszkowo, 1950-1950 - sygn. 210
Księga dusz gminy Rojewo, 1762-1870 - sygn. 211
Księga dusz gminy Rojewo, 1807-1870 - sygn. 212
Księga dusz gminy Rojewo, 1808-1909 - sygn. 213
Księga dusz gminy Rojewo, 1810-1930 - sygn. 214
Księga dusz gminy Rojewo, 1833-1931 - sygn. 215
Księga dusz gminy Rojewo, 1810-1939 - sygn. 216
Księga meldunkowa gromady Rojewo, 1950-1950 - sygn. 217
Księga dusz gminy Słocin, 1772-1867 - sygn. 218
Księga dusz gminy Słocin, 1800-1880 - sygn. 219
Księga dusz gminy Słocin, 1777-1889 - sygn. 220
Księga dusz gminy Słocin, 1801-1893 - sygn. 221
Księga dusz gminy Słocin, 1815-1929 - sygn. 222
Księga dusz gminy Słocin, 1835-1833 - sygn. 223
Rejestr mieszkańców gromady Słocin, 1861-1941 - sygn. 224
Księga meldunkowa gromady Słocin, 1950-1950 - sygn. 225
Księga dusz gminy Słociniec, 1765-1872 - sygn. 226
Księga dusz gminy Słociniec, 1800-1925 - sygn. 227
Księga dusz gminy Słociniec, 1806-1925 - sygn. 228
Księga dusz gminy Słociniec, 1851-1935 - sygn. 229
Księga dusz gminy Snowidowo, 1768-1867 - sygn. 230
Księga dusz gminy Snowidowo, 1800-1881 - sygn. 231
Księga dusz gminy Snowidowo, 1802-1916 - sygn. 232
Księga dusz gminy Snowidowo, 1814-1928 - sygn. 233
Księga dusz gminy Snowidowo, 1852-1940 - sygn. 234
Gromadzka książka meldunkowa gromady Snowidowo, 1950-1950 - sygn. 235
Księga dusz gminy Strzelce, 1764-1867 - sygn. 236
Księga dusz gminy Strzelce, 1787-1881 - sygn. 237
Księga dusz gminy Strzelce, 1807-1896 - sygn. 238
Księga dusz gminy Strzelce, 1812-1930 - sygn. 239
Księga dusz gminy Sworzyce, 1814-1929 - sygn. 240
Księga meldunkowa gminy Sworzyce, 1889-1930 - sygn. 241
Księga dusz gminy Sworzyce, 1846-1936 - sygn. 242
Skorowidz księgi meldunkowej gminy Sworzyce, 0-0 - sygn. 243
Księga dusz gminy Ujazdek, 1770-1867 - sygn. 244
Księga dusz gminy Ujazdek, 1794-1881 - sygn. 245
Księga dusz gminy Ujazdek, 1770-1886 - sygn. 246
Księga dusz gminy Ujazdek, 1800-1888 - sygn. 247
Księga dusz gminy Ujazdek, 1800-1910 - sygn. 248
Księga dusz gminy Ujazdek, 1804-1913 - sygn. 249
Księga dusz gminy Ujazdek, 1802-1914 - sygn. 250
Księga dusz gminy Ujazdek, 1810-1923 - sygn. 251
Księga dusz gminy Ujazdek, 1801-1928 - sygn. 252
Księga dusz gminy Ujazdek, 1824-1929 - sygn. 253
Księga dusz gminy Ujazdek, 1847-1931 - sygn. 254
Księga dusz gminy Ujazdek, 1847-1939 - sygn. 255
Księga dusz gminy Zborowo, 1796-1928 - sygn. 256
Księga dusz gminy Zdrój, 1768-1867 - sygn. 257
Księga dusz gminy Zdrój, 1787-1882 - sygn. 258
Księga dusz gminy Zdrój, 1800-1895 - sygn. 259
Księga dusz gminy Zdrój, 1808-1815 - sygn. 260
Księga dusz gminy Zdrój, 1813-1915 - sygn. 261
Księga dusz gminy Zdrój, 1840-1924 - sygn. 262
Księga dusz gminy Zdrój, 1829-1924 - sygn. 263
Księga dusz gminy Zdrój, 1816-1927 - sygn. 264
Księga dusz gminy Zdrój, 1848-1832 - sygn. 265
Księga meldunkowa gromady Zdrój, 1950-1950 - sygn. 266


Akta gminy Kuślin (pow. nowotomyski)

Księga meldunkowa Chraplewo, 1845-1931 - sygn. 126
Księga meldunkowa Dąbrowa, 1824-1917 - sygn. 127
Księga meldunkowa Dąbrowa, 1839-1931 - sygn. 128
Księga meldunkowa Dąbrowa, 1839-1931 - sygn. 129
Księga meldunkowa Dąbrowa Nowa, 1826-1918 - sygn. 130
Księga meldunkowa Dąbrowa Nowa, 1808-1920 - sygn. 131
Księga meldunkowa Dąbrowa Nowa, 1838-1930 - sygn. 132
Księga meldunkowa Dąbrowa Nowa, 1838-1931 - sygn. 133
Księga meldunkowa Głupoń, 1815-1922 - sygn. 134
Księga meldunkowa Głupoń, 1830-1925 - sygn. 135
Księga meldunkowa Głupoń, 1844-1931 - sygn. 136
Księga meldunkowa Głupoń dwór, 1814-1919 - sygn. 137
Księga meldunkowa Głupoń dwór, 1832-1925 - sygn. 138
Księga meldunkowa Głupoń dwór, 1843-1930 - sygn. 139
Księga meldunkowa Głupoń dwór, 1843-1931 - sygn. 140
Księga meldunkowa Kuślin, 1822-1919 - sygn. 141
Księga meldunkowa Kuślin, 1822-1927 - sygn. 142
Księga meldunkowa Kuślin, 1849-1931 - sygn. 143
Księga meldunkowa Kuślin, 1854-1931 - sygn. 144
Księga kontroli ruchu ludności Kuślin, 1931-1939 - sygn. 145
Rejestr mieszkańców niemieckich w gminie Kuślin, 1857-1945 - sygn. 146
Rejestr osób przebywających do gminy Kuślin, 1946-1948 - sygn. 147
Rejestr osób opuszczających gminę Kuślin, 1931-1948 - sygn. 148
Księga meldunkowa Michorzewo, 1821-1919 - sygn. 149
Księga meldunkowa Michorzewo, 1824-1925 - sygn. 150
Księga meldunkowa Michorzewo, 1837-1931 - sygn. 151
Księga meldunkowa Michorzewo, 1837-1931 - sygn. 152
Księga meldunkowa Michorzewo dwór, 1818-1920 - sygn. 153
Księga meldunkowa Michorzewo dwór, 1845-1931 - sygn. 154
Księga meldunkowa Michorzewo dwór i Michozewko, 1845-1931 - sygn. 155
Księga meldunkowa Michozewko, 1821-1923 - sygn. 156
Księga meldunkowa Michozewko, 1821-1925 - sygn. 157
Księga meldunkowa Michozewko, 1840-1931 - sygn. 158
Księga meldunkowa Michozewko, 1840-1931 - sygn. 159
Księga meldunkowa Michozewko dwór, 1822-1922 - sygn. 160
Księga meldunkowa Nowe Pole, 1801-1891 - sygn. 161
Księga meldunkowa Nowe Pole, 1838-1924 - sygn. 162
Księga meldunkowa Śliwno, 1780-1875 - sygn. 163
Księga meldunkowa Śliwno, 1791-1891 - sygn. 164
Księga meldunkowa Śliwno, 1812-1897 - sygn. 165
Księga meldunkowa Śliwno, 1829-1929 - sygn. 166
Księga meldunkowa Śliwno, 1822-1934 - sygn. 167
Księga meldunkowa Śliwno, 1846-1944 - sygn. 168
Księga meldunkowa Śliwno, 1856-1946 - sygn. 169
Księga meldunkowa Śliwno dwór, 1780-1879 - sygn. 170
Księga meldunkowa Śliwno dwór, 1802-1879 - sygn. 171
Księga meldunkowa Śliwno dwór, 1812-1931 - sygn. 172
Księga meldunkowa Śliwno dwór, 1837-1933 - sygn. 173
Rejestr mieszkańców Śliwno dwór, 1851-1941 - sygn. 174
Rejestr mieszkańców Śliwno dwór, 1839-1945 - sygn. 175
Rejestr mieszkańców Śliwno, Dąbrowa Stara i Dąbrowa Nowa dwór, 1834-1946 - sygn. 176
Księga meldunkowa Trzcianka, 1780-1878 - sygn. 177
Księga meldunkowa Trzcianka, 1794-1878 - sygn. 178
Księga meldunkowa Trzcianka, 1821-1930 - sygn. 179
Księga meldunkowa Trzcianka, 1822-1934 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców Trzcianka, 1842-1938 - sygn. 181
Rejestr mieszkańców Trzcianka /Trzcianka, Kuślin, Głuponie/, 1807-1946 - sygn. 182
Księga meldunkowa Trzcianka dwór, 1813-1925 - sygn. 183
Księga meldunkowa Trzcianka dwór, 1824-1931 - sygn. 184
Rejestr mieszkańców Trzcianka dwór, 1850-1938 - sygn. 185
Rejestr mieszkańców Trzcianka dwór /Władysławów, Chraplewo/, 1857-1946 - sygn. 186
Księga meldunkowa Wąsowo, 1814-1922 - sygn. 187
Księga meldunkowa Wąsowo, 1815-1925 - sygn. 188
Księga meldunkowa Wąsowo, 1822-1925 - sygn. 189
Księga meldunkowa Wąsowo, 1830-1925 - sygn. 190
Księga meldunkowa Wąsowo, 1832-1931 - sygn. 191
Księga meldunkowa Wąsowo, 1838-1931 - sygn. 192
Księga meldunkowa Wąsowo dwór, 1826-1920 - sygn. 193
Księga meldunkowa Wąsowo dwór, 1833-1925 - sygn. 194
Księga meldunkowa Wąsowo dwór, 1890-1931 - sygn. 195
Księga meldunkowa Wąsowo dwór, 1845-1931 - sygn. 196
Księga meldunkowa Wąsowo Huby, 1839-1931 - sygn. 197
Księga meldunkowa Władysławowo, 1822-1923 - sygn. 198
Księga meldunkowa Władysławowo, 1822-1923 - sygn. 199
Księga meldunkowa Władysławowo, 1842-1931 - sygn. 200


Akta gminy Lwówek Wlkp. (pow. nowotomyski)

Księga meldunkowa gminy Brody, 1782-1879 - sygn. 597
Księga meldunkowa gminy Brody, 1812-1905 - sygn. 598
Księga meldunkowa gminy Brody, 1824-1908 - sygn. 599
Księga meldunkowa gminy Brody, 1823-1925 - sygn. 600
Księga meldunkowa gminy Brody, 1823-1928 - sygn. 601
Księga meldunkowa gminy Brody, 1842-1932 - sygn. 602
Księga meldunkowa gminy Brody [dominium], 1781-1865 - sygn. 603
Księga meldunkowa gminy Brody [dominium], 1781-1873 - sygn. 604
Księga meldunkowa gminy Brody [dominium], 1793-1879 - sygn. 605
Księga meldunkowa gminy Brody [dominium], 1836-1924 - sygn. 606
Księga meldunkowa gminy Brody /folwark/, 1826-1925 - sygn. 607
Księga meldunkowa gminy Brody /obszar dworski/, 1848-1929 - sygn. 608
Księga meldunkowa gminy Brody /obszar dworski/, 1848-1932 - sygn. 609
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1791-1860 - sygn. 610
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1790-1870 - sygn. 611
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1790-1879 - sygn. 612
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1832-1922 - sygn. 613
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1836-1925 - sygn. 614
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1837-1925 - sygn. 615
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1817-1929 - sygn. 616
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1847-1931 - sygn. 617
Księga meldunkowa gminy Bródki, 1847-1931 - sygn. 618
Księga meldunkowa Bródki obszar dworski, 1807-1879 - sygn. 619
Księga meldunkowa Bródki obszar dworski, 1841-1926 - sygn. 620
Księga meldunkowa Bródki obszar dworski, 1831-1932 - sygn. 621
Księga meldunkowa gminy Chmielinko, 1800-1915 - sygn. 622
Księga meldunkowa gminy Chmielinko, 1830-1925 - sygn. 623
Księga meldunkowa gminy Chmielinko, 1832-1928 - sygn. 624
Księga meldunkowa gminy Chmielinko, 1841-1932 - sygn. 625
Księga meldunkowa gminy Chudobczyce, 1764-1875 - sygn. 626
Księga meldunkowa gminy Chudobczyce, 1843-1924 - sygn. 627
Księga meldunkowa gminy Chudobczyce, 1848-1929 - sygn. 628
Księga meldunkowa gminy Chudobczyce, 1853-1931 - sygn. 629
Księga meldunkowa Chudobczyce - dominium, 1816-1897 - sygn. 630
Księga meldunkowa Chudobczyce - dominium, 1830-1921 - sygn. 631
Księga meldunkowa Chudobczyce - obszar dworski, 1834-1924 - sygn. 632
Księga meldunkowa Chudobczyce - obszar dworski, 1850-1932 - sygn. 633
Księga meldunkowa gminy Grońsko, 1835-1923 - sygn. 634
Księga meldunkowa gminy Grońsko, 1835-1925 - sygn. 635
Księga meldunkowa gminy Grońsko, 1842-1932 - sygn. 636
Księga meldunkowa gminy Grońsko, 1842-1932 - sygn. 637
Księga meldunkowa Grońsko- Gut, 1830-1925 - sygn. 638
Księga meldunkowa Grońsko- folwark, 1830-1926 - sygn. 639
Księga meldunkowa Grońsko- obszar dworski, 1840-1930 - sygn. 640
Księga meldunkowa Grońsko- obszar dworski, 1840-1931 - sygn. 641
Księga meldunkowa gminy Grudna, 1803-1890 - sygn. 642
Księga meldunkowa gminy Grudna, 1820-1906 - sygn. 643
Księga meldunkowa gminy Grudna, 1831-1926 - sygn. 644
Księga meldunkowa gminy Grudna, 1828-1926 - sygn. 645
Księga meldunkowa gminy Grudna, 1843-1932 - sygn. 646
Księga meldunkowa gminy Grudzianka, 1836-1924 - sygn. 647
Księga meldunkowa gminy Grudzianka, 1819-1925 - sygn. 648
Księga meldunkowa gminy Grudzianka, 1849-1925 - sygn. 649
Księga meldunkowa gminy Grudzianka, 1843-1931 - sygn. 650
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1800-1897 - sygn. 651
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1774-1898 - sygn. 652
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1826-1925 - sygn. 653
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1836-1925 - sygn. 654
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1847-1929 - sygn. 655
Księga meldunkowa gminy Krzywylas, 1853-1932 - sygn. 656
Księga meldunkowa gminy Komorowo wieś [Militar Stammrolle], 1839-1856 - sygn. 657
Księga meldunkowa gminy Komorowo wieś, 1793-1872 - sygn. 658
Księga meldunkowa gminy Komorowo wieś, 1784-1885 - sygn. 659
Księga meldunkowa gminy Komorowo folwark, 1832-1921 - sygn. 660
Księga meldunkowa gminy Komorowo obszar dworski, 1841-1930 - sygn. 661
Księga meldunkowa gminy Komorowo obszar dworski, 1829-1931 - sygn. 662
Księga meldunkowa gminy Komorowo Hld. [Komorowice]i, 1814-1882 - sygn. 663
Księga meldunkowa gminy Komorowo Hld. [Komorowice]i, 1780-1894 - sygn. 664
Księga meldunkowa gminy Komorowo Hld. [Komorowice]i, 1816-1896 - sygn. 665
Księga meldunkowa gminy Komorowo Hld. [Komorowice]i, 1830-1923 - sygn. 666
Księga meldunkowa gminy Komorowice, 1826-1921 - sygn. 667
Księga meldunkowa gminy Komorowice, 1854-1923 - sygn. 668
Księga meldunkowa gminy Komorowice, 1844-1931 - sygn. 669
Księga meldunkowa gminy Korcin, 1797-1881 - sygn. 670
Księga meldunkowa gminy Konin, 1826-1925 - sygn. 671
Księga meldunkowa gminy Konin, 1839-1930 - sygn. 672
Księga meldunkowa gminy Konin, 1845-1930 - sygn. 673
Księga meldunkowa gminy Konin, 1842-1932 - sygn. 674
Księga meldunkowa gminy Konin-obszar dworski, 1816-1896 - sygn. 675
Księga meldunkowa gminy Konin-obszar dworski, 1832-1923 - sygn. 676
Księga meldunkowa gminy Konin-obszar dworski, 1826-1924 - sygn. 677
Księga meldunkowa gminy Konin-obszar dworski, 1845-1925 - sygn. 678
Księga meldunkowa gminy Konin-obszar dworski, 1845-1932 - sygn. 679
Księga meldunkowa gminy Linie, 1794-1872 - sygn. 680
Księga meldunkowa gminy Linie, 1791-1890 - sygn. 681
Księga meldunkowa gminy Linie, 1824-1923 - sygn. 682
Księga meldunkowa gminy Linie, 1836-1925 - sygn. 683
Księga meldunkowa gminy Linie, 1838-1931 - sygn. 684
Księga meldunkowa gminy Linie, 1938-1932 - sygn. 685
Księga meldunkowa gminy Linie- Dominium, 1838-1853 - sygn. 686
Księga meldunkowa gminy Linie- Dominium, 1790-1871 - sygn. 687
Księga meldunkowa gminy Linie- Dominium, 1813-1895 - sygn. 688
Księga meldunkowa gminy Linie- Dominium, 1824-1923 - sygn. 689
Księga meldunkowa gminy Linie- Dominium, 1814-1924 - sygn. 690
Księga meldunkowa Linie- obszar dworski, 1850-1930 - sygn. 691
Księga meldunkowa Linie- obszar dworski, 1857-1930 - sygn. 692
Księga meldunkowa Lwówek- obszar dworski, 1826-1908 - sygn. 693
Księga meldunkowa Lwówek- dominium, 1835-1920 - sygn. 694
Księga meldunkowa Lwówek- dominium, 1855-1925 - sygn. 695
Księga meldunkowa Lwówek- obszar dworski, 1847-1929 - sygn. 696
Księga meldunkowa Lwówek- obszar dworski, 1855-1931 - sygn. 697
Księga kontroli ruchu ludności gminy Lwówek, 1931-1936 - sygn. 698
Księga kontroli ruchu ludności gminy Lwówek, 1935-1941 - sygn. 699
Księga kontroli ruchu ludności gminy Lwówek, 1932-1941 - sygn. 700
Księga meldunkowa gminy Lipka Wielka, 1800-1926 - sygn. 701
Księga meldunkowa gminy Lipka Wielka, 1842-1930 - sygn. 702
Księga meldunkowa gminy Lipka Wielka, 1851-1932 - sygn. 703
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1796-1885 - sygn. 704
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1833-1905 - sygn. 705
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1831-1922 - sygn. 706
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1831-1922 - sygn. 707
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1820-1923 - sygn. 708
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1846-1930 - sygn. 709
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1849-1931 - sygn. 710
Księga meldunkowa gminy Pakosław - obszar dworski, 1849-1930 - sygn. 711
Księga meldunkowa gminy Pakosław - obszar dworski, 1851-1931 - sygn. 712
Księga meldunkowa gminy Pakosław, 1843-1925 - sygn. 713
Księga meldunkowa Pakosław wieś [Militar Stammrolle], 1839-1875 - sygn. 714
Księga meldunkowa Pakosław dominium, 1810-1930 - sygn. 715
Księga meldunkowa Podlesie, 1840-1925 - sygn. 716
Księga meldunkowa gminy Posadowo, 1843-1924 - sygn. 717
Księga meldunkowa gminy Posadowo, 1851-1930 - sygn. 718
Księga meldunkowa gminy Posadowo- Dominium, 1838-1925 - sygn. 719
Księga meldunkowa gminy Posadowo- obszar dworski, 1845-1925 - sygn. 720
Księga meldunkowa gminy Tarnowiec, 1796-1897 - sygn. 721
Księga meldunkowa gminy Tarnowiec, 1828-1921 - sygn. 722
Księga meldunkowa gminy Tarnowiec, 1850-1925 - sygn. 723
Księga meldunkowa gminy Tarnowiec, 1852-1930 - sygn. 724
Księga meldunkowa gminy Tarnowiec, 1852-1931 - sygn. 725
Księga meldunkowa gminy Wymyślanki, 1822-1923 - sygn. 726
Księga meldunkowa gminy Wymyślanki, 1847-1924 - sygn. 727
Księga meldunkowa gminy Wymyślanki, 1851-1931 - sygn. 728
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1798-1885 - sygn. 729
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1824-1920 - sygn. 730
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1838-1921 - sygn. 731
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1831-1925 - sygn. 732
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1846-1930 - sygn. 733
Księga meldunkowa gminy Zębowo, 1844-1930 - sygn. 734
Księga meldunkowa Zębowo- Dominium, 1780-1871 - sygn. 735
Księga meldunkowa Zębowo- dwór, 1823-1921 - sygn. 736
Księga meldunkowa Zębowo- dwór, 1849-1930 - sygn. 737
Księga meldunkowa Zębowo- dwór, 1855-1931 - sygn. 738
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1786-1871 - sygn. 739
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1863-1923 - sygn. 740
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1850-1925 - sygn. 741
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1840-1929 - sygn. 742
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1841-1930 - sygn. 743
Księga meldunkowa gminy Zgierzynka, 1841-1931 - sygn. 744


Akta gminy Miedzichowo (pow. nowotomyski)

Księgi dusz gminy- Błaki, 1764-1874 - sygn. 228
Księgi dusz gminy- Błaki, 1838-1946 - sygn. 229
Księgi dusz gminy- Bolewice Nowe, 1825-1924 - sygn. 230
Księgi dusz gminy- Bolewice Nowe, 1876-1924 - sygn. 231
Księgi dusz gminy- Jabłonka Stara, 1761-1896 - sygn. 232
Księgi dusz gminy- Jabłonka Stara, 1779-1877 - sygn. 233
Księgi dusz gminy- Jabłonka Stara, 1820-1924 - sygn. 234
Księgi dusz gminy- Jabłonka Stara, 1839-1946 - sygn. 235
Księgi dusz gminy- Lewiczynek, 1800-1925 - sygn. 236
Księgi dusz gminy- Lewiczynek, 1847-1946 - sygn. 237
Księgi dusz gminy- Łęczno, 1803-1897 - sygn. 238
Księgi dusz gminy- Łęczno, 1833-1946 - sygn. 239
Księgi dusz gminy- Łubień folwark, 1819-1873 - sygn. 240
Księgi dusz gminy- Łubień, 1801-1923 - sygn. 241
Księgi dusz gminy- Łubień, 1801-1925 - sygn. 242
Księgi dusz gminy- Łubień, 1841-1930 - sygn. 243
Księgi dusz gminy- Łubień, 1833-1946 - sygn. 244
Księgi dusz gminy- Miedzichowo, 1786-1901 - sygn. 245
Księgi dusz gminy- Miedzichowo, 1821-1923 - sygn. 246
Księga kontroli ruchu ludności gminy Miedzichowo, 1932-1939 - sygn. 247
Księgi dusz gminy- Miedzichowo, 1832-1946 - sygn. 248
Księgi dusz gminy- Pąchy, 1833-1946 - sygn. 249
Księgi dusz gminy- Pąchy, 1833-1946 - sygn. 250
Księgi dusz gminy- Piotry, 1828-1923 - sygn. 251
Księgi dusz gminy- Piotry, 1849-1946 - sygn. 252
Księgi dusz gminy- Prądówka, 1800-1924 - sygn. 253
Księgi dusz gminy- Prądówka, 1880-1929 - sygn. 254
Księgi dusz gminy- Prądówka, 1863-1943 - sygn. 255
Księgi dusz gminy- Prądówka, 1841-1946 - sygn. 256
Księgi dusz gminy- Silna Nowa, 1802-1924 - sygn. 257
Księgi dusz gminy- Silna Nowa, 1843-1946 - sygn. 258
Księgi dusz gminy- Sępolno, 1843-1945 - sygn. 259
Księgi dusz gminy- Stary Folwark, 1777-1875 - sygn. 260
Księgi dusz gminy- Stary Folwark, 1776-1877 - sygn. 261
Księgi dusz gminy- Stary Folwark, 1787-1879 - sygn. 262
Księgi dusz gminy- Stary Folwark, 1789-1924 - sygn. 263
Księgi dusz gminy- Stary Folwark, 1851-1946 - sygn. 264
Księgi dusz gminy- Szklarka Trzcielska, 1771-1857 - sygn. 265
Księgi dusz gminy- Szklarka Trzcielska, 1845-1946 - sygn. 266
Księgi dusz gminy- Toczeń, 1833-1946 - sygn. 267
Księgi dusz gminy- Trzciel Odbudowanie, 1845-1946 - sygn. 268
Księgi dusz gminy- Węgielnia, 1841-1946 - sygn. 269
Księgi dusz gminy- Zachodzko, 1773-1860 - sygn. 270
Księgi dusz gminy- Zachodzko, 1774-1879 - sygn. 271
Księgi dusz gminy- Zachodzko, 1803-1897 - sygn. 272
Księgi dusz gminy- Zachodzko, 1860-1943 - sygn. 273
Księgi dusz gminy- Zachodzko, 1843-1946 - sygn. 274
Księgi dusz gminy- Zawady, 1766-1859 - sygn. 275
Księgi dusz gminy- Zawady, 1778-1873 - sygn. 276
Księgi dusz gminy- Zawady, 1812-1923 - sygn. 277
Księgi dusz gminy- Zawady, 1845-1946 - sygn. 278


Akta gminy Nowy Tomyśl

Księga dusz Bobrówki [gmina], 1802-1869 - sygn. 141
Księga dusz Bobrówki [gmina], 1803-1898 - sygn. 142
Księga dusz Bobrówki [gmina], 1805-1911 - sygn. 143
Księga dusz gminy Bolewice, 1780-1895 - sygn. 144
Księga dusz gminy Bolewice, 1825-1911 - sygn. 145
Księga dusz gminy Bolewice, 1828-1923 - sygn. 146
Księga dusz gminy Bolewice, 1828-1926 - sygn. 147
Księga dusz gminy Bolewice, 1846-1926 - sygn. 148
Księga dusz gminy Bolewice, 1843-1931 - sygn. 149
Księga dusz gminy Bolewice, 1861-1944 - sygn. 150
Księga dusz obszaru dworskiego Bolewice, 1821-1921 - sygn. 151
Księga dusz gminy Bolewice Nadleśnictwo, 1822-1907 - sygn. 152
Księga dusz gminy Bolewice Nadleśnictwo, 1854-1916 - sygn. 153
Księga dusz gminy Bolewice Nadleśnictwo, 1851-1923 - sygn. 154
Księga dusz obszaru dworskiego Bolewice, 1854-1926 - sygn. 155
Księga dusz obszaru dworskiego Bolewice, 1842-1932 - sygn. 156
Księga dusz gminy Bukowiec, 1822-1920 - sygn. 157
Księga dusz gminy Bukowiec, 1825-1920 - sygn. 158
Księga dusz gminy Bukowiec, 1817-1925 - sygn. 159
Księga dusz gminy Bukowiec, 1834-1931 - sygn. 160
Księga dusz gminy Bukowiec, 1842-1944 - sygn. 161
Księga dusz obszaru dworskiego Bukowiec, 1828-1917 - sygn. 162
Księga dusz obszaru dworskiego Bukowiec, 1828-1924 - sygn. 163
Księga dusz obszaru dworskiego Bukowiec, 1855-1931 - sygn. 164
Księga dusz gminy Chojniki, 1821-1926 - sygn. 165
Księga dusz gminy Chojniki, 1890-1946 - sygn. 166
Księga dusz gminy Cichagóra, 1766-1854 - sygn. 167
Księga dusz gminy Cichagóra, 1763-1868 - sygn. 168
Księga dusz gminy Cichagóra, 1819-1868 - sygn. 169
Księga dusz gminy Cichagóra, 1767-1822 - sygn. 170
Księga dusz gminy Cichagóra, 1805-1909 - sygn. 171
Księga dusz gminy Cichagóra, 1797-1922 - sygn. 172
Księga dusz gminy Cichagóra, 1825-1923 - sygn. 173
Księga dusz gminy Cichagóra, 1829-1927 - sygn. 174
Księga dusz gminy Cichagóra, 1842-1932 - sygn. 175
Księga dusz gminy Cichagóra, 1859-1944 - sygn. 176
Księga dusz gminy Glinno, 1766-1868 - sygn. 177
Księga dusz gminy Glinno, 1790-1882 - sygn. 178
Księga dusz gminy Glinno, 1800-1896 - sygn. 179
Księga dusz gminy Glinno, 1835-1924 - sygn. 180
Księga dusz gminy Glinno, 1816-1927 - sygn. 181
Księga dusz gminy Glinno, 1817-1927 - sygn. 182
Księga dusz gminy Glinno, 1819-1927 - sygn. 183
Księga dusz gminy Glinno, 1849-1930 - sygn. 184
Księga dusz gminy Glinno, 1875-1930 - sygn. 185
Księga dusz gminy Glinno, 1841-1931 - sygn. 186
Księga dusz gminy Glinno, 1864-1944 - sygn. 187
Księga dusz gminy Glinno, 1866-1950 - sygn. 188
Księga dusz gminy Grubsko, 1800-1891 - sygn. 189
Księga dusz gminy Grubsko, 1824-1918 - sygn. 190
Księga dusz gminy Grubsko, 1832-1927 - sygn. 191
Księga dusz gminy Grubsko, 1850-1930 - sygn. 192
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1820-1917 - sygn. 193
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1829-1926 - sygn. 194
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1845-1927 - sygn. 195
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1844-1931 - sygn. 196
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1871-1946 - sygn. 197
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1871-1948 - sygn. 198
Księga dusz gminy Jastrzębsko Stare, 1856-1951 - sygn. 199
Księga dusz gminy Kozielaski, 1784-1896 - sygn. 200
Księga dusz gminy Kozielaski, 1812-1927 - sygn. 201
Księga dusz gminy Kozielaski, 1859-1951 - sygn. 202
Księga dusz gminy Lipka Mała, 1821-1925 - sygn. 203
Księga dusz gminy Lipka Mała, 1821-1927 - sygn. 204
Rejestr osób opuszczających gminę Nowy Tomyśl, 1946-1951 - sygn. 205
Rejestr osób opuszczających gminę Nowy Tomyśl, 1946-1951 - sygn. 206
Księga dusz gminy Paproć, 1795-1899 - sygn. 207
Księga dusz gminy Paproć, 1823-1923 - sygn. 208
Księga dusz gminy Paproć, 1813-1924 - sygn. 209
Księga dusz gminy Paproć, 1822-1929 - sygn. 210
Księga dusz gminy Paproć, 1829-1930 - sygn. 211
Księga dusz gminy Paproć, 1848-1931 - sygn. 212
Księga dusz gminy Paproć, 1849-1931 - sygn. 213
Księga dusz gminy Paproć, 1874-1943 - sygn. 214
Księga dusz gminy Paproć, 1861-1946 - sygn. 215
Księga dusz gminy Paproć, 1862-1950 - sygn. 216
Księga dusz gminy Przyłęk, 1788-1886 - sygn. 217
Księga dusz gminy Przyłęk, 1780-1896 - sygn. 218
Księga dusz gminy Przyłęk, 1802-1899 - sygn. 219
Księga dusz gminy Przyłęk, 1811-1909 - sygn. 220
Księga dusz gminy Przyłęk, 1807-1924 - sygn. 221
Księga dusz gminy Przyłęk, 1834-1929 - sygn. 222
Księga dusz gminy Przyłęk, 1867-1930 - sygn. 223
Księga dusz gminy Przyłęk, 1842-1931 - sygn. 224
Księga dusz gminy Przyłęk, 1862-1950 - sygn. 225
Księga dusz gminy Róża Nowa, 1815-1924 - sygn. 226
Księga dusz gminy Róża Nowa, 1800-1927 - sygn. 227
Księga dusz gminy Róża Nowa, 1812-1927 - sygn. 228
Księga dusz gminy Róża Nowa, 1842-1931 - sygn. 229
Księga dusz gminy Róża Nowa, 1814-1945 - sygn. 230
Księga dusz obszaru dworskiego Róża Nowa i Bobrówka, 1833-1926 - sygn. 231
Księga dusz obszaru dworskiego Róża Nowa i Bobrówka, 1821-1930 - sygn. 232
Księga dusz gminy Sątopy, 1816-1924 - sygn. 233
Księga dusz gminy Sątopy, 1813-1927 - sygn. 234
Księga dusz gminy Sątopy, 1842-1931 - sygn. 235
Księga dusz gminy Sątopy, 1874-1946 - sygn. 236
Skorowidz do księgi meldunkowej gminy Sątopy, 0-0 - sygn. 237
Księga dusz gminy Sękowo, 1770-1968 - sygn. 238
Księga dusz gminy Sękowo, 1785-1891 - sygn. 239
Księga dusz gminy Sękowo, 1811-1924 - sygn. 240
Księga dusz gminy Sękowo, 1822-1927 - sygn. 241
Księga dusz gminy Sękowo, 1846-1930 - sygn. 242
Księga dusz gminy Sękowo, 1859-1931 - sygn. 243
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1805-1906 - sygn. 244
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1827-1921 - sygn. 245
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1817-1924 - sygn. 246
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1825-1924 - sygn. 247
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1841-1931 - sygn. 248
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1859-1944 - sygn. 249
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1834-1945 - sygn. 250
Księga dusz gminy Wytomyśl, 1861-1951 - sygn. 251


Akta gminy Opalenica (pow. nowotomyski)

Księga dusz Jastrzębniki dwór, 1817-1922 - sygn. 236
Seelenliste des Gutsbezirks Jastrzębniki, 1803-1925 - sygn. 237
Lista dusz Jastrzębniki, 1829-1934 - sygn. 238
Księga dusz Kozłowo, 1777-1866 - sygn. 239
Księga dusz Sielinko, 1797-1895 - sygn. 240
Volksbuch Gutes Sielinko, 1808-1921 - sygn. 241
Księga dusz Urbanowo, 1800-1879 - sygn. 242
Księga dusz gminy Urbanowo, 1817-1931 - sygn. 243
Volksbuch Gutes Urbanowo, 1796-1923 - sygn. 244
Seelenliste des Gemeinde Uścięcice, 1821-1928 - sygn. 245
Księga dusz gminy Uścięcice, 1872-1934 - sygn. 246
Księga dusz obszaru dworskiego Uścięcice, 1826-1930 - sygn. 247


Akta gminy Zbąszyń (pow. nowotomyski)

Księga dusz Chrośnica, 1824-1922 - sygn. 109
Księga dusz Chrośnica, 1823-1826 - sygn. 110
Księga dusz Chrośnica, 1843-1933 - sygn. 111
Księga dusz Czeskie Nowe, 1820-1925 - sygn. 112
Księga dusz Czeskie Nowe, 1815-1926 - sygn. 113
Księga dusz Czeskie Nowe, 1843-1927 - sygn. 114
Księga dusz Czeskie Nowe, 1845-1934 - sygn. 115
Księga dusz Czeskie Stare, 1793-1891 - sygn. 116
Księga dusz Czeskie Stare, 1826-1922 - sygn. 117
Księga dusz Czeskie Stare, 1826-1926 - sygn. 118
Księga dusz Czeskie Stare, 1840-1927 - sygn. 119
Księga dusz Czeskie Stare, 1846-1935 - sygn. 120
Księga dusz Czeskie Stare, 1863-1950 - sygn. 121
Księga dusz Jastrzębsko Nowe, 1763-1863 - sygn. 122
Księga dusz Jastrzębsko Nowe, 1843-1921 - sygn. 123
Księga dusz Jastrzębsko Nowe, 1790-1926 - sygn. 124
Księga dusz Jastrzębsko Nowe, 1837-1934 - sygn. 125
Księga dusz Łomnica, 1821-1925 - sygn. 126
Księga dusz Łomnica, 1846-1927 - sygn. 127
Księga dusz Łomnica, 1855-1934 - sygn. 128
Księga dusz Łomnica obszar dworski, 1828-1922 - sygn. 129
Księga dusz Łomnica obszar dworski, 1842-1932 - sygn. 130
Księga dusz Nądnia, 1806-1891 - sygn. 131
Księga dusz Nądnia, 1809-1904 - sygn. 132
Księga dusz Nądnia, 1825-1926 - sygn. 133
Księga dusz Nądnia, 1838-1930 - sygn. 134
Księga dusz Nądnia, 1842-1935 - sygn. 135
Księga dusz Nowawieś, 1820-1918 - sygn. 136
Księga dusz Nowawieś, 1821-1919 - sygn. 137
Księga dusz Nowawieś, 1850-1929 - sygn. 138
Księga dusz Nowawieś, 1851-1931 - sygn. 139
Księga dusz Nowawieś, 1844-1935 - sygn. 140
Księga dusz Nowy Dwór, 1832-1922 - sygn. 141
Księga dusz Nowy Dwór, 1813-1924 - sygn. 142
Księga dusz Nowy Dwór, 1837-1924 - sygn. 143
Księga dusz Nowy Dwór, 1855-1926 - sygn. 144
Księga dusz Nowy Dwór, 1853-1927 - sygn. 145
Księga dusz Nowy Dwór, 1851-1952 - sygn. 146
Księga dusz Perzyny, 1817-1904 - sygn. 147
Księga dusz Perzyny, 1832-1926 - sygn. 148
Księga dusz Perzyny, 1844-1930 - sygn. 149
Księga dusz Perzyny, 1843-1933 - sygn. 150
Księga dusz Perzyny obszar dworski, 1851-1926 - sygn. 151
Księga dusz Przychodzko, 1809-1921 - sygn. 152
Księga dusz Przychodzko, 1809-1921 - sygn. 153
Księga dusz Przychodzko, 1815-1924 - sygn. 154
Księga dusz Przychodzko, 1836-1927 - sygn. 155
Księga dusz Przychodzko, 1842-1931 - sygn. 156
Księga dusz Przychodzko, 1842-1933 - sygn. 157
Księga dusz Przyprostynia, 1826-1922 - sygn. 158
Księga dusz Przyprostynia, 1811-1926 - sygn. 159
Księga dusz Przyprostynia, 1838-1928 - sygn. 160
Księga dusz Stefanowice, 1810-1922 - sygn. 161
Księga dusz Stefanowice, 1843-1926 - sygn. 162
Księga dusz Stefanowice, 1835-1926 - sygn. 163
Księga dusz Stefanowice, 1851-1930 - sygn. 164
Księga dusz Stefanowice obszar dworski, 1849-1922 - sygn. 165
Księga dusz Strzyżewo, 1819-1922 - sygn. 166
Księga dusz Strzyżewo, 1821-1925 - sygn. 167
Księga dusz Strzyżewo, 1837-1927 - sygn. 168
Księga dusz Strzyżewo, 1826-1934 - sygn. 169
Księga dusz Zakrzewko, 1803-1895 - sygn. 170
Księga dusz Zakrzewko, 1803-1918 - sygn. 171
Księga dusz Zakrzewko, 1834-1926 - sygn. 172
Księga dusz Zakrzewko, 1846-1930 - sygn. 173
Księga dusz Zakrzewko, 1846-1932 - sygn. 174


Akta gminy Czerwonak (pow. poznański)

Rejestr mieszkańców gromady Potasze, 1800-1954 - sygn. 101
Rejestr mieszkańców gromady Potasze, 1800-1954 - sygn. 102
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Wierzenica, 1800-1954 - sygn. 103
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Wierzonka, 1800-1954 - sygn. 104


Akta gminy Dopiewo (pow. poznański)

Rejestr mieszkańców gminy Dopiewo od A - L, 1933-1933 - sygn. 147
Rejestr mieszkańców gminy Dopiewo od T - Z, 1933-1933 - sygn. 148
Księga dusz gromady Chomęcice., 1800-1954 - sygn. 149
Książka meldunkowa - gromady Chomęcice., 1800-1954 - sygn. 150
Książka meldunkowa - gromady Chomęcice., 1800-1800 - sygn. 151
Księga dusz - gromady Dąbrowa, 1800-1954 - sygn. 152
Księga dusz - obszaru dworskiego - Dąbrówka, 1800-1954 - sygn. 153
Księga meldunkowa gromady - Dopiewiec, 1800-1954 - sygn. 154
Księga dusz - obszar dworski - Dopiewiec, 1800-1954 - sygn. 155
Książka meldunkowa - gromada Dopiewiec., 1800-1954 - sygn. 156
Książka meldunkowa - gromada Dopiewiec., 1800-1954 - sygn. 157
Księga dusz - gromada Dopiewo., 1800-1954 - sygn. 158
Książka meldunkowa - gromady Dopiewo., 1800-1954 - sygn. 159
Księga dusz - gromada Dopiewo., 1800-1954 - sygn. 160
Książka meldunkowa - gromady Dopiewo., 1800-1954 - sygn. 161
Księga dusz - obszaru dworskiego - Dopiewo., 1800-1954 - sygn. 162
Księga dusz - gromada Głuchowo., 1800-1954 - sygn. 163
Księga dusz - gromada Głuchowo., 1800-1954 - sygn. 164
Książka meldunkowa - gromada Głuchowo., 1800-1954 - sygn. 165
Księga dusz - gromady Gołuski., 1800-1954 - sygn. 166
Księga dusz - gromady Komorniki., 1800-1954 - sygn. 167
Księga dusz - gromady Komorniki., 1800-1954 - sygn. 168
Książka meldunkowa - gromady Komorniki., 1800-1954 - sygn. 169
Książka meldunkowa - gromady Komorniki., 1800-1954 - sygn. 170
Księga dusz - gromady Komorniki., 1800-1954 - sygn. 171
Księga dusz - gromady Konarzewo., 1800-1954 - sygn. 172
Księga dusz - gromady Konarzewo., 1800-1954 - sygn. 173
Książka meldunkowa - gromady Konarzewo., 1800-1800 - sygn. 174
Książka meldunkowa - gromady Konarzewo., 1800-1954 - sygn. 175
Księga dusz - obszar dworski - Konarzewo., 1800-1954 - sygn. 176
Księga dusz - obszar dworski - Konarzewo., 1800-1954 - sygn. 177
Lista dusz - gromada Lisówki., 1800-1954 - sygn. 178
Lista dusz gromady Palędzie., 1800-1954 - sygn. 179
Lista dusz gromady Plewiska., 1800-1954 - sygn. 180
Lista dusz gromady Pokrzywnica., 1800-1954 - sygn. 181
Lista dusz gromady Skórzewo., 1800-1954 - sygn. 182
Lista dusz gromady Skórzewo., 1800-1954 - sygn. 183
Lista dusz gromady Skórzewo., 1800-1954 - sygn. 184
Lista dusz - obszar dworski - Skórzewo., 1800-1954 - sygn. 185
Lista dusz gromady Trzcielin., 1800-1954 - sygn. 186
Lista dusz gromady Trzcielin., 1800-1954 - sygn. 187
Książka meldunkowa - gromady Trzcielin., 1800-1954 - sygn. 188
Lista dusz gromady Więckowice., 1800-1954 - sygn. 189
Lista dusz gromady Więckowice., 1861-1931 - sygn. 190
Lista dusz obszaru dworskiego Więckowice., 1800-1954 - sygn. 191
Lista dusz gromady Zakrzewo., 1800-1954 - sygn. 192
Lista dusz gromady Zakrzewo., 1800-1954 - sygn. 193
Lista dusz gromady Zakrzewo., 1800-1954 - sygn. 194


Akta gminy Piątkowo (pow. poznański)

Rejestr osób przybywających do gminy Piątkowo., 1946-1946 - sygn. 113
Rejestr osób przybywających do gminy Piątkowo., 1951-1951 - sygn. 114
Rejestr osób opuszczających gminę Piątkowo., 1946-1950 - sygn. 115
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Chludowo., 0-0 - sygn. 116
Seelenliste - Gut - Chludowo., 1800-1800 - sygn. 117
Rejestr mieszkańców gromady Chludowo., 1800-1954 - sygn. 118
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Glinienko., 0-0 - sygn. 119
Rejestr mieszkańców gromady Glinienko., 1800-1954 - sygn. 120
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Glinno., 0-0 - sygn. 121
Seelenliste der gemeinde Glinno., 1800-1800 - sygn. 122
Lista dusz - gromada Glinno., 1800-1954 - sygn. 123
Rejestr mieszkańców gromady Glinno., 1800-1954 - sygn. 124
Seelenliste Ritter - Gut - Glinno., 1800-1800 - sygn. 125
Rejestr mieszkańców gromady Golęczowo., 1800-1954 - sygn. 126
Volks - Buch - gem. Jelonek., 1800-1800 - sygn. 127
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Łagiewniki., 0-0 - sygn. 128
Seelenliste der gemeinde Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 129
Lista dusz - gromady Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 130
Rejestr mieszkańców gromady Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 131
Lista dusz - gromady Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 132
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Morasko., 0-0 - sygn. 133
Rejestr mieszkańców gromady Morasko., 1800-1954 - sygn. 134
Seelenliste Gut. Morasko., 1800-1800 - sygn. 135
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego Łagiewniki., 0-0 - sygn. 136
Seelenliste Gut. Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 137
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Łagiewniki., 1800-1954 - sygn. 138
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Nowawieś - Dolna., 0-0 - sygn. 139
Rejestr mieszkańców gromady Nowawieś - Dolna., 1800-1954 - sygn. 140
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego Nowawieś - Górne., 0-0 - sygn. 141
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Nowawieś Górna., 1800-1954 - sygn. 142
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Piątkowo., 0-0 - sygn. 143
Rejestr mieszkańców gromady Piątkowo., 1800-1954 - sygn. 144
Seelenliste Gut. Piątkowo., 1800-1800 - sygn. 145
Seelenliste gromady Radojewo., 1800-1954 - sygn. 146
Rejestr mieszkańców gromady Radojewo., 1800-1954 - sygn. 147
Seelenliste Ritter - Gut. Radojewo., 1800-1800 - sygn. 148
Seelenliste Gut. Radojewo., 1800-1954 - sygn. 149
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Radojewo., 1800-1954 - sygn. 150
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Suchylas., 0-0 - sygn. 151
Seelenliste gem. Suchylas., 1800-1800 - sygn. 152
Seelenliste Gut. Suchylas., 1800-1954 - sygn. 153
Rejestr mieszkańców gromady Suchylas., 1800-1954 - sygn. 154
Seelenliste gem. Umultowo., 1800-1800 - sygn. 155
Rejestr mieszkańców gromady Umultowo., 1800-1954 - sygn. 156
Seelenliste Retter Gut. Umultowo., 1800-1800 - sygn. 157
Rejestr mieszkańców gromady Złotniki., 1800-1954 - sygn. 158
Seelenliste Gutsbezirk Złotniki., 1800-1954 - sygn. 159
Rejestr mieszkańców gromady Złotkowo., 1800-1954 - sygn. 160


Akta gminy Polskawieś (pow. poznański)

brak


Akta gminy Poznań - Wschód

Seelenliste Gemeinde - Glinienko., 1800-1800 - sygn. 166
Seelenliste Gemeinde - Łagiewniki., 1800-1800 - sygn. 167
Lista dusz - gminy Naramowice., 1800-1800 - sygn. 168
Lista dusz - gminy Naramowice., 1800-1800 - sygn. 169
Lista dusz - gminy Naramowice., 1800-1954 - sygn. 170
Lista dusz obszaru dworskiego Naramowice., 1800-1800 - sygn. 171
Seelenliste gem. Nowawieś /Neudorf/, 1800-1800 - sygn. 172
Seelenliste Gemeinde - Nowawieś /Neudorf/, 1800-1800 - sygn. 173
Seelenliste Ritter - Gut - Nowawieś /Neudorf/, 1800-1800 - sygn. 174
Lista dusz - grom. Podolany, 1800-1954 - sygn. 175
Lista dusz - Sołacz, 1800-1954 - sygn. 176
Lista dusz - Sołacz, 1800-1954 - sygn. 177
Lista dusz - grom. Strzeszynko., 1800-1800 - sygn. 178
Lista dusz obszaru dworskiego Strzeszynko., 1800-1800 - sygn. 179
Lista dusz - grom. Strzeszyno., 1800-1800 - sygn. 180
Seelenliste Gut. Strzeszyno., 1800-1954 - sygn. 181
Lista dusz obszaru dworskiego Strzeszyno., 1800-1800 - sygn. 182
Seelenliste gem. Trzuskotowo., 1800-1800 - sygn. 183
Seelenliste gem. Trzuskotowo., 1800-1800 - sygn. 184
Seelenliste Ritter - Gut - Trzuskotowo., 1800-1800 - sygn. 185
Seelenliste Gut. Trzuskotowo., 1800-1800 - sygn. 186
Lista dusz - Winiary, 1800-1800 - sygn. 187
Lista dusz - Winiary, 1800-1800 - sygn. 188


Akta gminy Puszczykowo (pow. poznański)

Rejestr osób przybywających do gminy Puszczykowo., 1947-1951 - sygn. 79
Rejestr osób opuszczających gminę Puszczykowo., 1947-1950 - sygn. 80
Lista dusz - grom. Babki, 1800-1954 - sygn. 81
Księga meldunkowa - grom. Babki, 1800-1954 - sygn. 82
Lista dusz - grom. Czapury, 1800-1954 - sygn. 83
Księga meldunkowa - grom. Czapury, 1800-1954 - sygn. 84
Lista dusz - grom. Łęczyca, 1800-1954 - sygn. 85
Rejestr mieszkańców - grom Łęczyca., 1800-1954 - sygn. 86
Rejestr czasowo meldowanych w grom. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 87
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1800 - sygn. 88
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1800 - sygn. 89
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1800 - sygn. 90
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 91
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 92
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 93
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 94
Rejestr mieszkańców - grom. Puszczykowo, 1800-1954 - sygn. 95
Rejestr mieszkańców - grom. Puszczykowo, 1800-1954 - sygn. 96
Rejestr osób opuszczających gminę Puszczykowo Stare., 1938-1939 - sygn. 97
Seelenliste gem. - Puszczykowo Stare, 1800-1954 - sygn. 98
Seelenliste gem. - Puszczykowo Stare, 1800-1954 - sygn. 99
Rejestr mieszkańców - grom. Puszczykowo Stare, 1800-1954 - sygn. 100
Rejestr mieszkańców - grom. Puszczykowo Stare, 1800-1954 - sygn. 101
Rejestr mieszkańców - grom. Puszczykowo Stare, 1800-1954 - sygn. 102
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1800 - sygn. 103
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1800 - sygn. 104
Seelenliste gem. Puszczykowo., 1800-1954 - sygn. 105
Lista dusz - grom. Puszczykówko, 1800-1954 - sygn. 106
Rejestr mieszkańców grom. Puszczykówko, 1800-1954 - sygn. 107
Seelenliste gem. Wiry., 1800-1954 - sygn. 108
Seelenliste gem. Wiry., 1800-1954 - sygn. 109
Rejestr mieszkańców grom. Wiry, 1800-1954 - sygn. 110
Księga meldunkowa grom. Wiry, 1800-1954 - sygn. 111
Lista dusz - obszaru dworskiego Wiry, 1800-1954 - sygn. 112
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Wiry i Puszczykówko, 1800-1954 - sygn. 113
Seelenliste gem. - Wiórek, 1800-1954 - sygn. 114
Rejestr mieszkańców grom. Wiórek, 1800-1954 - sygn. 115


Akta gminy Rokietnica (pow. poznański)

Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady - Bytkowo, 0-0 - sygn. 169
Rejestr osób przybywających do gminy Bytkowo, 1932-1939 - sygn. 170
Rejestr osób opuszczających gminę Bytkowo, 1932-1939 - sygn. 171
Lista dusz gromady Bytkowo, 1800-1954 - sygn. 172
Rejestr mieszkańców gromady Bytkowo, 1800-1954 - sygn. 173
Książka meldunkowa - gromady Bytkowo, 1800-1954 - sygn. 174
Księga meldunkowa - dominium Bytkowo, 1800-1954 - sygn. 175
Rejestr osób przybywających do gromady Cerekwica, 1932-1939 - sygn. 176
Rejestr osób opuszczających gromady Cerekwica, 1932-1939 - sygn. 177
Lista dusz gromady Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 178
Seelenliste des Gemeinde - Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 179
Rejestr mieszkańców gromady Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 180
Lista dusz gromady Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 181
Skorowidz nazwisk do ksiąg dusz - obszaru dworskiego Cerekwica, 0-0 - sygn. 182
Lista dusz obszaru dworskiego Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 183
Księga meldunkowa obszaru dworskiego Cerekwica, 1800-1954 - sygn. 184
Rejestr osób przybywających do gromady Chyby, 1932-1939 - sygn. 185
Rejestr osób opuszczających gromadę Chyby, 1935-1939 - sygn. 186
Seelenliste des Gemeinde - Chyby, 1800-1954 - sygn. 187
Rejestr mieszkańców gromady Chyby, 1800-1954 - sygn. 188
Lista dusz gromady Chyby, 1800-1954 - sygn. 189
Rejestr mieszkańców gromady Chyby, 1800-1954 - sygn. 190
Książka meldunkowa - gromady Chyby, 1800-1954 - sygn. 191
Książka meldunkowa - Daleki, 1800-1954 - sygn. 192
Rejestr osób opuszczających gromadę Kiekrz, 1932-1939 - sygn. 193
Rejestr osób opuszczających gromadę Kiekrz, 1932-1939 - sygn. 194
Rejestr mieszkańców gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 195
Seelenliste des Gemeinde - Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 196
Seelenliste des Gemeinde - Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 197
Lista dusz gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 198
Książka meldunkowa - gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 199
Lista dusz gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 200
Lista dusz gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 201
Książka meldunkowa - gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 202
Książka meldunkowa - gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 203
Rejestr mieszkańców gromady - Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 204
Książka meldunkowa - gromady Kiekrz, 1800-1954 - sygn. 205
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Kobylniki, 0-0 - sygn. 206
Rejestr osób opuszczających gromadę Kobylniki, 1932-1938 - sygn. 207
Seelenliste des Gemeinde - Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 208
Rejestr mieszkańców gromady Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 209
Lista dusz gromady Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 210
Lista dusz gromady Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 211
Rejestr mieszkańców gromady Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 212
Książka meldunkowa - gromady Kobylniki, 1800-1954 - sygn. 213
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Krzyszkowo, 0-0 - sygn. 214
Rejestr osób przybywających do gromady Krzyszkowo, 1932-1939 - sygn. 215
Rejestr osób opuszczających gromadę Krzyszkowo, 1932-1939 - sygn. 216
Seelenliste des Gemeinde - Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 217
Lista dusz gromady Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 218
Lista dusz gromady Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 219
Rejestr mieszkańców gromady Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 220
Księga meldunkowa - gromady Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 221
Książka meldunkowa - gromady Krzyszkowo, 1800-1954 - sygn. 222
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Mrowino, 0-0 - sygn. 223
Rejestr osób przybywających do gromady Mrowino, 1932-1939 - sygn. 224
Rejestr osób opuszczających gromadę Mrowino, 1932-1939 - sygn. 225
Seelenliste des Gemeinde - Mrowino, 1800-1954 - sygn. 226
Seelenliste des Gemeinde - Mrowino, 1800-1954 - sygn. 227
Lista dusz gromady Mrowino, 1800-1954 - sygn. 228
Rejestr mieszkańców gromady Mrowino, 1800-1954 - sygn. 229
Lista dusz gromady Mrowino, 1800-1954 - sygn. 230
Skorowidz nazwisk do ksiąg dusz obszaru dworskiego Mrowino, 0-0 - sygn. 231
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Mrowino, 1932-1939 - sygn. 232
Rejestr osób opuszczających obszar dworski Mrowino, 1932-1939 - sygn. 233
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Mrowino, 1800-1954 - sygn. 234
Lista dusz obszaru dworskiego Mrowino, 1800-1954 - sygn. 235
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Napachanie, 0-0 - sygn. 236
Rejestr osób przybywających do gromady Napachanie, 1932-1939 - sygn. 237
Rejestr osób opuszczających gromadę Napachanie, 1932-1939 - sygn. 238
Seelenliste des Gemeinde - Napachanie, 1800-1954 - sygn. 239
Lista dusz gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 240
Rejestr mieszkańców gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 241
Książka meldunkowa - gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 242
Lista dusz gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 243
Lista dusz gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 244
Książka meldunkowa - gromady Napachanie, 1800-1954 - sygn. 245
Skorowidz imienny do ksiąg meldunkowych obszaru dworskiego - Napachanie, 0-0 - sygn. 246
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Napachanie, 1932-1939 - sygn. 247
Rejestr osób opuszczających obszar dworski Napachanie, 1932-1939 - sygn. 248
Seelenliste des Gemeinde - Napachanie, 1800-1954 - sygn. 249
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Napachanie, 1800-1954 - sygn. 250
Książka meldunkowa obszaru dworskiego Napachanie, 1800-1954 - sygn. 251
Lista dusz obszaru dworskiego Napachanie, 1800-1954 - sygn. 252
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Pawłowice, 0-0 - sygn. 253
Rejestr osób przybywających do gromady Pawłowice, 1932-1939 - sygn. 254
Rejestr osób opuszczających gromadę Pawłowice, 1932-1939 - sygn. 255
Seelenliste des Gemeinde - Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 256
Seelenliste des Gemeinde - Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 257
Rejestr mieszkańców gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 258
Lista dusz gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 259
Książka meldunkowa - gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 260
Rejestr mieszkańców gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 261
Książka meldunkowa - gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 262
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych obszaru dworskiego Pawłowice, 0-0 - sygn. 263
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 264
Rejestr osób opuszczających obszar dworski Pawłowice, 1932-1939 - sygn. 265
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 266
Lista dusz gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 267
Lista dusz gromady Pawłowice, 1800-1954 - sygn. 268
Rejestr osób przybywających do gromady Przybroda, 1932-1939 - sygn. 269
Rejestr osób opuszczających gromadę Przybroda, 1932-1939 - sygn. 270
Rejestr mieszkańców gromady Przybroda, 1800-1954 - sygn. 271
Rejestr mieszkańców gromady Przybroda, 1800-1954 - sygn. 272
Rejestr mieszkańców gromady Przybroda, 1800-1954 - sygn. 273
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych obszaru dworskiego - Przybroda, 0-0 - sygn. 274
Lista dusz gromady Przybroda, 1800-1954 - sygn. 275
Lista dusz gromady Przybroda, 1800-1954 - sygn. 276
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Rogierówko, 0-0 - sygn. 277
Rejestr osób przybywających do gromady Rogierówko, 1932-1939 - sygn. 278
Rejestr osób opuszczających gromadę Rogierówko, 1932-1939 - sygn. 279
Seelenliste des Gemeinde - Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 280
Rejestr mieszkańców gromady Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 281
Lista dusz gromady Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 282
Rejestr mieszkańców gromady Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 283
Księga meldunkowa gromady Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 284
Księga meldunkowa gromady Rogierówko, 1800-1954 - sygn. 285
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady Rokietnica, 0-0 - sygn. 286
Rejestr osób przybywających do gromady Rokietnica, 1932-1939 - sygn. 287
Rejestr osób opuszczających gromadę Rokietnica, 1932-1939 - sygn. 288
Księga kontroli osób przybywających do gminy Rokietnica, 1946-1948 - sygn. 289
Księga kontroli osób opuszczających gminę Rokietnica, 1946-1949 - sygn. 290
Volks Buch der Gemeinde - Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 291
Lista dusz gromady Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 292
Rejestr mieszkańców gromady Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 293
Książka meldunkowa gromady Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 294
Księga meldunkowa gromady Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 295
Książka meldunkowa gromady Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 296
Lista dusz obszaru dworskiego Rokietnica, 1800-1954 - sygn. 297
Skorowidz nazwisk do ksiąg dusz gromady Sobota, 0-0 - sygn. 298
Rejestr osób przybywających do gromady Sobota, 1932-1939 - sygn. 299
Rejestr osób opuszczających gromadę Sobota, 1932-1939 - sygn. 300
Seelenliste des Gemeinde - Sobota, 1800-1954 - sygn. 301
Lista dusz gromady Sobota, 1800-1954 - sygn. 302
Książka meldunkowa gromady Sobota, 1800-1954 - sygn. 303
Rejestr mieszkańców gromady Sobota, 1800-1954 - sygn. 304
Rejestr mieszkańców gromady Sobota, 1800-1954 - sygn. 305
Księga meldunkowa gromady Sobota, 1800-1954 - sygn. 306
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych obszaru dworskiego - Sobota, 0-0 - sygn. 307
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Sobota, 1932-1939 - sygn. 308
Rejestr osób opuszczających obszar dworski Sobota, 1932-1939 - sygn. 309
Seelenliste des Gut - Sobota, 1800-1954 - sygn. 310
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Sobota, 1800-1954 - sygn. 311
Lista dusz obszaru dworskiego Sobota, 1800-1954 - sygn. 312
Księga meldunkowa obszaru dworskiego Sobota, 1800-1954 - sygn. 313
Skorowidz nazwisk do ksiąg meldunkowych gromady - Starzyny, 0-0 - sygn. 314
Seelenliste des Gemeinde - Starzyny, 1800-1954 - sygn. 315
Lista dusz gromady Starzyny, 1800-1954 - sygn. 316
Rejestr mieszkańców gromady Starzyny, 1800-1954 - sygn. 317
Rejestr osób opuszczających obszar dworski Starzyny, 1800-1954 - sygn. 318
Seelenliste des Gut - Starzyny, 1800-1954 - sygn. 319
Rejestr osób przybywających do gromady Wielkie, 1932-1939 - sygn. 320
Rejestr osób opuszczających gromadę Wielkie, 1932-1939 - sygn. 321
Seelenliste des Gemeinde - Wielkie, 1800-1954 - sygn. 322
Seelenliste des Gemeinde - Wielkie, 1800-1954 - sygn. 323
Lista dusz gromady Wielkie, 1800-1954 - sygn. 324
Książka meldunkowa gromady - Wielkie, 1800-1954 - sygn. 325
Skorowidz nazwisk do ksiąg dusz obszaru dworskiego - Wielkie, 0-0 - sygn. 326
Seelenliste des Gut - Wielkie, 1800-1954 - sygn. 327
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Wielkie, 1800-1954 - sygn. 328
Księga meldunkowa obszaru dworskiego - Wielkie., 1800-1954 - sygn. 329


Akta gminy Stęszew (pow. poznański)

Rejestr osób zamieszkałych w gminie Stęszew, 0-0 - sygn. 117
Seelenliste der Gemeinde - Walerianowo, 1800-1954 - sygn. 118


Akta gminy Swarzędz (pow. poznański)

Książka meldunkowa gromady Garby, 1800-1954 - sygn. 129
Książka meldunkowa gromady Góra - Puszczykowo, 1800-1954 - sygn. 130
Książka meldunkowa gromady Gruszczyn, 1800-1954 - sygn. 131
Lista dusz obszaru dworskiego - Gwiazdowo, 1800-1954 - sygn. 132
Książka meldunkowa gromady Jankowo, 1800-1954 - sygn. 133
Książka meldunkowa gromady Jasin, 1954-1954 - sygn. 134
Książka meldunkowa gromady Jasin - Rabowice, 1800-1954 - sygn. 135
Spis mieszkańców gromady Łowęcin, 1800-1954 - sygn. 136
Książka meldunkowa gromady Nowa Wieś, 1800-1954 - sygn. 137
Lista dusz - gromady Rabowice, 1800-1954 - sygn. 138
Lista dusz - gromady Sarbinowo, 1800-1954 - sygn. 139
Książka meldunkowa gromady Sokolniki, 1800-1954 - sygn. 140
Księga kontroli ruchu ludności. Rejestr osób przybywających do gminy Swarzędz, 1947-1947 - sygn. 141
Księga kontroli ruchu ludności. Rejestr osób przybywających do gminy Swarzędz, 1947-1947 - sygn. 142
Księga kontroli ruchu ludności. Rejestr osób przybywających do gminy Swarzędz, 1948-1948 - sygn. 143
Księga kontroli ruchu ludności. Rejestr osób przybywających do gminy Swarzędz, 1948-1948 - sygn. 144
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Swarzędz Leśniczówka, 1800-1954 - sygn. 145
Rejestr mieszkańców gromady Zalesewo, 1800-1954 - sygn. 146


Akta gminy Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne, 1936-1936 - sygn. 502
Rejestr osób przybywających do gminy Tarnowo Podgórne, 1937-1946 - sygn. 503
Rejestr osób przybywających do gminy Tarnowo Podgórne, 1946-1948 - sygn. 504
Rejestr osób przybywających do gminy Tarnowo Podgórne, 1947-1947 - sygn. 505
Rejestr osób wymeldowanych z gminy Tarnowo Podgórne, 1932-1937 - sygn. 506
Rejestr osób wymeldowanych z gminy Tarnowo Podgórne, 1946-1951 - sygn. 507
Rejestr osób opuszczających gminę Tarnowo Podgórne, 1946-1951 - sygn. 508
Rejestr osób czasowo zamieszkałych w gminie Tarnowo Podgórne, 1935-1937 - sygn. 509
Lista dusz gromady Baranowo, 1800-1954 - sygn. 510
Lista dusz gromady Baranowo, 1800-1954 - sygn. 511
Lista dusz gromady Batorowo, 1800-1954 - sygn. 512
Lista dusz gromady Batorowo, 1800-1954 - sygn. 513
Volks - Buch der Gemeinde - Ceradz Kościelny, 1954-1954 - sygn. 514
Lista dusz gromady Ceradz Kościelny, 1800-1954 - sygn. 515
Lista dusz gromady Ceradz Kościelny, 1800-1954 - sygn. 516
Lista dusz gromady Ceradz Kościelny, 1800-1954 - sygn. 517
Lista dusz gromady Ceradz Kościelny, 1800-1954 - sygn. 518
Książka meldunkowa - gromady Ceradz Kościelny, 1954-1954 - sygn. 519
Książka meldunkowa - gromady Edmundowo, 1800-1954 - sygn. 520
Lista dusz gromady Edmundowo, 1800-1954 - sygn. 521
Lista dusz gromady Edmundowo, 1800-1954 - sygn. 522
Skorowidz imienny do książek meldunkowych gm. Góra, 1935-1935 - sygn. 523
Lista dusz gromady Góra, 1800-1954 - sygn. 524
Lista dusz gromady Góra, 1800-1954 - sygn. 525
Lista dusz gromady Góra, 1800-1954 - sygn. 526
Lista dusz gromady Góra, 1800-1954 - sygn. 527
Seelen-Liste Jankowice, 1800-1954 - sygn. 528
Seelen-Liste Jankowice, 1800-1954 - sygn. 529
Lista dusz gromady Jankowice, 1800-1954 - sygn. 530
Książka meldunkowa - gromady Jankowice, 1800-1954 - sygn. 531
Lista dusz obszaru dworskiego Jankowice, 1800-1954 - sygn. 532
Lista dusz obszaru dworskiego Jankowice, 1800-1954 - sygn. 533
Lista dusz obszaru dworskiego Kokoszczyn, 1800-1954 - sygn. 534
Lista dusz obszaru dworskiego Kokoszczyn, 1800-1954 - sygn. 535
Lista dusz obszaru dworskiego Kokoszczyn, 1800-1954 - sygn. 536
Lista dusz obszaru dworskiego Kokoszczyn, 1800-1954 - sygn. 537
Lista dusz obszaru dworskiego Kokoszczyn, 1800-1954 - sygn. 538
Księga meldunkowa gromady Krzyżowniki, 1800-1954 - sygn. 539
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 540
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 541
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 542
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 543
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 544
Lista dusz obszaru dworskiego Lusowo, 1800-1954 - sygn. 545
Lista dusz gromady Lusowo, 1800-1954 - sygn. 546
Seelenliste der Gemeinde Lusówko, 1800-1954 - sygn. 547
Lista dusz gromady Lusówko, 1800-1954 - sygn. 548
Lista dusz gromady Lusówko, 1800-1954 - sygn. 549
Książka meldunkowa - gromady Lusówko, 1954-1954 - sygn. 550
Skorowidz dla ksiąg meldunkowych obszaru dworskiego Lusówko, 0-0 - sygn. 551
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Lusówko, 1800-1954 - sygn. 552
Seelenliste der Gemeinde Lusówko Gut., 1800-1954 - sygn. 553
Lista dusz obszaru dworskiego Lusówko, 1800-1954 - sygn. 554
Seelenliste der Gemeinde Otowo., 1800-1800 - sygn. 555
Lista dusz obszaru dworskiego Otowo, 1800-1954 - sygn. 556
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Otowo, 1800-1954 - sygn. 557
Seelenliste der Gemeinde Pokrzywnica., 1800-1800 - sygn. 558
Książka meldunkowa - gromady Przeźmierowo, 1873-1949 - sygn. 559
Książka meldunkowa - gromady Przeźmierowo, 1800-1954 - sygn. 560
Książka meldunkowa - gromady Przeźmierowo, 1800-1954 - sygn. 561
Lista dusz gromady Rumianek, 1800-1954 - sygn. 562
Lista dusz gromady Rumianek, 1800-1954 - sygn. 563
Lista dusz gromady Rumianek, 1800-1954 - sygn. 564
Rejestr mieszkańców gromady Rumianek, 1800-1954 - sygn. 565
Książka meldunkowa - gromady Rumianek, 1800-1954 - sygn. 566
Rejestr osób przybywających do gromady Sady, 1935-1938 - sygn. 567
Seelenliste der Gemeinde Sady., 1800-1954 - sygn. 568
Rejestr mieszkańców gromady Sady, 1800-1954 - sygn. 569
Lista dusz gromady Sady, 1800-1954 - sygn. 570
Seelenliste der Gemeinde Sady - Gut., 1800-1954 - sygn. 571
Lista dusz obszaru dworskiego Sady, 1800-1954 - sygn. 572
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Sady, 1800-1954 - sygn. 573
Lista dusz obszaru dworskiego Sady, 1800-1954 - sygn. 574
Książka meldunkowa obszaru dworskiego Sady, 1800-1954 - sygn. 575
Seelenliste der Gemeinde Sierosław., 1800-1800 - sygn. 576
Lista dusz gromady Sierosław, 1800-1954 - sygn. 577
Lista dusz obszaru dworskiego Sierosław, 1800-1954 - sygn. 578
Seelenliste der Gemeinde Sobiesiernie, 1800-1954 - sygn. 579
Seelenliste der Gemeinde Sobiesiernie, 1800-1954 - sygn. 580
Rejestr mieszkańców gromady Sobiesiernie, 1800-1954 - sygn. 581
Lista dusz gromady Sobiesiernie, 1800-1954 - sygn. 582
Seelenliste fur Sobiesiernie /Gut./, 1800-1954 - sygn. 583
Lista dusz gromady Swadzim, 1800-1954 - sygn. 584
Rejestr mieszkańców gromady Swadzim, 1800-1954 - sygn. 585
Seelenliste fur Gemeinde Swadzim, 1800-1954 - sygn. 586
Lista dusz gromady Swadzim, 1800-1954 - sygn. 587
Książka meldunkowa gromady Swadzim, 1800-1954 - sygn. 588
Książka meldunkowa gromady Swadzim, 1800-1954 - sygn. 589
Lista dusz obszaru dworskiego Swadzim, 1800-1954 - sygn. 590
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Swadzim, 1800-1954 - sygn. 591
Lista dusz gromady Wysogotowo, 1800-1954 - sygn. 592
Lista dusz gromady Wysogotowo, 1800-1954 - sygn. 593
Rejestr mieszkańców gromady Wysogotowo, 1800-1954 - sygn. 594
Rejestr mieszkańców gromady Tarnowo Podgórne, 1800-1954 - sygn. 595
Księga meldunkowa gromady Tarnowo Podgórne, 1800-1954 - sygn. 596


Akta gminy Żabikowo (pow. poznański)

Seelen-Liste des Gutes Edwardsfelde /Edwardowo/, 1800-1800 - sygn. 165
Rejestr osób przybywających do gminy Junikowo, 1932-1936 - sygn. 166
Księga dusz grom. Junikowo, 1800-1954 - sygn. 167
Rejestr osób przybywających do gminy Kotowo, 1932-1935 - sygn. 168
Rejestr osób opuszczających gminę Lasek, 1932-1936 - sygn. 169
Seelen-Liste des Gemeinde Lasek, 1800-1800 - sygn. 170
Seelen-Liste des Gemeinde Lasek, 1800-1954 - sygn. 171
Seelen-Liste des Gemeinde Lasek, 1800-1954 - sygn. 172
Rejestr mieszkańców grom. Lasek, 1800-1954 - sygn. 173
Seelen-Liste des Gemeinde Lasek, 1800-1954 - sygn. 174
Seelen-Liste des Gemeinde Lasek, 1800-1954 - sygn. 175
Rejestr mieszkańców grom. Lasek, 1800-1954 - sygn. 176
Skorowidz do ksiąg dusz grom. Laskowo, 0-0 - sygn. 177
Skorowidz do rejestru mieszkańców grom. Luboń, 0-0 - sygn. 178
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1800 - sygn. 179
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1954 - sygn. 180
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1954 - sygn. 181
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1954 - sygn. 182
Książka dusz gromady Luboń, 1800-1954 - sygn. 183
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1954 - sygn. 184
Seelen-Liste des Gemeinde Luboń, 1800-1954 - sygn. 185
Rejestr mieszkańców grom. Luboń, 1800-1954 - sygn. 186
Rejestr mieszkańców grom. Luboń, 1800-1954 - sygn. 187
Księga dusz grom. Luboń, 1800-1954 - sygn. 188
Rejestr mieszkańców grom. Luboń, 1800-1954 - sygn. 189
Lista dusz grom. Luboń, 1800-1954 - sygn. 190
Księga dusz grom. Świerczewo, 1800-1954 - sygn. 191
Lista dusz grom. Wiry, 1800-1954 - sygn. 192
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żabikowo, 0-0 - sygn. 193
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Żabikowo, 0-0 - sygn. 194
Rejestr osób przybywających do gminy Żabikowo, 1932-1936 - sygn. 195
Rejestr osób przybywających do gminy Żabikowo, 1932-1945 - sygn. 196
Rejestr osób przybywających do gminy Żabikowo, 1946-1946 - sygn. 197
Rejestr osób przybywających do gminy Żabikowo, 1946-1951 - sygn. 198
Rejestr osób opuszczających gminę Żabikowo, 1932-1936 - sygn. 199
Rejestr osób opuszczających gminę Żabikowo, 1933-1936 - sygn. 200
Rejestr osób opuszczających gminę Żabikowo, 1946-1951 - sygn. 201
Rejestr osób zameldowanych czasowo w gminie Żabikowo, 1946-1946 - sygn. 202
Seelen-Liste des Gemeinde Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 203
Lista dusz grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 204
Seelen-Liste des Gemeinde Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 205
Seelen-Liste des Gemeinde Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 206
Seelen-Liste des Gemeinde Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 207
Rejestr mieszkańców grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 208
Rejestr mieszkańców grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 209
Rejestr mieszkańców grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 210
Rejestr mieszkańców grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 211
Rejestr mieszkańców grom. Żabikowo, 1800-1954 - sygn. 212


Akta gminy Bnin (pow. śremski)

brak


Akta gminy Dolsk (pow. śremski)

brak


Akta gminy Kórnik (pow. śremski)

Księga kontroli ruchu ludności [Rejestr osób przybywających do gminy], 1931-1934 - sygn. 98
Księga kontroli ruchu ludności [Rejestr osób przybywających do gminy], 1936-1948 - sygn. 99
Księga kontroli ruchu ludności [Rejestr osób przybywających do gminy], 1948-1951 - sygn. 100
Księga kontroli ruchu ludności [Rejestr osób opuszczających gminę Kórnik], 1931-1945 - sygn. 101
Księga kontroli ruchu ludności [Rejestr osób opuszczających gminę Kórnik], 1948-1951 - sygn. 102
Księga dusz gromady Biernatki, 1811-1896 - sygn. 103
Księga dusz gromady Biernatki, 1812-1898 - sygn. 104
Księga dusz gromady Biernatki, 1812-1926 - sygn. 105
Księga dusz gromady Biernatki, 1827-1926 - sygn. 106
Księga dusz gromady Biernatki, 1857-1931 - sygn. 107
Księga dusz gromady Biernatki, 1865-1930 - sygn. 108
Księga dusz gromady Biernatki, 1888-1911 - sygn. 109
Księga dusz obszaru dworskiego Biernatki, 1843-1929 - sygn. 110
Księga dusz obszaru dworskiego Biernatki, 1853-1930 - sygn. 111
Księga dusz obszaru dworskiego Biernatki, 1854-1931 - sygn. 112
Księga dusz gromady Błażejewko, 1847-1926 - sygn. 113
Księga dusz gromady Błażejewko, 1858-1924 - sygn. 114
Księga dusz gromady Błażejewko, 1872-1932 - sygn. 115
Księga dusz gromady Błażejewko, 1800-1898 - sygn. 116
Księga dusz gromady Błażejewo, 1801-1899 - sygn. 117
Księga dusz gromady Błażejewo, 1812-1926 - sygn. 118
Księga dusz gromady Błażejewo, 1824-1929 - sygn. 119
Księga dusz gromady Borowiec, 1806-1901 - sygn. 120
Księga dusz gromady Borowiec, 1806-1901 - sygn. 121
Księga dusz gromady Borowiec, 1819-1927 - sygn. 122
Księga dusz obszaru dworskiego Celestynowo, 1826-1932 - sygn. 123
Księga dusz gromady Czmoń, 1814-1897 - sygn. 124
Księga dusz gromady Czmoń, 1920-1926 - sygn. 125
Księga dusz gromady Czmoń, 1821-1903 - sygn. 126
Księga dusz gromady Czmoń, 1823-1899 - sygn. 127
Księga dusz gromady Czmoń, 1823-1927 - sygn. 128
Księga dusz gromady Czmoń, 1823-1926 - sygn. 129
Księga dusz gromady Czmoń, 1834-1929 - sygn. 130
Księga dusz gromady Czmoń, 1840-1933 - sygn. 131
Księga dusz gromady Czmoń, 1846-1930 - sygn. 132
Księga dusz gromady Czmoń, 1875-1950 - sygn. 133
Księga dusz gromady Czmoniec, 1854-1930 - sygn. 134
Księga dusz gromady Czmoniec, 1859-1932 - sygn. 135
Księga dusz gromady Czmoniec, 1875-1950 - sygn. 136
Księga dusz gromady Czołowo, 1815-1923 - sygn. 137
Księga dusz gromady Czołowo, 1836-1930 - sygn. 138
Księga dusz gromady Czołowo, 1847-1930 - sygn. 139
Księga dusz gromady Czołowo, 1847-1932 - sygn. 140
Księga dusz gromady Dachowa, 1816-1899 - sygn. 141
Księga dusz gromady Dachowa, 1820-1927 - sygn. 142
Księga dusz gromady Dachowa, 1829-1929 - sygn. 143
Księga dusz gromady Dachowa, 1840-1932 - sygn. 144
Księga dusz obszaru dworskiego Dachowa, 1836-1925 - sygn. 145
Księga dusz obszaru dworskiego Dachowa, 1852-1927 - sygn. 146
Księga dusz gromady Daszewice, 1811-1918 - sygn. 147
Księga dusz gromady Daszewice, 1816-1898 - sygn. 148
Księga dusz gromady Daszewice, 1830-1922 - sygn. 149
Księga dusz gromady Daszewice, 1833-1930 - sygn. 150
Księga dusz gromady Daszewice I, 1849-1931 - sygn. 151
Księga dusz gromady Daszewice I, 1863-1930 - sygn. 152
Księga dusz gromady Dębiec, 1817-1924 - sygn. 153
Księga dusz gromady Dębiec, 1831-1929 - sygn. 154
Księga dusz gromady Dziećmierowo, 1812-1929 - sygn. 155
Księga dusz gromady Dziećmierowo, 1822-1927 - sygn. 156
Księga dusz gromady Dziećmierowo, 1826-1899 - sygn. 157
Księga dusz gromady Dziećmierowo, 1850-1930 - sygn. 158
Księga dusz gromady Dziećmierowo, 1862-1932 - sygn. 159
Księga dusz obszaru dworskiego Dziećmierowo, 1828-1929 - sygn. 160
Księga dusz obszaru dworskiego Dziećmierowo, 1849-1931 - sygn. 161
Księga dusz gromady Gądki, 1808-1879 - sygn. 162
Księga dusz gromady Gądki, 1827-1925 - sygn. 163
Księga dusz gromady Gądki, 1840-1899 - sygn. 164
Księga dusz gromady Gądki, 1841-1919 - sygn. 165
Księga dusz obszaru dworskiego Gądki, 1822-1898 - sygn. 166
Księga dusz obszaru dworskiego Gądki, 1844-1930 - sygn. 167
Księga dusz obszaru dworskiego Gądki, 1855-1932 - sygn. 168
Księga dusz obszaru dworskiego Jaryszki, 1818-1904 - sygn. 169
Księga dusz obszaru dworskiego Jaryszki, 1821-1888 - sygn. 170
Księga dusz [Seelenliste] obszaru dworskiego Jaryszki, 1833-1928 - sygn. 171
Księga dusz obszaru dworskiego Jaryszki, 1839-1923 - sygn. 172
Księga dusz gromady Kamionki, 1780-1902 - sygn. 173
Księga dusz gromady Kamionki, 1825-1928 - sygn. 174
Księga dusz gromady Kamionki, 1828-1927 - sygn. 175
Księga dusz gromady Kamionki, 1849-1931 - sygn. 176
Księga dusz gromady Kamionki, 1854-1930 - sygn. 177
Księga dusz gromady [Seelenliste] Konarskie, 1820-1927 - sygn. 178
Księga dusz gromady Konarskie, 1821-1926 - sygn. 179
Księga dusz gromady Konarskie, 1856-1912 - sygn. 180
Księga dusz gromady Koninko, 1832-1912 - sygn. 181
Księga dusz gromady Koninko, 1833-1899 - sygn. 182
Księga dusz obszaru dworskiego Koninko, 1830-1929 - sygn. 183
Księga dusz obszaru dworskiego Koninko, 1848-1931 - sygn. 184
Księga meldunkowa osób przebywających czasowo w mieście Kórniku, 1858-1943 - sygn. 185
Księga ludności gminy Kórnik, 0-0 - sygn. 186
Księga dusz gromady Kromolice, 1811-1899 - sygn. 187
Księga dusz gromady Kromolice, 1811-1898 - sygn. 188
Księga dusz gromady Kromolice, 1837-1927 - sygn. 189
Księga dusz gromady Kromolice, 1857-1931 - sygn. 190
Księga dusz obszaru dworskiego Kromolice, 1827-1922 - sygn. 191
Księga dusz obszaru dworskiego Kromolice, 1847-1929 - sygn. 192
Księga dusz obszaru dworskiego Kromolice, 1847-1930 - sygn. 193
Księga dusz gromady Mieczewo, 1811-1898 - sygn. 194
Księga dusz gromady Mieczewo, 1812-1922 - sygn. 195
Księga dusz gromady Mieczewo, 1822-1929 - sygn. 196
Księga dusz gromady Mieczewo, 1841-1930 - sygn. 197
Księga dusz gromady Pierzchno, 1806-1931 - sygn. 198
Księga dusz gromady Pierzchno, 1812-1898 - sygn. 199
Księga dusz gromady Pierzchno, 1928-1929 - sygn. 200
Księga dusz gromady Pierzchno, 1857-1932 - sygn. 201
Księga dusz obszaru dworskiego Pierzchno, 1825-1921 - sygn. 202
Księga dusz gromady Prusinowo, 1820-1898 - sygn. 203
Księga dusz gromady Prusinowo, 1820-1924 - sygn. 204
Księga dusz gromady Prusinowo, 1824-1927 - sygn. 205
Księga dusz gromady Prusinowo, 1849-1930 - sygn. 206
Księga dusz gromady Prusinowo, 1852-1931 - sygn. 207
Księga dusz gromady Prusinowo, 1889-1931 - sygn. 208
Księga dusz obszaru dworskiego Prusinowo, 1844-1925 - sygn. 209
Księga dusz gromady Radzewo, 1797-1891 - sygn. 210
Księga dusz gromady Radzewo, 1810-1924 - sygn. 211
Księga dusz gromady Radzewo, 1810-1929 - sygn. 212
Księga dusz gromady Radzewo, 1820-1898 - sygn. 213
Księga dusz gromady Radzewo, 1838-1931 - sygn. 214
Księga dusz gromady Radzewo, 1838-1931 - sygn. 215
Księga dusz gromady Radzewo, 1870-1950 - sygn. 216
Księga dusz gromady Radzewice, 1810-1899 - sygn. 217
Księga dusz gromady Radzewice, 1817-1926 - sygn. 218
Księga dusz gromady Radzewice, 1827-1929 - sygn. 219
Księga dusz gromady Radzewice, 1830-1926 - sygn. 220
Księga dusz gromady Radzewice, 1847-1932 - sygn. 221
Księga dusz gromady Robakowo, 1801-1898 - sygn. 222
Księga dusz gromady Robakowo, 1811-1898 - sygn. 223
Księga dusz gromady Robakowo, 1820-1929 - sygn. 224
Księga dusz gromady Robakowo, 1830-1929 - sygn. 225
Księga dusz gromady Robakowo, 1880-1932 - sygn. 226
Księga dusz gromady Rogalin, 1823-1906 - sygn. 227
Księga dusz gromady Rogalin, 1835-1926 - sygn. 228
Księga dusz gromady Rogalin, 1844-1931 - sygn. 229
Księga dusz gromady Rogalin, 1847-1926 - sygn. 230
Księga dusz gromady Rogalin, 1862-1931 - sygn. 231
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1805-1907 - sygn. 232
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1822-1926 - sygn. 233
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1824-1887 - sygn. 234
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1831-1931 - sygn. 235
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1831-1931 - sygn. 236
Księga dusz obszaru dworskiego Rogalin, 1839-1929 - sygn. 237
Księga dusz gromady Rogalinek, 1799-1905 - sygn. 238
Księga dusz gromady Rogalinek, 1807-1879 - sygn. 239
Księga dusz gromady Rogalinek, 1830-1926 - sygn. 240
Księga dusz gromady Rogalinek, 1831-1926 - sygn. 241
Księga dusz gromady Rogalinek, 1854-1931 - sygn. 242
Księga dusz gromady Runowo, 1801-1869 - sygn. 243
Księga dusz gromady Runowo, 1819-1900 - sygn. 244
Księga dusz gromady Runowo, 1820-1899 - sygn. 245
Księga dusz gromady Runowo, 1827-1928 - sygn. 246
Księga dusz gromady Runowo, 1858-1930 - sygn. 247
Księga dusz gromady Runowo, 1870-1930 - sygn. 248
Księga dusz obszaru dworskiego Runowo, 1824-1929 - sygn. 249
Księga dusz obszaru dworskiego Runowo, 1847-1932 - sygn. 250
Księga dusz gromady Sasinowo, 1794-1866 - sygn. 251
Księga dusz gromady Sasinowo, 1800-1873 - sygn. 252
Księga dusz gromady Sasinowo, 1802-1877 - sygn. 253
Księga dusz gromady Sasinowo, 1812-1888 - sygn. 254
Księga dusz gromady Sasinowo, 1814-1909 - sygn. 255
Księga dusz gromady Sasinowo, 1830-1930 - sygn. 256
Księga dusz gromady Sasinowo, 1832-1929 - sygn. 257
Księga dusz gromady Sasinowo, 1851-1930 - sygn. 258
Księga dusz gromady Sasinowo, 1857-1930 - sygn. 259
Księga dusz gromady Skrzynki, 1823-1887 - sygn. 260
Księga dusz gromady Skrzynki, 1823-1902 - sygn. 261
Księga dusz gromady Skrzynki, 1836-1925 - sygn. 262
Księga dusz gromady Skrzynki, 1837-1927 - sygn. 263
Księga dusz gromady Skrzynki, 1861-1932 - sygn. 264
Księga dusz gromady Świątniki, 1790-1868 - sygn. 265
Księga dusz gromady Świątniki, 1800-1888 - sygn. 266
Księga dusz gromady Świątniki, 1804-1890 - sygn. 267
Księga dusz gromady Świątniki, 1814-1904 - sygn. 268
Księga dusz gromady Świątniki, 1823-1926 - sygn. 269
Księga dusz gromady Świątniki, 1823-1931 - sygn. 270
Księga dusz gromady Świątniki, 1840-1931 - sygn. 271
Księga dusz gromady Świątniki, 1848-1932 - sygn. 272
Księga dusz obszaru dworskiego Świątniki, 1814-1929 - sygn. 273
Księga dusz obszaru dworskiego Świątniki, 1822-1904 - sygn. 274
Księga dusz obszaru dworskiego Świątniki, 1831-1909 - sygn. 275
Księga dusz gromady Szczodrzykowo, 1818-1888 - sygn. 276
Księga dusz gromady Szczodrzykowo, 1830-1904 - sygn. 277
Księga dusz obszaru dworskiego Szczodrzykowo, 1826-1929 - sygn. 278
Księga dusz obszaru dworskiego Szczodrzykowo, 1838-1909 - sygn. 279
Księga dusz obszaru dworskiego Szczodrzykowo, 1848-1929 - sygn. 280
Księga dusz gromady Szczytniki, 1832-1904 - sygn. 281
Księga dusz gromady Szczytniki, 1834-1921 - sygn. 282
Księga dusz gromady Szczytniki, 1834-1921 - sygn. 283
Księga dusz gromady Szczytniki, 1839-1929 - sygn. 284
Księga dusz gromady Szczytniki, 1839-1932 - sygn. 285
Księga dusz obszaru dworskiego Szczytniki, 1838-1926 - sygn. 286
Księga dusz obszaru dworskiego Szczytniki, 1859-1929 - sygn. 287
Księga dusz obszaru dworskiego Szczytniki, 1859-1931 - sygn. 288
Księga dusz gromady Trzykolne-młyny, 1819-1923 - sygn. 289
Księga dusz gromady Trzykolne- młyny, 1840-1923 - sygn. 290
Księga dusz gromady Trzykolne- młyny, 1843-1929 - sygn. 291
Księga dusz gromady Trzykolne- młyny, 1849-1923 - sygn. 292
Księga dusz gromady Żerniki, 1818-1899 - sygn. 293
Księga dusz gromady Żerniki, 1818-1912 - sygn. 294
Księga dusz gromady Żerniki, 1820-1895 - sygn. 295
Księga dusz obszaru dworskiego Żerniki, 1823-1930 - sygn. 296


Akta gminy Książ Wlkp. (pow. śremski)

Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Książ, 0-0 - sygn. 190
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Książ, 0-0 - sygn. 191
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Książ, 0-0 - sygn. 192
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Książ, 0-0 - sygn. 193
Rejestr osób przybywających do gminy Książ, 1937-1938 - sygn. 194
Rejestr osób przybywających do gminy Książ, 1938-1941 - sygn. 195
Rejestr osób opuszczających i przybywających do gminy Książ, 0-0 - sygn. 196
Rejestr osób opuszczających i przybywających do gminy Książ, 1947-1951 - sygn. 197
Rejestr osób przybywających do gminy Książ, 1947-1951 - sygn. 198
Lista dusz gromady Brzóstownia, 1775-1856 - sygn. 199
Lista dusz gromady Brzóstownia, 1849-1925 - sygn. 200
Lista dusz gromady Brzóstownia, 1854-1928 - sygn. 201
Lista dusz gromady Brzóstownia, 1883-1928 - sygn. 202
Lista dusz obszaru dworskiego Brzóstownia, 1849-1930 - sygn. 203
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Brzóstownia, 1852-1941 - sygn. 204
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Brzóstownia, 1858-1947 - sygn. 205
Lista dusz obszaru dworskiego Brzóstownia, 1860-1931 - sygn. 206
Lista dusz gromady Charlub, 1835-1923 - sygn. 207
Lista dusz gromady Charlub, 1835-1928 - sygn. 208
Lista dusz gromady Charlub, 1842-1931 - sygn. 209
Rejestr mieszkańców gromady Charlub, 1861-1938 - sygn. 210
Lista dusz gromady Charlub, 1863-1929 - sygn. 211
Lista dusz gromady Chwałkowo, 1838-1920 - sygn. 212
Lista dusz gromady Chwałkowo, 1856-1930 - sygn. 213
Lista dusz gromady Chwałkowo, 1867-1931 - sygn. 214
Rejestr mieszkańców gromady Chwałkowo, 1867-1945 - sygn. 215
Lista dusz obszaru dworskiego Chwałkowo, 1843-1930 - sygn. 216
Lista dusz obszaru dworskiego Chwałkowo, 1847-1925 - sygn. 217
Lista dusz obszaru dworskiego Chwałkowo, 1849-1931 - sygn. 218
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Chwałkowo, 1866-1946 - sygn. 219
Lista dusz obszaru dworskiego Feliksowo, 1829-1927 - sygn. 220
Lista dusz obszaru dworskiego Feliksowo, 1867-1928 - sygn. 221
Lista dusz obszaru dworskiego Feliksowo, 1846-1927 - sygn. 222
Lista dusz gromady Gogolewko, 1823-1925 - sygn. 223
Lista dusz gromady Gogolewko, 1859-1929 - sygn. 224
Lista dusz gromady Gogolewko, 1865-1947 - sygn. 225
Lista dusz gromady Gogolewko, 1774-1848 - sygn. 226
Lista dusz gromady Gogolewko, 1795-1869 - sygn. 227
Lista dusz gromady Gogolewko, 1812-1898 - sygn. 228
Lista dusz gromady Gogolewko, 1825-1927 - sygn. 229
Lista dusz gromady Gogolewko, 1851-1946 - sygn. 230
Lista dusz gromady Gogolewko, 1856-1931 - sygn. 231
Lista dusz gromady Gogolewko, 1886-1931 - sygn. 232
Lista dusz obszaru dworskiego Gogolewko, 1842-1924 - sygn. 233
Lista dusz obszaru dworskiego Gogolewko, 1866-1946 - sygn. 234
Lista dusz obszaru dworskiego Gogolewko, 1872-1930 - sygn. 235
Lista dusz gromady Jarosławki, 1794-1865 - sygn. 236
Lista dusz gromady Jarosławki, 1805-1895 - sygn. 237
Lista dusz gromady Jarosławki, 1820-1923 - sygn. 238
Lista dusz gromady Jarosławki, 1821-1922 - sygn. 239
Lista dusz gromady Jarosławki, 1830-1852 - sygn. 240
Lista dusz gromady Jarosławki, 1864-1941 - sygn. 241
Lista dusz gromady Jarosławki, 1875-1931 - sygn. 242
Lista dusz gromady Kiełczyn, 1832-1925 - sygn. 243
Lista dusz gromady Kiełczyn, 1835-1923 - sygn. 244
Lista dusz gromady Kiełczyn, 1857-1931 - sygn. 245
Lista dusz gromady Kiełczyn, 1868-1946 - sygn. 246
Lista dusz gromady Kiełczyn, 1869-1938 - sygn. 247
Lista dusz gromady Kiełczynek, 1835-1935 - sygn. 248
Lista dusz gromady Kiełczynek, 1847-1931 - sygn. 249
Lista dusz gromady Kiełczynek, 1865-1928 - sygn. 250
Lista dusz gromady Kołacin, 1765-1848 - sygn. 251
Lista dusz gromady Kołacin, 1831-1925 - sygn. 252
Lista dusz gromady Kołacin, 1844-1928 - sygn. 253
Lista dusz gromady Kołacin, 1845-1931 - sygn. 254
Lista dusz gromady Kołacin, 1852-1930 - sygn. 255
Lista dusz gromady Kołacin, 1856-1930 - sygn. 256
Lista dusz gromady Kołacin, 1856-1941 - sygn. 257
Lista dusz obszaru dworskiego Kołacin, 1832-1925 - sygn. 258
Lista dusz obszaru dworskiego Kołacin, 1850-1942 - sygn. 259
Lista dusz gromady Konarskie, 1819-1924 - sygn. 260
Lista dusz gromady Konarskie, 1828-1898 - sygn. 261
Lista dusz gromady Konarskie, 1840-1924 - sygn. 262
Lista dusz gromady Konarskie, 1867-1940 - sygn. 263
Lista dusz obszaru dworskiego Konarskie, 1838-1913 - sygn. 264
Lista dusz obszaru dworskiego Konarskie, 1845-1926 - sygn. 265
Lista dusz obszaru dworskiego Konarskie, 1862-1935 - sygn. 266
Lista dusz gromady Konarzyce, 1842-1929 - sygn. 267
Lista dusz gromady Konarzyce, 1857-1945 - sygn. 268
Lista dusz obszaru dworskiego Książek, 1862-1930 - sygn. 269
Lista dusz gromady Ługi, 1822-1925 - sygn. 270
Lista dusz gromady Ługi, 1858-1931 - sygn. 271
Lista dusz gromady Mchy, 1821-1898 - sygn. 272
Lista dusz gromady Mchy, 1829-1920 - sygn. 273
Lista dusz gromady Mchy, 1838-1925 - sygn. 274
Lista dusz gromady Mchy, 1850-1928 - sygn. 275
Lista dusz gromady Mchy, 1858-1930 - sygn. 276
Lista dusz gromady Mchy, 1865-1943 - sygn. 277
Lista dusz obszaru dworskiego Mchy, 1851-1931 - sygn. 278
Lista dusz obszaru dworskiego Mchy, 1860-1940 - sygn. 279
Lista dusz gromady Radoszkowo, 1776-1849 - sygn. 280
Lista dusz gromady Radoszkowo, 1823-1924 - sygn. 281
Lista dusz gromady Radoszkowo, 1841-1931 - sygn. 282
Lista dusz gromady Radoszkowo, 1869-1931 - sygn. 283
Lista dusz gromady Sebastianowo, 1769-1850 - sygn. 284
Lista dusz gromady Sroczewo, 1824-1926 - sygn. 285
Lista dusz gromady Sroczewo, 1843-1931 - sygn. 286
Lista dusz gromady Sroczewo, 1870-1941 - sygn. 287
Lista dusz gromady Świączyń, 1796-1878 - sygn. 288
Lista dusz gromady Świączyń, 1800-1894 - sygn. 289
Lista dusz gromady Świączyń, 1800-1894 - sygn. 290
Lista dusz gromady Świączyń, 1832-1925 - sygn. 291
Lista dusz gromady Świączyń, 1857-1930 - sygn. 292
Lista dusz gromady Świączyń, 1864-1945 - sygn. 293
Lista dusz obszaru dworskiego Świączyń, 1816-1927 - sygn. 294
Lista dusz obszaru dworskiego Świączyń, 1849-1930 - sygn. 295
Lista dusz obszaru dworskiego Świączyń, 1867-1941 - sygn. 296
Lista dusz gromady Włościejewka, 1738-1883 - sygn. 297
Lista dusz gromady Włościejewki, 1835-1927 - sygn. 298
Lista dusz gromady Włościejewki, 1856-1926 - sygn. 299
Lista dusz gromady Włościejewki, 1861-1925 - sygn. 300
Lista dusz gromady Włościejewki, 1862-1947 - sygn. 301
Lista dusz obszaru dworskiego Włościejewki, 1834-1924 - sygn. 302
Lista dusz obszaru dworskiego Włościejewki, 1855-1929 - sygn. 303
Lista dusz obszaru dworskiego Włościejewki, 1855-1946 - sygn. 304
Lista dusz obszaru dworskiego Włościejewki, 1862-1931 - sygn. 305
Lista dusz gromady Włościejewice, 1839-1923 - sygn. 306
Lista dusz gromady Włościejewice, 1843-1930 - sygn. 307
Lista dusz gromady Włościejewice, 1850-1931 - sygn. 308
Lista dusz gromady Włościejewice, 1860-1946 - sygn. 309
Lista dusz gromady Zaborowo, 1825-1923 - sygn. 310
Lista dusz gromady Zaborowo, 1845-1931 - sygn. 311
Lista dusz gromady Zaborowo, 1860-1931 - sygn. 312
Lista dusz gromady Zaborowo, 1864-1931 - sygn. 313
Lista dusz gromady Zaborowo, 1867-1946 - sygn. 314
Lista dusz obszaru dworskiego Zaborowo, 1816-1929 - sygn. 315
Lista dusz obszaru dworskiego Zaborowo, 1863-1928 - sygn. 316
Lista dusz obszaru dworskiego Zaborowo, 1863-1930 - sygn. 317
Lista dusz obszaru dworskiego Zaborowo, 1866-1946 - sygn. 318
Lista dusz gromady Zakrzewice, 1795-1896 - sygn. 319
Lista dusz gromady Zakrzewice, 1832-1925 - sygn. 320
Lista dusz gromady Zakrzewice, 1842-1930 - sygn. 321
Lista dusz gromady Zakrzewice, 1846-1932 - sygn. 322
Lista dusz gromady Zakrzewice, 1863-1946 - sygn. 323
Lista dusz gromady Zakrzewo, 1840-1927 - sygn. 324
Lista dusz gromady Zawory, 1821-1919 - sygn. 325
Lista dusz gromady Zawory, 1845-1926 - sygn. 326
Lista dusz gromady Zawory, 1854-1930 - sygn. 327
Lista dusz gromady Zawory, 1854-1930 - sygn. 328
Lista dusz gromady Zawory, 1855-1939 - sygn. 329
Lista dusz obszaru dworskiego Zawory, 1869-1931 - sygn. 330
Lista dusz obszaru dworskiego Zawory, 1871-1928 - sygn. 331
Lista dusz obszaru dworskiego Zawory, 1872-1937 - sygn. 332


Akta gminy Mosina (pow. śremski)

Rejestr mieszkańców gminy Mosina, 1839-1940 - sygn. 68
Rejestr mieszkańców gminy Mosina, 1840-1939 - sygn. 69
Rejestr mieszkańców gminy Mosina, 1840-1938 - sygn. 70
Rejestr mieszkańców gminy Mosina, 1848-1940 - sygn. 71
Rejestr mieszkańców gminy Mosina, 1852-1939 - sygn. 72
Skorowidz do rejestru mieszkańców, 1934-1939 - sygn. 73
Rejestr osób opuszczających gminę, 1946-1951 - sygn. 74
Księga dusz gromady Baranowo, 1788-1869 - sygn. 75
Księga dusz gromady Baranowo, 1799-1867 - sygn. 76
Księga dusz gromady Baranowo, 1807-1882 - sygn. 77
Księga dusz gromady Baranowo, 1808-1893 - sygn. 78
Księga dusz gromady Baranowo, 1822-1904 - sygn. 79
Księga dusz gromady Baranowo, 1828-1905 - sygn. 80
Księga dusz gromady Baranowo, 1830-1894 - sygn. 81
Księga dusz gromady Baranowo, 1835-1926 - sygn. 82
Księga dusz obszaru dworskiego Baranowo, 1820-1903 - sygn. 83
Księga dusz obszaru dworskiego Baranowo, 1833-1929 - sygn. 84
Księga dusz gromady Baranówko, 1825-1927 - sygn. 85
Księga dusz gromady Baranówko, 1834-1925 - sygn. 86
Księga dusz gromady Baranówko, 1849-1931 - sygn. 87
Księga dusz gromady Borek, 1797-1867 - sygn. 88
Księga dusz gromady Borek, 1802-1883 - sygn. 89
Księga dusz gromady Borek, 1816-1894 - sygn. 90
Księga dusz gromady Mosina, 1808-1891 - sygn. 91
Księga dusz gromady Brodnica, 1788-1868 - sygn. 92
Księga dusz gromady Brodnica, 1796-1868 - sygn. 93
Księga dusz gromady Brodnica, 1814-1904 - sygn. 94
Księga dusz gromady Brodnica, 1825-1905 - sygn. 95
Księga dusz gromady Brodnica, 1839-1926 - sygn. 96
Księga dusz gromady Brodnica, 1844-1926 - sygn. 97
Księga dusz gromady Brodnica, 1846-1931 - sygn. 98
Księga dusz obszaru dworskiego Brodnica, 1832-1925 - sygn. 99
Księga dusz obszaru dworskiego Brodnica, 1844-1926 - sygn. 100
Księga dusz obszaru dworskiego Brodnica, 1857-1931 - sygn. 101
Księga dusz gromady Brodniczka, 1832-1927 - sygn. 102
Księga dusz obszaru dworskiego Chaławy, 1842-1929 - sygn. 103
Księga dusz obszaru dworskiego Chaławy, 1854-1928 - sygn. 104
Księga dusz obszaru dworskiego Chaławy, 1854-1930 - sygn. 105
Księga dusz gromady Borkowice, 1821-1904 - sygn. 106
Księga dusz gromady Borkowice, 1824-1926 - sygn. 107
Księga dusz gromady Borkowice, 1824-1926 - sygn. 108
Księga dusz gromady Borkowice, 1851-1931 - sygn. 109
Księga dusz gromady Borkowice, 1851-1931 - sygn. 110
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1798-1868 - sygn. 111
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1813-1882 - sygn. 112
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1814-1893 - sygn. 113
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1827-1905 - sygn. 114
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1833-1925 - sygn. 115
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1833-1926 - sygn. 116
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1845-1930 - sygn. 117
Księga dusz gromady Drużyna [Kampratsdorf], 1845-1931 - sygn. 118
Księga dusz gromady Grzybno, 1790-1869 - sygn. 119
Księga dusz gromady Grzybno, 1814-1891 - sygn. 120
Księga dusz gromady Grzybno, 1820-1903 - sygn. 121
Księga dusz gromady Grzybno, 1834-1925 - sygn. 122
Księga dusz gromady Grzybno, 1839-1926 - sygn. 123
Księga dusz gromady Grzybno, 1854-1931 - sygn. 124
Księga dusz gromady Grzybno, 1854-1931 - sygn. 125
Księga dusz obszaru dworskiego Grzybno, 1847-1925 - sygn. 126
Księga dusz obszaru dworskiego Grzybno, 1850-1925 - sygn. 127
Księga dusz obszaru dworskiego Grzybno, 1852-1903 - sygn. 128
Księga dusz obszaru dworskiego Grzybno, 1859-1931 - sygn. 129
Księga dusz gromady Iłówiec, 1783-1868 - sygn. 130
Księga dusz gromady Iłówiec, 1792-1867 - sygn. 131
Księga dusz gromady Iłówiec, 1799-1882 - sygn. 132
Księga dusz gromady Iłówiec, 1806-1882 - sygn. 133
Księga dusz gromady Iłówiec, 1810-1900 - sygn. 134
Księga dusz gromady Iłówiec, 1816-1904 - sygn. 135
Księga dusz gromady Iłówiec, 1819-1892 - sygn. 136
Księga dusz gromady Iłówiec, 1831-1925 - sygn. 137
Księga dusz gromady Iłówiec, 1834-1921 - sygn. 138
Księga dusz gromady Iłówiec, 1839-1932 - sygn. 139
Księga dusz gromady Iłówiec, 1839-1932 - sygn. 140
Księga dusz gromady Iłówiec, 1812-1904 - sygn. 141
Księga dusz gromady Iłówiec, 1837-1923 - sygn. 142
Księga dusz gromady Iłówiec, 1841-1931 - sygn. 143
Księga dusz gromady Iłówiec, 1842-1926 - sygn. 144
Księga dusz gromady Iłówiec, 1845-1931 - sygn. 145
Księga dusz gromady Konstantynowo, 1804-1883 - sygn. 146
Księga dusz gromady Konstantynowo, 1804-1883 - sygn. 147
Księga dusz obszaru dworskiego Konstantynowo, 1794-1867 - sygn. 148
Księga dusz obszaru dworskiego Konstantynowo, 1820-1894 - sygn. 149
Księga dusz obszaru dworskiego Konstantynowo, 1836-1899 - sygn. 150
Księga dusz obszaru dworskiego Konstantynowo, 1846-1920 - sygn. 151
Księga dusz obszaru dworskiego Konstantynowo, 1864-1920 - sygn. 152
Księga dusz gromady Krajkowo, 1794-1868 - sygn. 153
Księga dusz gromady Krajkowo, 1797-1893 - sygn. 154
Księga dusz gromady Krajkowo, 1799-1882 - sygn. 155
Księga dusz gromady Krajkowo, 1828-1925 - sygn. 156
Księga dusz gromady Krajkowo, 1829-1926 - sygn. 157
Księga dusz gromady Krajkowo, 1832-1920 - sygn. 158
Księga dusz gromady Krajkowo, 1848-1930 - sygn. 159
Księga dusz gromady Krajkowo, 1858-1931 - sygn. 160
Księga dusz gromady Krajkowo, 1870-1951 - sygn. 161
Księga dusz gromady Krajkowo, 1888-1950 - sygn. 162
Księga dusz gromady Krajkowo, 1888-1950 - sygn. 163
Księga dusz gromady Krasinko, 1820-1905 - sygn. 164
Księga dusz gromady Krasinko, 1834-1926 - sygn. 165
Księga dusz gromady Krasinko, 1853-1931 - sygn. 166
Księga dusz gromady Krasinko, 1857-1931 - sygn. 167
Księga dusz gromady Krasinko, 1872-1950 - sygn. 168
Księga dusz gromady Krasinko, 1892-1954 - sygn. 169
Księga dusz gromady Krosno, 1788-1882 - sygn. 170
Księga dusz gromady Krosno, 1798-1868 - sygn. 171
Księga dusz gromady Krosno, 1819-1905 - sygn. 172
Księga dusz gromady Krosno, 1820-1891 - sygn. 173
Księga dusz gromady Krosno, 1828-1925 - sygn. 174
Księga dusz gromady Krosno, 1830-1925 - sygn. 175
Księga dusz gromady Krosno, 1835-1924 - sygn. 176
Księga dusz gromady Krosno, 0-0 - sygn. 177
Księga dusz gromady Krosno, 1845-1929 - sygn. 178
Księga dusz gromady Krosno, 1845-1930 - sygn. 179
Księga dusz gromady Krosno, 1874-1954 - sygn. 180
Gromadzka książka meldunkowa Krosno, 1884-1954 - sygn. 181
Gromadzka książka meldunkowa Krosno, 1887-1954 - sygn. 182
Księga dusz gromady Ludwikowo, 1798-1867 - sygn. 183
Księga dusz gromady Ludwikowo, 1807-1890 - sygn. 184
Seelenliste für Ludwigsberg - Ludwikowo, 1862-1915 - sygn. 185
Książka meldunkowa gromady Ludwikowo, 1887-1952 - sygn. 186
Amtliches und Abmelderegister der Gemeinde Moschin [Mosina], 1859-1943 - sygn. 187
Amtliches und Abmelderegister der Gemeinde Moschin - Land, 1862-1943 - sygn. 188
Książka meldunkowa Mosina, 1876-1954 - sygn. 189
Książka meldunkowa Mosina, 1878-1952 - sygn. 190
Księga dusz obszaru dworskiego Państwowe Nadleśnictwo Mosina, 1851-1923 - sygn. 191
Księga dusz obszaru dworskiego Państwowe Nadleśnictwo Mosina, 1870-1927 - sygn. 192
Księga dusz gromady Niwka, 1777-1869 - sygn. 193
Księga dusz gromady Niwka, 1802-1882 - sygn. 194
Księga dusz gromady Niwka, 1827-1924 - sygn. 195
Księga dusz gromady Niwka, 1833-1925 - sygn. 196
Księga dusz gromady Niwka, 1835-1904 - sygn. 197
Księga dusz gromady Niwka, 1859-1931 - sygn. 198
Księga dusz gromady Niwka, 1865-1931 - sygn. 199
Księga dusz gromady Nowinki, 1788-1868 - sygn. 200
Księga dusz gromady Nowinki, 1829-1904 - sygn. 201
Księga dusz gromady Nowinki, 1834-1926 - sygn. 202
Seelenliste für Neutzauland- Nowinki, 1938-1926 - sygn. 203
Księga dusz gromady Nowinki, 1845-1931 - sygn. 204
Księga dusz gromady Nowinki, 1856-1930 - sygn. 205
Księga dusz gromady Ogieniowo, 1822-1881 - sygn. 206
Księga dusz gromady Ogieniowo, 1863-1930 - sygn. 207
Lista dusz gromady Ogieniowo, 1863-1931 - sygn. 208
Księga dusz obszaru dworskiego Ogieniowo, 1810-1897 - sygn. 209
Księga dusz obszaru dworskiego Ogieniowo, 1843-1929 - sygn. 210
Księga dusz obszaru dworskiego Ogieniowo, 1848-1926 - sygn. 211
Księga dusz gromady Pecna, 1813-1894 - sygn. 212
Księga dusz gromady Pecna, 1813-1904 - sygn. 213
Księga dusz gromady Pecna, 1842-1927 - sygn. 214
Księga dusz gromady Pecna, 1856-1931 - sygn. 215
Księga dusz gromady Piotrowo, 1793-1870 - sygn. 216
Księga dusz gromady Pecna, 1816-1892 - sygn. 217
Lista dusz obszaru dworskiego Piotrowo, 1830-1904 - sygn. 218
Lista dusz obszaru dworskiego Piotrowo, 1840-1926 - sygn. 219
Księga dusz obszaru dworskiego Piotrowo, 1852-1930 - sygn. 220
Seelenlist - Pożegowo, 1778-1867 - sygn. 221
Woltsbuch der Gemeinde Pożegowo, 1790-1883 - sygn. 222
Lista dusz gromady Sowiniec, 1811-1893 - sygn. 223
Lista dusz gromady Sowiniec, 1837-1904 - sygn. 224
Lista dusz gromady Sowiniec, 1846-1931 - sygn. 225
Gromadzka książka meldunkowa Sowiniec, 1872-1945 - sygn. 226
Gromadzka książka meldunkowa Sowiniec, 1872-1953 - sygn. 227
Gromadzka książka meldunkowa Sowiniec, 1884-1939 - sygn. 228
Lista dusz obszaru dworskiego Sowiniec, 1831-1925 - sygn. 229
Lista dusz obszaru dworskiego Sowiniec, 1837-1926 - sygn. 230
Lista dusz obszaru dworskiego Sowiniec, 1851-1931 - sygn. 231
Lista dusz obszaru dworskiego Sowinki, 1820-1930 - sygn. 232
Lista dusz obszaru dworskiego Sowinki, 1842-1930 - sygn. 233
Lista dusz obszaru dworskiego Sowinki, 1844-1926 - sygn. 234
Lista dusz obszaru dworskiego Sowinki, 1861-1953 - sygn. 235
Gromadzka książka meldunkowa Sowinki, 1868-1950 - sygn. 236
Seelenliste der Gemeinde Sucharzewo, 1796-1883 - sygn. 237
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1804-1897 - sygn. 238
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1810-1880 - sygn. 239
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1829-1887 - sygn. 240
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1830-1926 - sygn. 241
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1840-1926 - sygn. 242
Lista dusz gromady Sucharzewo, 1859-1839 - sygn. 243
Lista dusz gromady Sulejewo, 1810-1883 - sygn. 244
Lista dusz gromady Sulejewo, 1818-1893 - sygn. 245
Lista dusz gromady Sulejewo, 1820-1905 - sygn. 246
Lista dusz gromady Sulejewo, 1836-1923 - sygn. 247
Lista dusz gromady Sulejewo, 1842-1925 - sygn. 248
Lista dusz gromady Sulejewo, 1846-1925 - sygn. 249
Lista dusz gromady Sulejewo, 1846-1931 - sygn. 250
Lista dusz obszaru dworskiego Sulejewo, 1830-1905 - sygn. 251
Lista dusz obszaru dworskiego Sulejewo, 1872-1930 - sygn. 252
Lista dusz obszaru dworskiego Sulejewo, 1874-1925 - sygn. 253
Lista dusz gromady Szołdry, 1823-1924 - sygn. 254
Lista dusz gromady Szołdry-Rogaczewo, 1830-1907 - sygn. 255
Lista dusz obszaru dworskiego Szołdry, 1830-1921 - sygn. 256
Lista dusz obszaru dworskiego Szołdry, 1838-1918 - sygn. 257
Lista dusz obszaru dworskiego Szołdry, 1860-1930 - sygn. 258
Lista dusz obszaru dworskiego Szołdry, 1870-1929 - sygn. 259
Lista dusz gromady Żabinko, 1833-1924 - sygn. 260
Lista dusz gromady Żabinko, 1849-1931 - sygn. 261
Lista dusz gromady Żabinko, 1870-1954 - sygn. 262
Lista dusz gromady Żabinko, 1873-1930 - sygn. 263
Lista dusz gromady Zakrzewek, 1782-1867 - sygn. 264
Lista dusz gromady Zakrzewek, 1800-1883 - sygn. 265
Lista dusz gromady Zakrzewek, 1845-1905 - sygn. 266
Lista dusz gromady Zakrzewek, 1852-1925 - sygn. 267
Lista dusz gromady Zakrzewek, 1856-1930 - sygn. 268
Lista dusz gromady Żabno, 1793-1865 - sygn. 269
Lista dusz gromady Żabno, 1801-1883 - sygn. 270
Lista dusz gromady Żabno, 1801-1893 - sygn. 271
Lista dusz gromady Żabno, 1813-1922 - sygn. 272
Lista dusz gromady Żabno, 1831-1925 - sygn. 273
Lista dusz gromady Żabno, 1833-1905 - sygn. 274
Lista dusz gromady Żabno, 1833-1924 - sygn. 275
Lista dusz gromady Żabno, 1845-1922 - sygn. 276
Lista dusz gromady Żabno, 1845-1930 - sygn. 277
Lista dusz gromady Żabno, 1853-1930 - sygn. 278
Lista dusz gromady Żabno, 1857-1930 - sygn. 279
Lista dusz gromady Żabno, 1863-1931 - sygn. 280
Lista dusz obszaru dworskiego Żabno, 1817-1892 - sygn. 281
Lista dusz obszaru dworskiego Żabno, 1821-1906 - sygn. 282


Akta gminy Śrem

Księga dusz Binkowo, 1814-1911 - sygn. 197
Seelenliste- Binkowo, 1837-1913 - sygn. 198
Księga dusz Binkowo, 1851-1920 - sygn. 199
Lista dusz Binkowo, 1852-1928 - sygn. 200
Lista dusz Binkowo, 1852-1931 - sygn. 201
Lista dusz Błociszewo, 1794-1883 - sygn. 202
Lista dusz Błociszewo, 1835-1911 - sygn. 203
Lista dusz Błociszewo, 1835-1921 - sygn. 204
Lista dusz Błociszewo, 1843-1930 - sygn. 205
Lista dusz obszaru dworskiego Błociszewo, 1806-1913 - sygn. 206
Lista dusz obszaru dworskiego Błociszewo, 1840-1910 - sygn. 207
Lista dusz obszaru dworskiego Błociszewo, 1843-1922 - sygn. 208
Lista dusz obszaru dworskiego Błociszewo, 1853-1931 - sygn. 209
Lista dusz obszaru dworskiego Błociszewo, 1873-1930 - sygn. 210
Lista dusz Borgowo, 1838-1919 - sygn. 211
Lista dusz Borgowo, 1856-1928 - sygn. 212
Lista dusz Bystrzek, 1806-1893 - sygn. 213
Lista dusz Bystrzek, 1831-1927 - sygn. 214
Lista dusz Bystrzek, 1844-1921 - sygn. 215
Lista dusz Bystrzek, 1857-1930 - sygn. 216
Księga dusz Chrząstowo, 1800-1882 - sygn. 217
Lista dusz Chrząstowo, 1806-1916 - sygn. 218
Lista dusz Chrząstowo, 1825-1925 - sygn. 219
Lista dusz obszaru dworskiego Chrząstowo, 1838-1927 - sygn. 220
Lista dusz Dalewo, 1837-1925 - sygn. 221
Seelenliste Dalewo, 1841-1931 - sygn. 222
Lista dusz Dąbrowo, 1813-1881 - sygn. 223
Lista dusz Dąbrowo, 1818-1911 - sygn. 224
Lista dusz Dąbrowo, 1826-1922 - sygn. 225
Lista dusz Dąbrowa, 1841-1931 - sygn. 226
Lista dusz obszaru dworskiego Dąbrowa, 1858-1928 - sygn. 227
Lista dusz obszaru dworskiego Dobczyn, 1849-1925 - sygn. 228
Lista dusz obszaru dworskiego Dobczyn, 1868-1930 - sygn. 229
Lista dusz Dombrowo, 1823-1923 - sygn. 230
Lista dusz Dombrowo, 1839-1922 - sygn. 231
Lista dusz Dombrowo, 1841-1920 - sygn. 232
Lista dusz Esterpole, 1808-1893 - sygn. 233
Lista dusz Esterpole, 1825-1928 - sygn. 234
Lista dusz Esterpole, 1828-1923 - sygn. 235
Lista dusz Esterpole, 1841-1930 - sygn. 236
Lista dusz Gaj, 1824-1911 - sygn. 237
Lista dusz Gaj, 1829-1922 - sygn. 238
Lista dusz Gaj, 1842-1930 - sygn. 239
Lista dusz obszaru dworskiego Gaj, 1794-1883 - sygn. 240
Lista dusz obszaru dworskiego Gaj, 1822-1911 - sygn. 241
Lista dusz obszaru dworskiego Gaj, 1852-1926 - sygn. 242
Lista dusz obszaru dworskiego Gaj, 1854-1922 - sygn. 243
Lista dusz obszaru dworskiego Gaj, 1863-1929 - sygn. 244
Lista dusz Góra, 1812-1882 - sygn. 245
Lista dusz Góra, 1835-1922 - sygn. 246
Lista dusz Góra, 1844-1905 - sygn. 247
Lista dusz Góra, 1857-1927 - sygn. 248
Lista dusz obszaru dworskiego Góra, 1832-1925 - sygn. 249
Lista dusz obszaru dworskiego Góra, 1840-1916 - sygn. 250
Lista dusz obszaru dworskiego Góra, 1858-1929 - sygn. 251
Lista dusz Górka, 1825-1911 - sygn. 252
Lista dusz Górka, 1837-1923 - sygn. 253
Lista dusz Górka, 1864-1930 - sygn. 254
Lista dusz obszaru dworskiego Górka, 1866-1922 - sygn. 255
Lista dusz obszaru dworskiego Górka, 1866-1931 - sygn. 256
Lista dusz Grabianowo, 1830-1910 - sygn. 257
Lista dusz Grabianowo, 1843-1917 - sygn. 258
Lista dusz Grabianowo, 1844-1929 - sygn. 259
Lista dusz Grabianowo, 1847-1927 - sygn. 260
Lista dusz Grodzewo, 1836-1924 - sygn. 261
Lista dusz Grodzewo, 1853-1928 - sygn. 262
Lista dusz Grzymysław, 1833-1919 - sygn. 263
Lista dusz Grzymysław, 1841-1925 - sygn. 264
Księga dusz Grzymysław, 1867-1930 - sygn. 265
Lista dusz obszaru dworskiego Grzymysław, 1873-1923 - sygn. 266
Lista dusz Jaszkowo, 1817-1911 - sygn. 267
Lista dusz Jaszkowo, 1820-1882 - sygn. 268
Lista dusz obszaru dworskiego Jaszkowo, 1830-1921 - sygn. 269
Lista dusz obszaru dworskiego Jaszkowo, 1853-1927 - sygn. 270
Lista dusz obszaru dworskiego Jaszkowo, 1872-1931 - sygn. 271
Lista dusz obszaru dworskiego Kadzewo, 1814-1894 - sygn. 272
Lista dusz obszaru dworskiego Kadzewo, 1831-1919 - sygn. 273
Lista dusz obszaru dworskiego Kadzewo, 1852-1930 - sygn. 274
Lista dusz Kaleje, 1831-1925 - sygn. 275
Lista dusz Kaleje, 1836-1915 - sygn. 276
Lista dusz Kaleje, 1836-1923 - sygn. 277
Lista dusz Kaleje, 1839-1925 - sygn. 278
Lista dusz Kaleje, 1861-1931 - sygn. 279
Lista dusz obszaru dworskiego Kaleje, 1835-1920 - sygn. 280
Lista dusz obszaru dworskiego Kaleje, 1851-1928 - sygn. 281
Lista dusz Kawcze, 1847-1905 - sygn. 282
Lista dusz Kawcze, 1847-1931 - sygn. 283
Lista dusz Kopyta, 1818-1882 - sygn. 284
Lista dusz Kopyta, 1825-1893 - sygn. 285
Lista dusz Kopyta, 1825-1904 - sygn. 286
Lista dusz Kopyta, 1843-1920 - sygn. 287
Lista dusz Kopyta, 1863-1927 - sygn. 288
Lista dusz Kopyta, 1863-1931 - sygn. 289
Lista dusz Krzyżanowo, 1794-1882 - sygn. 290
Lista dusz Krzyżanowo, 1820-1911 - sygn. 291
Lista dusz Krzyżanowo, 1937-1931 - sygn. 292
Lista dusz Krzyżanowo, 1846-1922 - sygn. 293
Lista dusz obszaru dworskiego Krzyżanowo, 1844-1923 - sygn. 294
Lista dusz Krzyżanowo, 1853-1931 - sygn. 295
Lista dusz obszaru dworskiego Krzyżanowo, 1855-1929 - sygn. 296
Lista dusz Luciny, 1810-1882 - sygn. 297
Lista dusz Luciny, 1824-1912 - sygn. 298
Lista dusz Luciny, 1839-1928 - sygn. 299
Lista dusz Luciny, 1842-1916 - sygn. 300
Lista dusz obszaru dworskiego Luciny, 1834-1915 - sygn. 301
Lista dusz obszaru dworskiego Luciny, 1845-1931 - sygn. 302
Lista dusz obszaru dworskiego Luciny, 1863-1931 - sygn. 303
Lista dusz Ludwikowo, 1808-1888 - sygn. 304
Lista dusz Ludwikowo, 1818-1912 - sygn. 305
Lista dusz Ludwikowo, 1855-1926 - sygn. 306
Lista dusz Łęg, 1826-1917 - sygn. 307
Lista dusz obszaru dworskiego Łęg, 1833-1926 - sygn. 308
Lista dusz Łężek, 1830-1916 - sygn. 309
Lista dusz obszaru dworskiego Łężek, 1798-1883 - sygn. 310
Lista dusz Manieczki, 1834-1890 - sygn. 311
Lista dusz obszaru dworskiego Manieczki, 1820-1904 - sygn. 312
Lista dusz obszaru dworskiego Manieczki, 1835-1911 - sygn. 313
Lista dusz obszaru dworskiego Manieczki, 1835-1923 - sygn. 314
Lista dusz obszaru dworskiego Manieczki, 1861-1931 - sygn. 315
Lista dusz Marszewo, 1791-1867 - sygn. 316
Lista dusz Marszewo, 1830-1894 - sygn. 317
Lista dusz Mechlin, 1800-1883 - sygn. 318
Lista dusz Mechlin, 1817-1910 - sygn. 319
Lista dusz Mechlin, 1826-1922 - sygn. 320
Lista dusz Mechlin, 1833-1927 - sygn. 321
Lista dusz Mechlin, 1874-1931 - sygn. 322
Lista dusz obszaru dworskiego Mechlin, 1819-1927 - sygn. 323
Lista dusz obszaru dworskiego Mechlin, 1853-1930 - sygn. 324
Lista dusz obszaru dworskiego Mechlin, 1854-1926 - sygn. 325
Lista dusz Niesłabin, 1819-1920 - sygn. 326
Lista dusz Niesłabin, 1830-1909 - sygn. 327
Lista dusz Niesłabin, 1831-1922 - sygn. 328
Lista dusz Niesłabin, 1854-1931 - sygn. 329
Lista dusz obszaru dworskiego Niesłabin, 1826-1912 - sygn. 330
Lista dusz obszaru dworskiego Niesłabin, 1851-1929 - sygn. 331
Lista dusz Nochowo, 1796-1883 - sygn. 332
Lista dusz Nochowo, 1799-1899 - sygn. 333
Lista dusz Nochowo, 1826-1902 - sygn. 334
Lista dusz Nochowo, 1830-1912 - sygn. 335
Lista dusz Nochowo, 1837-1925 - sygn. 336
Lista dusz Nochowo, 1837-1931 - sygn. 337
Lista dusz Nochowo, 1838-1907 - sygn. 338
Lista dusz Nochowo, 1840-1923 - sygn. 339
Lista dusz obszaru dworskiego Nochowo, 1823-1917 - sygn. 340
Lista dusz obszaru dworskiego Nochowo, 1867-1931 - sygn. 341
Lista dusz Nochówko, 1819-1912 - sygn. 342
Lista dusz Olsza, 1836-1931 - sygn. 343
Lista dusz Orkowo, 1799-1882 - sygn. 344
Lista dusz Orkowo, 1815-1912 - sygn. 345
Lista dusz Orkowo, 1852-1928 - sygn. 346
Lista dusz Orkowo, 1854-1931 - sygn. 347
Lista dusz Ostrowo, 1798-1882 - sygn. 348
Lista dusz Ostrowo, 1830-1911 - sygn. 349
Lista dusz Ostrowo, 1832-1920 - sygn. 350
Lista dusz Ostrowo, 1840-1928 - sygn. 351
Lista dusz Ostrowo, 1845-1931 - sygn. 352
Lista dusz Pełczyn, 1790-1868 - sygn. 353
Lista dusz Pełczyn, 1800-1882 - sygn. 354
Lista dusz Pełczyn, 1812-1915 - sygn. 355
Lista dusz Pełczyn, 1822-1924 - sygn. 356
Lista dusz Pełczyn, 1843-1931 - sygn. 357
Lista dusz Pełczyn, 1854-1924 - sygn. 358
Lista dusz Przylepki, 1820-1912 - sygn. 359
Lista dusz Przylepki, 1811-1883 - sygn. 360
Lista dusz Przylepki, 1850-1928 - sygn. 361
Lista dusz Psarskie, 1792-1884 - sygn. 362
Lista dusz Psarskie, 1838-1931 - sygn. 363
Lista dusz obszaru dworskiego Psarskie, 1832-1923 - sygn. 364
Lista dusz obszaru dworskiego Psarskie, 1826-1906 - sygn. 365
Lista dusz Psarskie, 1834-1913 - sygn. 366
Lista dusz Pucołowo, 1839-1911 - sygn. 367
Lista dusz Pucołowo, 1839-1922 - sygn. 368
Lista dusz Pucołowo, 1852-1929 - sygn. 369
Lista dusz obszar dworski Pucołowo, 1814-1896 - sygn. 370
Lista dusz obszar dworski Pucołowo, 1804-1880 - sygn. 371
Lista dusz Pysząca, 1792-1882 - sygn. 372
Lista dusz Pysząca, 1813-1903 - sygn. 373
Lista dusz Pysząca, 1814-1923 - sygn. 374
Lista dusz Pysząca, 1822-1921 - sygn. 375
Lista dusz Pysząca, 1832-1928 - sygn. 376
Lista dusz Pysząca, 1834-1928 - sygn. 377
Lista dusz Rogaczewo, 1832-1899 - sygn. 378
Lista dusz Rogaczewo, 1863-1930 - sygn. 379
Lista dusz Sosnowiec, 1821-1913 - sygn. 380
Lista dusz Sosnowiec, 1863-1929 - sygn. 381
Lista dusz Szymanowo, 1810-1880 - sygn. 382
Lista dusz Szymanowo, 1840-1931 - sygn. 383
Lista dusz Szymanowo, 1843-1920 - sygn. 384
Lista dusz obszaru dworskiego Szymanowo, 1834-1910 - sygn. 385
Rejestr osób przybywających do gminy Śrem, 1937-1940 - sygn. 386
Rejestr osób przybywających do gminy Śrem, 1947-1949 - sygn. 387
Rejestr osób opuszczających gminę Śrem, 1831-1940 - sygn. 388
Lista dusz Tesiny, 1832-1901 - sygn. 389
Lista dusz Tesiny, 1837-1917 - sygn. 390
Lista dusz Tworzykowo, 1800-1882 - sygn. 391
Lista dusz obszaru dworskiego Tworzykowo, 1831-1913 - sygn. 392
Lista dusz obszaru dworskiego Tworzykowo, 1853-1929 - sygn. 393
Lista dusz Wirginowwo, 1841-1896 - sygn. 394
Lista dusz Wirginowwo, 1846-1922 - sygn. 395
Lista dusz Wirginowwo, 1857-1929 - sygn. 396
Lista dusz Wójtostwo, 1806-1898 - sygn. 397
Lista dusz obszaru dworskiego Wójtostwo, 1824-1908 - sygn. 398
Lista dusz Wyrzeka, 1838-1922 - sygn. 399
Lista dusz Wyrzeka, 1835-1931 - sygn. 400
Lista dusz Zbrudzewo, 1795-1886 - sygn. 401
Lista dusz Zbrudzewo, 1828-1925 - sygn. 402
Lista dusz Zbrudzewo, 1836-1901 - sygn. 403
Lista dusz Zbrudzewo, 1836-1918 - sygn. 404
Lista dusz Zbrudzewo, 1836-1930 - sygn. 405
Lista dusz Zbrudzewo, 1873-1928 - sygn. 406
Lista dusz Zbrudzewo, 1866-1930 - sygn. 407
Lista dusz obszaru dworskiego Zbrudzewo, 1852-1929 - sygn. 408
Lista dusz Zwola, 1800-1880 - sygn. 409
Lista dusz Zwola, 1847-1925 - sygn. 410
Lista dusz Zwola, 1853-1929 - sygn. 411
Lista dusz Zwola, 1853-1931 - sygn. 412
Lista dusz Żurawiec, 1791-1881 - sygn. 413
Lista dusz Żurawiec, 1801-1882 - sygn. 414
Lista dusz Żurawiec, 1810-1885 - sygn. 415
Lista dusz Żurawiec, 1837-1926 - sygn. 416
Lista dusz Żurawiec, 1844-1925 - sygn. 417
Lista dusz Żurawiec, 1852-1925 - sygn. 418
Lista dusz Żurawiec, 1852-1931 - sygn. 419


Akta gminy Dominowo (pow. średzki)

Rejestr osób przebywających do gminy Dominowo, 1931-1950 - sygn. 63
Rejestr osób przebywających do gminy Dominowo, 1945-1951 - sygn. 64
Rejestr osób opuszczających gminę Dominowo, 1931-1948 - sygn. 65
Rejestr osób opuszczających gminę Dominowo, 1949-1950 - sygn. 66
Seelenliste der Gemeinde Andrzejpole, 0-0 - sygn. 67
Seelenliste der Gemeinde Bagrowo, 0-0 - sygn. 68
Seelenliste der Gemeinde Bagrowo, 0-0 - sygn. 69
Seelenliste des Gutbezirks- Bagrowo, 0-0 - sygn. 70
Seelenliste des Gutbezirks- Bagrowo, 0-0 - sygn. 71
Lista dusz obszaru dworskiego - Bagrowo, 0-0 - sygn. 72
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Bagrowo, 0-0 - sygn. 73
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości -Biskupice, 0-0 - sygn. 74
Seelenliste der Gemeinde- Biskupice, 0-0 - sygn. 75
Seelenliste der Gemeinde- Biskupice, 0-0 - sygn. 76
Seelenliste der Gemeinde- Biskupice, 0-0 - sygn. 77
Lista dusz gminy Biskupice, 0-0 - sygn. 78
Rejestr mieszkańców gminy Biskupice, 0-0 - sygn. 79
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Borzejewo, 0-0 - sygn. 80
Seelenliste der Gemeinde - Borzejewo, 0-0 - sygn. 81
Rejestr mieszkańców gromady Borzejewo, 0-0 - sygn. 82
Lista dusz obszaru dworskiego- Borzejewo, 0-0 - sygn. 83
Lista dusz obszaru dworskiego- Borzejewo, 0-0 - sygn. 84
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Bukowylas, 0-0 - sygn. 85
Seelenliste der Gemeinde Bukowylas, 0-0 - sygn. 86
Lista dusz gromady Bukowylas, 0-0 - sygn. 87
Rejestr mieszkańców gromady Bukowylas, 0-0 - sygn. 88
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Chłapowo, 0-0 - sygn. 89
Rejestr mieszkańców gromady Chłapowo, 0-0 - sygn. 90
Seelenliste des Guts Chłapowo, 0-0 - sygn. 91
Seelenliste des Guts Chłapowo, 0-0 - sygn. 92
Lista dusz obszaru dworskiego- Chłapowo, 0-0 - sygn. 93
Lista dusz obszaru dworskiego- Chłapowo, 0-0 - sygn. 94
Lista dusz obszaru dworskiego- Dominowo, 0-0 - sygn. 95
Lista dusz obszaru dworskiego- Dominowo, 0-0 - sygn. 96
Seelenliste der Gemeinde Dominowo, 0-0 - sygn. 97
Seelenliste der Gemeinde Dominowo, 0-0 - sygn. 98
Seelenliste der Gemeinde Dominowo, 0-0 - sygn. 99
Seelenliste der Gemeinde Dominowo, 0-0 - sygn. 100
Rejestr mieszkańców gromady Dominowo, 0-0 - sygn. 101
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Gablin, 0-0 - sygn. 102
Seelenliste der Gemeinde Gablin, 0-0 - sygn. 103
Seelenliste der Gemeinde Gablin, 0-0 - sygn. 104
Lista dusz gromady Gablin, 0-0 - sygn. 105
Rejestr mieszkańców gromady Gablin, 0-0 - sygn. 106
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Giecz, 0-0 - sygn. 107
Seelenliste der Gemeinde Giecz, 0-0 - sygn. 108
Seelenliste der Gemeinde Giecz, 0-0 - sygn. 109
Seelenliste der Gemeinde Giecz, 0-0 - sygn. 110
Seelenliste der Gemeinde Giecz, 0-0 - sygn. 111
Lista dusz gromady Giecz, 0-0 - sygn. 112
Rejestr mieszkańców gromady Giecz, 0-0 - sygn. 113
Seelenliste der Gemeinde Grodziszczko, 0-0 - sygn. 114
Seelenliste der Gemeinde Grodziszczko, 0-0 - sygn. 115
Seelenliste des Guts Kopaszyce, 0-0 - sygn. 116
Lista dusz obszaru dworskiego - Kopaszyce, 0-0 - sygn. 117
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Kopaszyce, 0-0 - sygn. 118
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 119
Lista dusz gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 120
Lista dusz gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 121
Lista dusz gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 122
Lista dusz gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 123
Lista dusz gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 124
Rejestr mieszkańców gromady Marianowo, 0-0 - sygn. 125
Seelenliste der Gemeinde Mieczysławowo, 0-0 - sygn. 126
Lista dusz gromady Mieczysławowo, 0-0 - sygn. 127
Rejestr mieszkańców gromady Mieczysławowo, 0-0 - sygn. 128
Seelenliste der Gemeinde Michałowo, 0-0 - sygn. 129
Seelenliste des Guts Michałowo, 0-0 - sygn. 130
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 131
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 132
Lista dusz gromady Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 133
Rejestr mieszkańców gromady Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 134
Lista dusz obszaru dworskiego - Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 135
Lista dusz obszaru dworskiego - Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 136
Lista dusz obszaru dworskiego - Murzynowo Kościelne, 0-0 - sygn. 137
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Mystki, 0-0 - sygn. 138
Seelenliste der Gemeinde Mystki, 0-0 - sygn. 139
Lista dusz gromady Mystki, 0-0 - sygn. 140
Lista dusz obszaru dworskiego - Mystki, 0-0 - sygn. 141
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Mystki, 0-0 - sygn. 142
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 143
Seelenliste der Gemeinde Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 144
Seelenliste der Gemeinde Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 145
Lista dusz gromady Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 146
Lista dusz gromady Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 147
Lista dusz gromady Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 148
Rejestr mieszkańców gromady Orzeszkowo, 0-0 - sygn. 149
Seelenliste der Gemeinde Poświętno, 0-0 - sygn. 150
Seelenliste der Gemeinde Poświętno, 0-0 - sygn. 151
Lista dusz gromady Poświętno, 0-0 - sygn. 152
Seelenliste der Gemeinde Racławki, 0-0 - sygn. 153
Seelenliste der Gemeinde Racławki, 0-0 - sygn. 154
Lista dusz gromady Racławki, 0-0 - sygn. 155
Lista dusz gromady Racławki, 0-0 - sygn. 156
Lista dusz gromady Racławki, 0-0 - sygn. 157
Lista dusz gromady Racławki, 0-0 - sygn. 158
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Rusiborek, 0-0 - sygn. 159
Seelenliste der Gemeinde Rusiborek, 0-0 - sygn. 160
Seelenliste der Gemeinde Rusiborek, 0-0 - sygn. 161
Seelenliste der Gemeinde Rusiborek, 0-0 - sygn. 162
Lista dusz gromady Rusiborek, 0-0 - sygn. 163
Lista dusz gromady - Rusiborek, 0-0 - sygn. 164
Lista dusz gromady - Rusiborek, 0-0 - sygn. 165
Lista dusz obszaru dworskiego - Rusiborek, 0-0 - sygn. 166
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Rusiborek, 0-0 - sygn. 167
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Rusiborek, 0-0 - sygn. 168
Seelenliste der Gemeinde Rusibórz, 0-0 - sygn. 169
Rejestr mieszkańców gromady Rusibórz, 0-0 - sygn. 170
Lista dusz obszaru dworskiego - Rusibórz, 0-0 - sygn. 171
Seelenliste des Guts Sabaszczewo, 0-0 - sygn. 172
Lista dusz obszaru dworskiego - Sabaszczewo, 0-0 - sygn. 173
Lista dusz obszaru dworskiego - Sabaszczewo, 0-0 - sygn. 174
Lista dusz obszaru dworskiego - Sabaszczewo, 0-0 - sygn. 175
Seelenliste der Gemeinde Szrapki, 0-0 - sygn. 176
Seelenliste der Gemeinde Szrapki, 0-0 - sygn. 177
Seelenliste der Gemeinde Szrapki, 0-0 - sygn. 178
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Targowagórka, 0-0 - sygn. 179
Seelenliste der Gemeinde Targowagórka, 0-0 - sygn. 180
Lista dusz gromady - Targowagórka, 0-0 - sygn. 181
Lista dusz gromady - Targowagórka, 0-0 - sygn. 182
Lista dusz gromady - Targowagórka, 0-0 - sygn. 183
Rejestr mieszkańców gromady Targowagórka, 0-0 - sygn. 184
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Targowagórka, 0-0 - sygn. 185
Lista dusz obszaru dworskiego - Targowagórka, 0-0 - sygn. 186
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Targowagórka, 0-0 - sygn. 187
Seelenliste der Gemeinde Zberki, 0-0 - sygn. 188
Seelenliste der Gemeinde Zberki, 0-0 - sygn. 189
Seelenliste der Gemeinde Zberki, 0-0 - sygn. 190
Seelenliste der Gemeinde Zberki, 0-0 - sygn. 191
Seelenliste der Gemeinde Zberki, 0-0 - sygn. 192
Rejestr mieszkańców gromady Zberki, 0-0 - sygn. 193
Seelenliste des Gutbezirks- Zberki, 0-0 - sygn. 194
Lista dusz obszaru dworskiego - Zberki, 0-0 - sygn. 195
Seelenliste der Gemeinde Zdziechowice, 0-0 - sygn. 196
Seelenliste der Gemeinde Zdziechowice, 0-0 - sygn. 197
Seelenliste der Gemeinde Zdziechowice, 0-0 - sygn. 198
Seelenliste der Gemeinde Zdziechowice, 0-0 - sygn. 199
Seelenliste der Gemeinde Zdziechowice, 0-0 - sygn. 200
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Zdziechowice, 0-0 - sygn. 201


Akta gminy Kleszczewo (pow. średzki)

Seelenliste der Gemeinde Bugaj, 0-0 - sygn. 93
Seelenliste der Gemeinde Bugaj, 0-0 - sygn. 94
Seelenliste der Gemeinde Bugaj, 0-0 - sygn. 95
Seelenliste der Gemeinde Bylin, 0-0 - sygn. 96
Seelenliste der Gemeinde Bylin, 0-0 - sygn. 97
Seelenliste der Gemeinde Bylin, 0-0 - sygn. 98
Rejestr osób opuszczających gminę Gowarzewo, 1931-1939 - sygn. 99
Seelenliste der Gemeinde Gowarzewo, 0-0 - sygn. 100
Seelenliste der Gemeinde Gowarzewo, 0-0 - sygn. 101
Lista dusz gromady Gowarzewo, 0-0 - sygn. 102
Lista dusz gromady Gowarzewo, 0-0 - sygn. 103
Lista dusz gromady Gowarzewo, 0-0 - sygn. 104
Lista dusz gromady Gowarzewo, 0-0 - sygn. 105
Rejestr osób przybywających do gminy Kleszczewo, 1946-1951 - sygn. 106
Rejestr osób opuszczających gminę Kleszczewo, 1946-1951 - sygn. 107
Seelenliste der Gemeinde Kleszczewo, 0-0 - sygn. 108
Seelenliste der Gemeinde Kleszczewo, 0-0 - sygn. 109
Seelenliste der Gemeinde Kleszczewo, 0-0 - sygn. 110
Seelenliste der Gemeinde Kleszczewo, 0-0 - sygn. 111
Seelenliste der Gemeinde Kleszczewo, 0-0 - sygn. 112
Seelenliste des Gutbezirks Kleszczewo, 0-0 - sygn. 113
Lista dusz obszaru dworskiego - Kleszczewo, 0-0 - sygn. 114
Seelenliste der Gemeinde Komorniki, 0-0 - sygn. 115
Lista dusz gromady Komorniki, 0-0 - sygn. 116
Lista dusz gromady Komorniki, 0-0 - sygn. 117
Lista dusz obszaru dworskiego Komorniki, 0-0 - sygn. 118
Seelenliste der Gemeinde Krerowo, 0-0 - sygn. 119
Lista dusz gromady Krerowo, 0-0 - sygn. 120
Lista dusz gromady Krerowo, 0-0 - sygn. 121
Lista dusz gromady Krerowo, 0-0 - sygn. 122
Seelenliste des Gutbezirks Krerowo, 0-0 - sygn. 123
Lista dusz obszaru dworskiego- Krerowo, 0-0 - sygn. 124
Lista dusz obszaru dworskiego- Krerowo, 0-0 - sygn. 125
Seelenliste der Gemeinde Krzyżowniki, 0-0 - sygn. 126
Lista dusz gromady Krzyżowniki, 0-0 - sygn. 127
Seelenliste der Gemeinde Markowice, 0-0 - sygn. 128
Lista dusz gromady Markowice, 0-0 - sygn. 129
Lista dusz gromady Nagradowice, 0-0 - sygn. 130
Lista dusz obszaru dworskiego- Nagradowice, 0-0 - sygn. 131
Lista dusz obszaru dworskiego- Nagradowice, 0-0 - sygn. 132
Lista dusz gromady Poklatki, 0-0 - sygn. 133
Lista dusz obszaru dworskiego- Poklatki, 0-0 - sygn. 134
Lista dusz gromady Synowice, 0-0 - sygn. 135
Seelenliste der Gemeinde Śródka, 0-0 - sygn. 136
Seelenliste der Gemeinde Śródka, 0-0 - sygn. 137
Lista dusz gromady Śródka, 0-0 - sygn. 138
Lista dusz obszaru dworskiego- Śródka, 0-0 - sygn. 139
Lista dusz obszaru dworskiego- Śródka, 0-0 - sygn. 140
Seelenliste der Gemeinde Szewce, 0-0 - sygn. 141
Seelenliste der Gemeinde Szewce, 0-0 - sygn. 142
Lista dusz gromady Szewce, 0-0 - sygn. 143
Lista dusz gromady Szewce, 0-0 - sygn. 144
Lista dusz gromady Szewce, 0-0 - sygn. 145
Seelenliste der Gemeinde Tanibórz, 0-0 - sygn. 146
Seelenliste der Gemeinde Tanibórz, 0-0 - sygn. 147
Seelenliste der Gemeinde Tanibórz, 0-0 - sygn. 148
Lista dusz gromady Tanibórz, 0-0 - sygn. 149
Lista dusz gromady Tanibórz, 0-0 - sygn. 150
Rejestr osób opuszczających gromadę Tulce, 0-0 - sygn. 151
Seelenliste der Gemeinde Tulce, 0-0 - sygn. 152
Lista dusz gromady Tulce, 0-0 - sygn. 153
Lista dusz gromady Tulce, 0-0 - sygn. 154
Seelenliste des Gutbezirks - Tulce, 0-0 - sygn. 155
Lista dusz obszaru dworskiego- Tulce, 0-0 - sygn. 156
Lista dusz obszaru dworskiego- Tulce, 0-0 - sygn. 157
Seelenliste der Gemeinde Zimin, 0-0 - sygn. 158
Seelenliste der Gemeinde Zimin, 0-0 - sygn. 159
Seelenliste der Gemeinde Zimin, 0-0 - sygn. 160
Lista dusz gromady Zimin, 0-0 - sygn. 161
Lista dusz gromady Zimin, 0-0 - sygn. 162
Lista dusz obszaru dworskiego- Zimin, 0-0 - sygn. 163
Lista dusz obszaru dworskiego- Zimin, 0-0 - sygn. 164
Lista dusz obszaru dworskiego- Zimin, 0-0 - sygn. 165
Rejestr mieszkańców gminy Bylin, 0-0 - sygn. 167
Rejestr mieszkańców gminy Gowarzewo, 0-0 - sygn. 168
Rejestr mieszkańców gminy Kleszczewo i Poklatki, 0-0 - sygn. 169
Rejestr mieszkańców Kleszczewo obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 170
Rejestr mieszkańców Komorniki obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 171
Rejestr mieszkańców gminy Krerowo, 0-0 - sygn. 172
Rejestr mieszkańców Krerowo obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 173
Rejestr mieszkańców Krzyżowniki, 0-0 - sygn. 174
Rejestr mieszkańców gminy Markowice, 0-0 - sygn. 175
Rejestr mieszkańców Nagradowice obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 176
Rejestr mieszkańców gminy Śródka, 0-0 - sygn. 177
Rejestr mieszkańców Śródka obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 178
Księgi meldunkowe XIX w., 0-0 - sygn. 179
Księgi meldunkowe XIX w., 0-0 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców gminy Tulce, 0-0 - sygn. 181
Rejestr mieszkańców Tulce obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 182
Rejestr mieszkańców gminy Zimin, 0-0 - sygn. 183
Rejestr mieszkańców Zimin obszaru dworskiego, 0-0 - sygn. 184


Akta gminy Kostrzyn Wlkp. (pow. średzki)

Seelenliste der Gemeinde Czerlejno, 0-0 - sygn. 182
Seelenliste der Gemeinde Drzązgowo, 0-0 - sygn. 183
Lista dusz gromady Iwno, 0-0 - sygn. 184
Rejestr osób opuszczających gminę Kostrzyn, 0-0 - sygn. 185
Lista dusz gromady Kostrzyn, 0-0 - sygn. 186
Lista dusz gromady Kostrzyn, 0-0 - sygn. 187
Lista dusz gromady Sanniki, 0-0 - sygn. 188
Lista dusz gromady Sokolniki, 0-0 - sygn. 189
Seelenliste der Gemeinde Siedlec, 0-0 - sygn. 190
Lista dusz gromady Tarnowo, 0-0 - sygn. 191
Lista dusz gromady Trzek, 0-0 - sygn. 192
Seelenliste der Gemeinde Węgierskie, 0-0 - sygn. 193
Lista dusz gromady Węgierskie, 0-0 - sygn. 194
Lista dusz obszaru dworskiego Węgierskie, 0-0 - sygn. 195
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Węgierskie, 0-0 - sygn. 196


Akta gminy Krzykosy (pow. średzki)

Seelenliste der Gemeinde Antonin, 0-0 - sygn. 95
Seelenliste der Gemeinde Antonin, 0-0 - sygn. 96
Lista dusz wsi Antonin, 0-0 - sygn. 97
Seelenliste der Gemeinde Baba, 0-0 - sygn. 98
Seelenliste der Gemeinde Baba, 0-0 - sygn. 99
Lista dusz gromady Baba, 0-0 - sygn. 100
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Bogusławki, 0-0 - sygn. 101
Seelenliste der Gemeinde Bogusławki, 0-0 - sygn. 102
Seelenliste der Gemeinde Bogusławki, 0-0 - sygn. 103
Seelenliste der Gemeinde Bogusławki, 0-0 - sygn. 104
Lista dusz gromady Bogusławki, 0-0 - sygn. 105
Seelenliste des Guts Bogusławki, 0-0 - sygn. 106
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Bogusławki, 0-0 - sygn. 107
Seelenliste der Gemeinde Borowo, 0-0 - sygn. 108
Seelenliste der Gemeinde Borowo, 0-0 - sygn. 109
Seelenliste der Gemeinde Borowo, 0-0 - sygn. 110
Seelenliste der Gemeinde Borowo, 0-0 - sygn. 111
Lista dusz gromady Borowo, 0-0 - sygn. 112
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Borowo, 0-0 - sygn. 113
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Bronisław, 0-0 - sygn. 114
Seelenliste der Gemeinde Borowo, 0-0 - sygn. 115
Rejestr mieszkańców gromady Bronisław, 0-0 - sygn. 116
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Bronisław, 0-0 - sygn. 117
Seelenliste des Guts Bronisław, 0-0 - sygn. 118
Lista dusz obszaru dworskiego Bronisław, 0-0 - sygn. 119
Lista dusz obszaru dworskiego Bronisław, 0-0 - sygn. 120
Seelenliste der Gemeinde Brzozowiec Koszucki, 0-0 - sygn. 121
Skorowidz do rejestru mieszkańców gminy Krzykosy, 0-0 - sygn. 122
Rejestr osób przybywających do gminy Krzykosy, 0-0 - sygn. 123
Rejestr osób opuszczających gminę Krzykosy, 0-0 - sygn. 124
Seelenliste der Gemeinde Krzykosy, 0-0 - sygn. 125
Seelenliste der Gemeinde Krzykosy, 0-0 - sygn. 126
Lista dusz gromady Krzykosy, 0-0 - sygn. 127
Lista dusz gromady Krzykosy, 0-0 - sygn. 128
Lista dusz gromady Krzykosy, 0-0 - sygn. 129
Rejestr mieszkańców gminy Krzykosy, 0-0 - sygn. 130
Spis ludności gminy Krzykosy, 0-0 - sygn. 131
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Lubrze, 0-0 - sygn. 132
Rejestr osób przybywających do gromady Lubrze, 1931-1951 - sygn. 133
Rejestr osób opuszczających gromadę Lubrze, 1932-1951 - sygn. 134
Seelenliste der Gemeinde Lubrze, 0-0 - sygn. 135
Seelenliste der Gemeinde Lubrze, 0-0 - sygn. 136
Lista dusz gromady Lubrze, 0-0 - sygn. 137
Lista dusz gromady Lubrze, 0-0 - sygn. 138
Lista dusz gromady Lubrze, 0-0 - sygn. 139
Rejestr mieszkańców gromady Lubrze, 0-0 - sygn. 140
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Miąskowo, 0-0 - sygn. 141
Rejestr osób opuszczających gminę Miąskowo, 1931-1935 - sygn. 142
Seelenliste der Gemeinde Miąskowo, 0-0 - sygn. 143
Seelenliste der Gemeinde Miąskowo, 0-0 - sygn. 144
Seelenliste der Gemeinde Miąskowo, 0-0 - sygn. 145
Lista dusz gromady Miąskowo, 0-0 - sygn. 146
Rejestr mieszkańców gromady Miąskowo, 0-0 - sygn. 147
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Murzynowiec Leśny, 0-0 - sygn. 148
Rejestr osób opuszczających gminę Murzynowiec Leśny, 1931-1935 - sygn. 149
Rejestr mieszkańców gromady Murzynowiec Leśny, 0-0 - sygn. 150
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 151
Rejestr osób przybywających do gminy Murzynowo Leśne, 1931-1935 - sygn. 152
Rejestr osób opuszczających gminę Murzynowo Leśne, 1931-1935 - sygn. 153
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 154
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 155
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 156
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 157
Seelenliste der Gemeinde Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 158
Lista dusz gromady Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 159
Lista dusz gromady Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 160
Rejestr mieszkańców gromady Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 161
Księgi meldunkowe gromady- Murzynowo Leśne, 0-0 - sygn. 162
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Murzynówko, 0-0 - sygn. 163
Seelenliste der Gemeinde Murzynówko, 0-0 - sygn. 164
Lista dusz gromady Murzynówko, 0-0 - sygn. 165
Lista dusz gromady Murzynówko, 0-0 - sygn. 166
Rejestr mieszkańców gromady Murzynówko, 0-0 - sygn. 167
Rejestr osób przybywających do obszaru dworskiego Murzynówko, 0-0 - sygn. 168
Lista dusz obszaru dworskiego Murzynówko, 0-0 - sygn. 169
Lista dusz obszaru dworskiego Murzynówko, 0-0 - sygn. 170
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Pięczkowo, 0-0 - sygn. 171
Rejestr osób przybywających do gminy Pięczkowo, 1931-1935 - sygn. 172
Rejestr osób opuszczających gminę Pięczkowo, 1931-1935 - sygn. 173
Seelenliste der Gemeinde Pięczkowo, 0-0 - sygn. 174
Seelenliste der Gemeinde Pięczkowo, 0-0 - sygn. 175
Seelenliste der Gemeinde Pięczkowo, 0-0 - sygn. 176
Seelenliste der Gemeinde Pięczkowo, 0-0 - sygn. 177
Lista dusz gromady Pięczkowo, 0-0 - sygn. 178
Lista dusz gromady Pięczkowo, 0-0 - sygn. 179
Lista dusz gromady Pięczkowo, 0-0 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców gromady Pięczkowo, 0-0 - sygn. 181
Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady Solec, 0-0 - sygn. 182
Rejestr osób przybywających do gromady Solec, 1931-1935 - sygn. 183
Rejestr osób opuszczających gromadę Solec, 1931-1935 - sygn. 184
Seelenliste der Gemeinde Solec, 0-0 - sygn. 185
Rejestr osób opuszczających, 0-0 - sygn. 186
Lista dusz gromady Solec, 0-0 - sygn. 187
Lista dusz gromady Solec, 0-0 - sygn. 188
Rejestr mieszkańców gromady Solec, 0-0 - sygn. 189
Rejestr osób przybywających do gminy Sulęcin, 1932-1935 - sygn. 190
Rejestr osób opuszczających gminę Sulęcin, 1931-1935 - sygn. 191
Seelenliste der Gemeinde Sulęcin, 0-0 - sygn. 192
Seelenliste der Gemeinde Sulęcin, 0-0 - sygn. 193
Lista dusz gromady Sulęcin, 0-0 - sygn. 194
Lista dusz gromady Sulęcin, 0-0 - sygn. 195
Lista dusz gromady Sulęcin, 0-0 - sygn. 196
Lista dusz gromady Sulęcin, 0-0 - sygn. 197
Rejestr mieszkańców gromady Sulęcin, 0-0 - sygn. 198
Seelenliste des Gutbezirks Sulęcin, 0-0 - sygn. 199
Lista dusz obszaru dworskiego Sulęcin, 0-0 - sygn. 200
Seelenliste der Gemeinde Sulęcinek, 0-0 - sygn. 201
Seelenliste der Gemeinde Sulęcinek, 0-0 - sygn. 202
Lista dusz gromady Sulęcinek, 0-0 - sygn. 203
Seelenliste der Gemeinde Sulęcinek, 0-0 - sygn. 204
Lista dusz gromady Sulęcinek, 0-0 - sygn. 205
Rejestr mieszkańców gromady Sulęcinek, 0-0 - sygn. 206
Księga meldunkowa gromady Sulęcinek, 0-0 - sygn. 207
Seelenliste der Gemeinde Wiktorowo, 0-0 - sygn. 208
Seelenliste der Gemeinde Wiktorowo, 0-0 - sygn. 209
Lista dusz gromady Wiktorowo, 0-0 - sygn. 210
Skorowidz nazwisk do rejestru mieszkańców gromady Witowo, 0-0 - sygn. 211
Rejestr osób przybywających do gminy Witowo, 1931-1934 - sygn. 212
Rejestr osób opuszczających gminę Witowo, 1931-1935 - sygn. 213
Seelenliste der Gemeinde Witowo, 0-0 - sygn. 214
Lista dusz gromady Witowo, 0-0 - sygn. 215
Lista dusz gromady Witowo, 0-0 - sygn. 216
Rejestr mieszkańców gromady Witowo, 0-0 - sygn. 217


Akta gminy Nekla (pow. średzki)

brak


Akta gminy Środa Wlkp.

Skorowidz do rejestrów mieszkańców gminy Środa, 1933-1939 - sygn. 146
Skorowidz do rejestrów mieszkańców gminy Środa, 1933-1939 - sygn. 147
Rejestr mieszkańców miejscowości Annapole Kolonia, 1890-1932 - sygn. 148
Rejestr mieszkańców miejscowości Annapole, 1905-1936 - sygn. 149
Rejestr mieszkańców miejscowości Annapole, 1906-1936 - sygn. 150
Rejestr mieszkańców miejscowości Annapole, 1920-1936 - sygn. 151
Rejestr mieszkańców miejscowości Annapole, 1933-1939 - sygn. 152
Rejestr mieszkańców miejscowości Babin, 1871-1937 - sygn. 153
Rejestr mieszkańców miejscowości Babin, 1871-1937 - sygn. 154
Rejestr mieszkańców miejscowości Babin, 1890-1937 - sygn. 155
Rejestr mieszkańców miejscowości Babin, 1900-1937 - sygn. 156
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Babin, 1926-1937 - sygn. 157
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Babin, 1933-1939 - sygn. 158
Rejestr osób przybywających do gminy Bieganowo, 1934-1946 - sygn. 159
Rejestr mieszkańców miejscowości Bieganowo, 1856-1937 - sygn. 160
Rejestr mieszkańców miejscowości Bieganowo, 1871-1937 - sygn. 161
Rejestr mieszkańców miejscowości Bieganowo, 1905-1939 - sygn. 162
Rejestr mieszkańców miejscowości Bieganowo, 1905-1934 - sygn. 163
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Bieganowo, 1933-1933 - sygn. 164
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1880-1934 - sygn. 165
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1890-1933 - sygn. 166
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1890-1934 - sygn. 167
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1890-1934 - sygn. 168
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1900-1933 - sygn. 169
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1900-1934 - sygn. 170
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1905-1933 - sygn. 171
Rejestr mieszkańców miejscowości Brodowo, 1931-1939 - sygn. 172
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Brodowo, Marianowo Ramutki, 1931-1939 - sygn. 173
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzeziak, 1890-1937 - sygn. 174
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzeziak, 1900-1937 - sygn. 175
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzezie, 1871-1933 - sygn. 176
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzezie, 1890-1933 - sygn. 177
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzezie, 1890-1933 - sygn. 178
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzezie, 1900-1933 - sygn. 179
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzezie, Rumiejki, 1931-1939 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców miejscowości Brzeziny, 1896-1937 - sygn. 181
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, 1871-1930 - sygn. 182
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, 1884-1933 - sygn. 183
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, 1890-1933 - sygn. 184
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, 1906-1933 - sygn. 185
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, 1927-1933 - sygn. 186
Rejestr mieszkańców miejscowości Czarnepiątkowo, Starkowiec Huty, Wiosna-osada, 1931-1939 - sygn. 187
Rejestr mieszkańców miejscowości Czartki, 1890-1937 - sygn. 188
Rejestr mieszkańców miejscowości Chocicza, 1890-1934 - sygn. 189
Rejestr mieszkańców miejscowości Chocicza, 1905-1934 - sygn. 190
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Chocicza i Ołaczewo, 1931-1939 - sygn. 191
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1871-1930 - sygn. 192
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1871-1934 - sygn. 193
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice Kolonia, 1871-1934 - sygn. 194
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1890-1934 - sygn. 195
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1890-1934 - sygn. 196
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1900-1934 - sygn. 197
Rejestr mieszkańców miejscowości Chudzice, 1900-1934 - sygn. 198
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Chudzice, 1931-1939 - sygn. 199
Rejestr mieszkańców miejscowości Chwałkowo, 1844-1937 - sygn. 200
Rejestr mieszkańców miejscowości Chwałkowo, 1880-1937 - sygn. 201
Rejestr mieszkańców miejscowości Chwałkowo, 1900-1937 - sygn. 202
Rejestr mieszkańców miejscowości Chwałkowo, 1933-1939 - sygn. 203
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Chwałkowo, 1900-1937 - sygn. 204
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz Kolonia, 1871-1936 - sygn. 205
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz, 1871-1937 - sygn. 206
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz, 1890-1937 - sygn. 207
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz, 1890-1937 - sygn. 208
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz, 1900-1936 - sygn. 209
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębicz, 1900-1937 - sygn. 210
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Dębicz, 1933-1939 - sygn. 211
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Dębiczek Kolonia, 1890-1936 - sygn. 212
Rejestr mieszkańców miejscowości Dębiczek, 1933-1939 - sygn. 213
Rejestr mieszkańców miejscowości Grójec, 1871-1934 - sygn. 214
Rejestr mieszkańców miejscowości Grójec, 1900-1934 - sygn. 215
Rejestr mieszkańców miejscowości Grójec, 1906-1934 - sygn. 216
Rejestr mieszkańców miejscowości Grójec, 1925-1934 - sygn. 217
Rejestr mieszkańców miejscowości Grójec, 1933-1939 - sygn. 218
Rejestr mieszkańców miejscowości Henrykowo, 1871-1934 - sygn. 219
Rejestr mieszkańców miejscowości Henrykowo, 1890-1934 - sygn. 220
Rejestr mieszkańców miejscowości Henrykowo, 1900-1934 - sygn. 221
Rejestr mieszkańców miejscowości Janowo, 1871-1937 - sygn. 222
Rejestr mieszkańców miejscowości Janowo, 1890-1937 - sygn. 223
Rejestr mieszkańców miejscowości Janowo, 1900-1937 - sygn. 224
Rejestr mieszkańców miejscowości Janowo, 1900-1937 - sygn. 225
Rejestr mieszkańców miejscowości Janowo, 1933-1939 - sygn. 226
Rejestr osób przybywających do gminy Januszewo, 1932-1954 - sygn. 227
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1850-1937 - sygn. 228
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1871-1937 - sygn. 229
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1885-1937 - sygn. 230
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1890-1937 - sygn. 231
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1890-1937 - sygn. 232
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1900-1937 - sygn. 233
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1905-1937 - sygn. 234
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1928-1937 - sygn. 235
Rejestr mieszkańców miejscowości Januszewo, 1935-1939 - sygn. 236
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Januszewo, 1920-1937 - sygn. 237
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Januszewo, 1933-1939 - sygn. 238
Rejestr mieszkańców miejscowości Jarosławiec, 1871-1937 - sygn. 239
Rejestr mieszkańców miejscowości Jarosławiec, 1885-1937 - sygn. 240
Rejestr mieszkańców miejscowości Jarosławiec, 1890-1930 - sygn. 241
Rejestr mieszkańców miejscowości Jarosławiec, 1905-1937 - sygn. 242
Rejestr mieszkańców miejscowości Jarosławiec, 1905-1937 - sygn. 243
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Jarosławiec, 1920-1937 - sygn. 244
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Jarosławiec, 1933-1939 - sygn. 245
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1846-1937 - sygn. 246
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1890-1937 - sygn. 247
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1890-1937 - sygn. 248
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1890-1937 - sygn. 249
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1900-1937 - sygn. 250
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1933-1939 - sygn. 251
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Kijewo, 1926-1937 - sygn. 252
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Kijewo, 1933-1939 - sygn. 253
Rejestr mieszkańców miejscowości Kijewo, 1871-1937 - sygn. 254
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1871-1937 - sygn. 255
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1871-1937 - sygn. 256
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1890-1937 - sygn. 257
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1900-1937 - sygn. 258
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1905-1937 - sygn. 259
Rejestr mieszkańców miejscowości Koszuty, 1933-1939 - sygn. 260
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Koszuty, 1930-1937 - sygn. 261
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Koszuty, 1933-1939 - sygn. 262
Rejestr mieszkańców miejscowości Mączniki, 1900-1937 - sygn. 263
Rejestr mieszkańców miejscowości Mączniki, 1900-1937 - sygn. 264
Rejestr mieszkańców miejscowości Mączniki, 1920-1937 - sygn. 265
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Mączniki, 1933-1939 - sygn. 266
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1840-1934 - sygn. 267
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1857-1934 - sygn. 268
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1890-1934 - sygn. 269
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1890-1934 - sygn. 270
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1900-1934 - sygn. 271
Rejestr mieszkańców miejscowości Nadziejewo, 1905-1934 - sygn. 272
Rejestr obszaru dworskiego Nadziejewo, 1931-1939 - sygn. 273
Rejestr mieszkańców miejscowości Nietrzanowo, 1871-1934 - sygn. 274
Rejestr mieszkańców miejscowości Nietrzanowo, 1884-1934 - sygn. 275
Rejestr mieszkańców miejscowości Nietrzanowo, 1890-1934 - sygn. 276
Rejestr mieszkańców miejscowości Nietrzanowo, 1897-1934 - sygn. 277
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1870-1934 - sygn. 278
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1871-1934 - sygn. 279
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1890-1934 - sygn. 280
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1890-1934 - sygn. 281
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1892-1934 - sygn. 282
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1900-1934 - sygn. 283
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1900-1934 - sygn. 284
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1900-1934 - sygn. 285
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, 1900-1934 - sygn. 286
Rejestr mieszkańców miejscowości Olszewo, Henrykowo, Chudzice, 1931-1939 - sygn. 287
Rejestr mieszkańców miejscowości Ołaczewo, 1856-1934 - sygn. 288
Rejestr mieszkańców miejscowości Ołaczewo, 1890-1934 - sygn. 289
Rejestr mieszkańców miejscowości Ołaczewo, 1905-1934 - sygn. 290
Rejestr mieszkańców miejscowości Pętkowo, 1872-1937 - sygn. 291
Rejestr mieszkańców miejscowości Pętkowo, 1890-1937 - sygn. 292
Rejestr mieszkańców miejscowości Pętkowo, 1900-1937 - sygn. 293
Rejestr mieszkańców miejscowości Pętkowo, 1900-1937 - sygn. 294
Rejestr mieszkańców miejscowości Pętkowo, 1933-1939 - sygn. 295
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchnica, 1871-1934 - sygn. 296
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchnica, 1890-1934 - sygn. 297
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchnica, 1890-1934 - sygn. 298
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchnica, 1900-1934 - sygn. 299
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno, 1856-1934 - sygn. 300
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno - Folwark, 1871-1934 - sygn. 301
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno, 1890-1934 - sygn. 302
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno, 1900-1934 - sygn. 303
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno, 1900-1934 - sygn. 304
Rejestr mieszkańców miejscowości Pierzchno, 1931-1939 - sygn. 305
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Mączniki, 1931-1939 - sygn. 306
Rejestr mieszkańców miejscowości Pławce, 1871-1937 - sygn. 307
Rejestr mieszkańców miejscowości Pławce, 1890-1937 - sygn. 308
Rejestr mieszkańców miejscowości Pławce, 1890-1937 - sygn. 309
Rejestr mieszkańców miejscowości Pławce, 1905-1937 - sygn. 310
Rejestr mieszkańców miejscowości Pławce, 1933-1939 - sygn. 311
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Pławce, 1905-1930 - sygn. 312
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Pławce, 1933-1939 - sygn. 313
Rejestr mieszkańców miejscowości Podgaj, 1871-1937 - sygn. 314
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1863-1937 - sygn. 315
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1864-1937 - sygn. 316
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1871-1937 - sygn. 317
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1900-1937 - sygn. 318
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1905-1937 - sygn. 319
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1925-1937 - sygn. 320
Rejestr mieszkańców miejscowości Połażejewo, 1933-1939 - sygn. 321
Rejestr mieszkańców miejscowości Ramutki, 1896-1934 - sygn. 322
Rejestr mieszkańców miejscowości Ramutki, 1922-1934 - sygn. 323
Rejestr mieszkańców miejscowości Romanowo, 1871-1937 - sygn. 324
Rejestr mieszkańców miejscowości Romanowo, 1900-1937 - sygn. 325
Rejestr mieszkańców miejscowości Romanowo, 1901-1937 - sygn. 326
Rejestr mieszkańców miejscowości Romanowo, 1933-1939 - sygn. 327
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1840-1934 - sygn. 328
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1846-1934 - sygn. 329
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1871-1933 - sygn. 330
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1890-1934 - sygn. 331
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1900-1930 - sygn. 332
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1900-1933 - sygn. 333
Rejestr mieszkańców miejscowości Rumiejki, 1905-1934 - sygn. 334
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Rumiejki, 1931-1939 - sygn. 335
Rejestr mieszkańców miejscowości Ruszkowo, 1900-1937 - sygn. 336
Rejestr mieszkańców miejscowości Ruszkowo, 1910-1937 - sygn. 337
Rejestr mieszkańców miejscowości Słupia Wielka, 1871-1937 - sygn. 338
Rejestr mieszkańców miejscowości Słupia Wielka, 1871-1937 - sygn. 339
Rejestr mieszkańców miejscowości Słupia Wielka, 1890-1937 - sygn. 340
Rejestr mieszkańców miejscowości Słupia Wielka, 1905-1937 - sygn. 341
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Słupia Wielka, 1933-1939 - sygn. 342
Rejestr mieszkańców miejscowości Staniszewo, 1865-1937 - sygn. 343
Rejestr mieszkańców miejscowości Staniszewo, 1890-1937 - sygn. 344
Rejestr mieszkańców miejscowości Staniszewo, 1890-1937 - sygn. 345
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec, 1890-1933 - sygn. 346
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec, 1900-1933 - sygn. 347
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1871-1934 - sygn. 348
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1884-1934 - sygn. 349
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1900-1934 - sygn. 350
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1900-1934 - sygn. 351
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1900-1934 - sygn. 352
Rejestr mieszkańców miejscowości Starkowiec Piątkowski, 1931-1939 - sygn. 353
Rejestr mieszkańców miejscowości Strzeszki, 1871-1937 - sygn. 354
Rejestr mieszkańców miejscowości Strzeszki, 1890-1937 - sygn. 355
Rejestr mieszkańców miejscowości Strzeszki, 1890-1937 - sygn. 356
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Strzeszki, 1933-1939 - sygn. 357
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1863-1934 - sygn. 358
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1871-1933 - sygn. 359
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1871-1934 - sygn. 360
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 361
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 362
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 363
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 364
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 365
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1900-1934 - sygn. 366
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1904-1934 - sygn. 367
Rejestr mieszkańców miejscowości Szlachcin, 1931-1939 - sygn. 368
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Szlachcin, 1890-1934 - sygn. 369
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Szlachcin, 1931-1939 - sygn. 370
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo, 1861-1937 - sygn. 371
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo, 1867-1937 - sygn. 372
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo, 1871-1937 - sygn. 373
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo, 1900-1937 - sygn. 374
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo, 1905-1937 - sygn. 375
Rejestr mieszkańców miejscowości Tadeuszowo i Ruszkowo, 1933-1939 - sygn. 376
Rejestr mieszkańców miejscowości Topola, 1871-1934 - sygn. 377
Rejestr mieszkańców miejscowości Topola, 1890-1937 - sygn. 378
Rejestr mieszkańców miejscowości Topola, 1900-1934 - sygn. 379
Rejestr mieszkańców miejscowości Topola, 1933-1939 - sygn. 380
Rejestr mieszkańców miejscowości Trzebiesławki, 1853-1937 - sygn. 381
Rejestr mieszkańców miejscowości Trzebiesławki, 1890-1937 - sygn. 382
Rejestr mieszkańców miejscowości Trzebiesławki, 1890-1937 - sygn. 383
Rejestr mieszkańców miejscowości Trzebiesławki, 1933-1939 - sygn. 384
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Trzebiesławki, 1901-1937 - sygn. 385
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Trzebiesławki, 1924-1937 - sygn. 386
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Trzebiesławki, 1933-1939 - sygn. 387
Rejestr mieszkańców miejscowości Ulejno, 1871-1937 - sygn. 388
Rejestr mieszkańców miejscowości Ulejno, 1900-1937 - sygn. 389
Rejestr mieszkańców miejscowości Ulejno, 1905-1937 - sygn. 390
Rejestr mieszkańców miejscowości Ulejno, 1933-1939 - sygn. 391
Rejestr mieszkańców miejscowości Urniszewo, 1871-1937 - sygn. 392
Rejestr mieszkańców miejscowości Urniszewo Kolonia, 1871-1937 - sygn. 393
Rejestr mieszkańców miejscowości Urniszewo Kolonia, 1890-1937 - sygn. 394
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1846-1934 - sygn. 395
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1871-1934 - sygn. 396
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1890-1934 - sygn. 397
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1890-1934 - sygn. 398
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1890-1934 - sygn. 399
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1897-1934 - sygn. 400
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1905-1934 - sygn. 401
Rejestr mieszkańców miejscowości Winnagóra, 1905-1934 - sygn. 402
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Winnagóra, 1931-1939 - sygn. 403
Rejestr mieszkańców miejscowości Wiosna, 1850-1933 - sygn. 404
Rejestr mieszkańców miejscowości Wiosna, 1890-1933 - sygn. 405
Rejestr mieszkańców miejscowości Wiosna, 1900-1933 - sygn. 406
Rejestr mieszkańców miejscowości Wiosna, 1871-1934 - sygn. 407
Rejestr mieszkańców miejscowości Włostowo, 1890-1934 - sygn. 408
Rejestr mieszkańców miejscowości Włostowo, 1900-1934 - sygn. 409
Rejestr mieszkańców miejscowości Włostowo, 1905-1934 - sygn. 410
Rejestr mieszkańców miejscowości Włostowo, 1931-1939 - sygn. 411
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniczki, 1890-1937 - sygn. 412
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniczki, 1900-1937 - sygn. 413
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniczki, 1933-1939 - sygn. 414
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielnki Kolonia, 1871-1937 - sygn. 415
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniki, 1871-1937 - sygn. 416
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniki, 1897-1937 - sygn. 417
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniki, 1900-1937 - sygn. 418
Rejestr mieszkańców miejscowości Zielniki, 1905-1930 - sygn. 419
Rejestr mieszkańców miejscowości Zmysłowo, 1846-1930 - sygn. 420
Rejestr mieszkańców miejscowości Zmysłowo, 1871-1937 - sygn. 421
Rejestr mieszkańców miejscowości Zmysłowo, 1890-1937 - sygn. 422
Rejestr mieszkańców miejscowości Zmysłowo, 1920-1937 - sygn. 423
Rejestr mieszkańców miejscowości Zmysłowo, 1933-1939 - sygn. 424
Rejestr mieszkańców miejscowości Żabikowo, 1871-1937 - sygn. 425
Rejestr mieszkańców miejscowości Żabikowo, 1885-1937 - sygn. 426
Rejestr mieszkańców miejscowości Żabikowo, 1896-1937 - sygn. 427
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Żabikowo, 1921-1937 - sygn. 428
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego Żabikowo, 1933-1939 - sygn. 429


Akta gminy Zaniemyśl (pow. średzki)

Rejestr osób przybywających do gminy- Zaniemyśl, 1932-1933 - sygn. 146
Rejestr osób przybywających do gminy- Zaniemyśl, 1932-1946 - sygn. 147
Rejestr osób przybywających do gminy- Zaniemyśl, 1932-1954 - sygn. 148
Rejestr osób przybywających do gminy- Zaniemyśl, 1945-1945 - sygn. 149
Rejestr osób przybywających do gminy- Zaniemyśl, 1945-1950 - sygn. 150
Rejestr osób opuszczających gminę- Zaniemyśl, 1931-1954 - sygn. 151
Rejestr osób opuszczających gminę- Zaniemyśl, 1932-1935 - sygn. 152
Rejestr osób opuszczających gminę- Zaniemyśl, 1945-1947 - sygn. 153
Rejestr osób opuszczających gminę- Zaniemyśl, 1953-1954 - sygn. 154
Rejestr mieszkańców miejscowości - Bożydar, 0-0 - sygn. 155
Rejestr mieszkańców miejscowości - Bożydar, 0-0 - sygn. 156
Rejestr mieszkańców miejscowości - Brzostek, 0-0 - sygn. 157
Rejestr mieszkańców miejscowości - Czarnotki, 0-0 - sygn. 158
Rejestr mieszkańców miejscowości - Czarnotki, 0-0 - sygn. 159
Rejestr mieszkańców miejscowości - Czarnotki, 0-0 - sygn. 160
Rejestr mieszkańców miejscowości - Czarnotki, 0-0 - sygn. 161
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego - Czarnotki, 0-0 - sygn. 162
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego - Czarnotki, 0-0 - sygn. 163
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego - Czarnotki, 0-0 - sygn. 164
Rejestr mieszkańców miejscowości - Dobroczyn, 0-0 - sygn. 165
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Garby, 0-0 - sygn. 166
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Garby, 0-0 - sygn. 167
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Garby, 0-0 - sygn. 168
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Garby, 0-0 - sygn. 169
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Garby, 0-0 - sygn. 170
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Garby, 0-0 - sygn. 171
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jaszkowo, 0-0 - sygn. 172
rejestr mieszkańców miejscowości - Jaszkowo, 0-0 - sygn. 173
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jaszkowo, 0-0 - sygn. 174
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Jaszkowo, 0-0 - sygn. 175
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 176
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 177
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 178
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 179
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 180
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 181
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 182
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 183
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 184
Rejestr mieszkańców miejscowości - Jeziory, 0-0 - sygn. 185
Rejestr mieszkańców miejscowości - Józefowo, 0-0 - sygn. 186
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kaźmierki, 0-0 - sygn. 187
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kaźmierki, 0-0 - sygn. 188
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 189
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 190
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 191
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 192
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 193
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 194
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 195
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 196
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 197
Rejestr mieszkańców miejscowości - Kępa, 0-0 - sygn. 198
Rejestr mieszkańców miejscowości - Luboniec, 0-0 - sygn. 199
Rejestr mieszkańców miejscowości - Luboniec, 0-0 - sygn. 200
Rejestr mieszkańców miejscowości - Luboniec, 0-0 - sygn. 201
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Luboniec, 0-0 - sygn. 202
Rejestr mieszkańców miejscowości - Ludwikowo, 0-0 - sygn. 203
Rejestr mieszkańców miejscowości - Konstyntynowo, 0-0 - sygn. 204
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Mądre, 0-0 - sygn. 205
Rejestr mieszkańców miejscowości - Mądre, 0-0 - sygn. 206
Rejestr mieszkańców miejscowości - Mądre, 0-0 - sygn. 207
Rejestr mieszkańców miejscowości - Mądre, 0-0 - sygn. 208
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Młodzikowo, 0-0 - sygn. 209
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodziekowce, 0-0 - sygn. 210
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikowo, 0-0 - sygn. 211
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikowo, 0-0 - sygn. 212
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikowo, 0-0 - sygn. 213
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikowo, 0-0 - sygn. 214
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 215
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 216
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 217
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 218
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 219
Rejestr mieszkańców miejscowości - Młodzikówko, 0-0 - sygn. 220
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 221
Rejestr mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 222
Rejestr mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 223
Rejestr mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 224
Rejestr mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 225
Rejestr mieszkańców miejscowości - Pigłowice, 0-0 - sygn. 226
Skorowidz do rejestru mieszkańców obszaru dworskiego - Pigłowice, 0-0 - sygn. 227
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Pigłowice, 0-0 - sygn. 228
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Płaczki, 0-0 - sygn. 229
Rejestr mieszkańców miejscowości - Płaczki, 0-0 - sygn. 230
Rejestr mieszkańców miejscowości - Płaczki, 0-0 - sygn. 231
Rejestr mieszkańców miejscowości - Płaczki, 0-0 - sygn. 232
Rejestr mieszkańców miejscowości - Płaczki, 0-0 - sygn. 233
Rejestr mieszkańców miejscowości - Polwica, 0-0 - sygn. 234
Rejestr mieszkańców miejscowości - Polwica, 0-0 - sygn. 235
Rejestr mieszkańców miejscowości - Polwica, 0-0 - sygn. 236
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Polwica, 0-0 - sygn. 237
Rejestr mieszkańców miejscowości - Śnieciska, 0-0 - sygn. 238
Rejestr mieszkańców miejscowości - Smieciska, 0-0 - sygn. 239
Rejestr mieszkańców miejscowości - Smieciska, 0-0 - sygn. 240
Skorowidz do rejestru mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 241
Rejestr mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 242
Rejestr mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 243
Rejestr mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 244
Rejestr mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 245
Rejestr mieszkańców miejscowości - Winna, 0-0 - sygn. 246
Rejestr mieszkańców miejscowości - Wyszakowo, 0-0 - sygn. 247
Rejestr mieszkańców miejscowości - Wyszakowo, 0-0 - sygn. 248
Rejestr mieszkańców miejscowości - Wyszakowo, 0-0 - sygn. 249
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Wyszakowo, 0-0 - sygn. 250
Rejestr mieszkańców obszaru dworskiego - Wyszakowo, 0-0 - sygn. 251
Rejesrt mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 252
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 253
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 254
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 255
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 256
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 257
Rejestr mieszkańców miejscowości - Zaniemyśl, 0-0 - sygn. 258


Akta gminy Rogoźno (pow. obornicki)

nieopracowane


Archiwum Państwowe w Gnieźnie

Zespoły nieopracowane w internecie:

Akta gminy Czerniejewo (pow. gnieźnieński), 1874-1954 [1955-1968]
Akta gminy Gniezno (pow. gnieźnieński), 1837-1954 [1955-1967]
Akta gminy Kiszkowo (pow. gnieźnieński), 1905-1954 [1955-1956]
Akta gminy Kłecko (pow. gnieźnieński), 1840-1954 [1955-1969]
Akta gminy Łubowo (pow. gnieźnieński), 1874-1954 [1955-1958]
Akta gminy Mieleszyn (pow. gnieźnieński), 1914-1954 [1955-1958]
Akta gminy Niechanowo (pow. gnieźnieński), 1874-1954 [1955-1967]
Akta gminy Powidz (pow. gnieźnieński), 1904-1954 [1955-1968]
Akta gminy Witkowo (pow. gnieźnieński), 1874-1954 [1955-1956]
Akta gminy Czermin (pow. jarociński), 1934-1954
Akta gminy Gołuchów (pow. jarociński), 1934-1954
Akta gminy Jaraczewo (pow. jarociński), 1836-1954
Akta gminy Jarocin (pow. jarociński), 1945-1954
Akta gminy Kotlin (pow. jarociński), 1827-1954
Akta gminy Mieszków (pow. jarociński), 1833-1875
Akta gminy Nowe Miasto (pow. jarociński), 1834-1954
Akta gminy Pleszew (pow. jarociński), 1945-1954
Akta gminy Szymanowice (pow. jarociński), 1945-1954
Akta gminy Żerków (pow. jarociński), 1931-1954
Akta gminy Chrzypsko Wielkie (pow. międzychodzki), 1924-1954
Akta gminy Kwilcz (pow. międzychodzki), 1861-1954
Akta gminy Łowyń (pow. międzychodzki), 1935-1954
Akta gminy Międzychód (pow. międzychodzki), 1829-1954
Akta gminy Orzeszkowo (pow. międzychodzki), 1831-1919
Akta gminy Sieraków (pow. międzychodzki), 1896-1954
Akta gminy Murowana Goślina (pow. obornicki), 1810-1954
Akta gminy Oborniki Południe (pow. obornicki), 1788-1954
Akta gminy Oborniki Północ (pow. obornicki), 1780-1954
Akta gminy Ryczywół (pow. obornicki), 1892-1954
Akta gminy Duszniki (pow. szamotulski), 1884-1954
Akta gminy Grzebienisko (pow. szamotulski), 1938-1954
Akta gminy Kaźmierz (pow. szamotulski), 1935-1954
Akta gminy Obrzycko (pow. szamotulski), 1945-1954
Akta gminy Ostroróg (pow. szamotulski), 1945-1954
Akta gminy Otorowo (pow. szamotulski), 1945-1954
Akta gminy Pniewy (pow. szamotulski), 1932-1954
Akta gminy Szamotuły (pow. szamotulski), 1945-1954
Akta gminy Wronki (pow. szamotulski), 1936-1954
Akta gminy Wróblewo (pow. szamotulski), 1945-1954
Akta gminy Damasławek (pow. wągrowiecki), 1912-1954
Akta gminy Gołańcz (pow. wągrowiecki), 1934-1954
Akta gminy Łekno (pow. wągrowiecki), 1834-1927
Akta gminy Mieścisko (pow. wągrowiecki), 1936-1954
Akta gminy Skoki (pow. wągrowiecki), 1834 -1954
Akta gminy Wapno (pow. wągrowiecki), 1948-1954
Akta gminy Wągrowiec Południe (pow. wągrowiecki), 1935-1954
Akta gminy Wągrowiec Północ (pow. wągrowiecki), 1834-1954
Akta gminy Borzykowo (pow. wrzesiński), 1935-1954
Akta gminy Ciążeń (pow. wrzesiński), 1945-1954
Akta gminy Dłusk (pow. wrzesiński), 1945-1954, więc
Akta gminy Miłosław (pow. wrzesiński), 1945-1954
Akta gminy Strzałkowo (pow. wrzesiński), 1892-1954
Akta gminy Września Południe (pow. wrzesiński), 1928-1954
Akta gminy Września Północ (pow. wrzesiński), 1927-1954
Akta gminy Tursko (pow. jarociński), 1820