Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 10 gru 2018, 21:32

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2018, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 paź 2013, 14:30
Posty: 303
Spis rycerstwa polskiego wyprawy wiedeńskiej 1683r
Obejmuje wojskowych wyższych stopniem , a przeważnie spod znaków husarii i chorągwi pancernych . Jazda Polska pod Wiedniem liczyła 21.260 żołnierzy. Autorzy wypisali tylko wojskowych wyższych stopniem z„ Sumaryusza imion i nazwisk herbowych waleczników żyjących i zabitych”
Zachowano pisownię oryginalną.

1. Abrahamowicz Stanisław- herb „ Jastrzębiec”
2. Aksak Marek – herb „ Aksak”
3. Aleksandrowicz Benedykt – herb „Kosy”
4. Bałaban Aleksander – herb „Korczak”
5. Barczewski Jan- herb „ Samson”
6. Berents ?? - herb własny
7. Bidziński Stefan- herb „ Janina”
8. Bielecki Stanisław- herb „ Janina
9. * Bielecki Marcin – herb Roch II -wg. drugiego autora pieczętuje się Bielicki nie Bielecki
10. Bilewicz Teodor- herb „ Mogiła”
11. Biszpink Teofil- herb „ Biszpink”
12. Błeszyński Baltazar- herb „ Oksza”
13. Bobiatyński Mikołaj – wpisał się w Księgi Grodzkie jako uczestnik
14. Bobola Zygmunt – herb „ Leliwa”
15. Boratyński Stanisław- herb „ Korczak”
16. Borch Fabian- herb „ Trzy kruki”
17. Borkowski Ludwik – herb „ Junosza”
18. Bouffał Zygmunt – herb „ Kościesza”
19. Breza Adam – herb „ Breza”
20. Brzechffa Gabryel- herb „ Jastrzębiec”
21. Bujnicki Jan Kazimierz – herb „ Łabędż”
22. Bukar Waleryan – herb „Bukar”
23. Butler Jan- herb własny
24. Bystrzanowski Jan- herb „ Sokola”
25. Charczewski Jan- herb „ Cholewa”
26. Charewicz Kazimierz – herb „ Sas”
27. Chechłowski Wojciech- herb „ Lubicz”
28. Chełmski Marcyan- herb „ Ostoja”
29. Chodżko-Boreyko Eliasz- herb „ Kocierza”
30. Chomiński Stanisław- herb „ Pobóg”
31. Chrapowicz Krzysztof – herb „ Gozdawa”
32. Chreptowicz Michał – herb „ Odrowąż”
33. Chrząszcz Kazimierz- herb „ Salamandra”
34. Cichnicki Andrzej – herb „ Pokora”
35. Ciechanowski Nikodem – herb „ Dąbrowa”
36. *Cieciszowski Kazimierz – herb „Roch II” - wg drugiego autora herb „ Roch I „
37. Cielecki Ludwik – herb „ Zaremba”
38. Cieński Marcin- herb „ Pomian”
39. Cieszkowski Teodor- herb „ Dołęga”
40. Czacki Wojciech- herb „ Świnka”
41. Czaplic Marcin – herb „Kierdeja”
42. Czapliński Jan- herb „ Drogosław”
43. Czapski Jan- herb „ Leliwa”
44. Czarnecki Marcin Seweryn- herb „Prus III”
45. Czarnecki Stefan Stanisław- herb „ Łodzia”
46. Czarnkowski Władysław- herb- „ Nałęcz”
47. Czajkowski Adam- herb „ Dębno”
48. Czeczel Jerzy- herb „ Jelita”
49. Czerkas Jan – herb „ Jelita”
50. Czerny Michał- herb „ Nowina”
51. Darowski Zygmunt – herb „ Ślepowron”
52. Dederko Antoni- herb „ Dederkała vel Ypsylanty”
53. Denhoff Władysław- herb „ Denhoff”
54. Denhoff Henryk- herb Denhoff
55. Denhoff Ernest – herb Denhoff
56. Długosz Michał – herb „ Wieniawa”
57. Dmóchowski Jan- herb „ Pobóg”
58. Dobrzyc Jan- herb „ Szreniawa”
59. Domaradzki Aleksander – herb „ Gryf”
60. Drucki- Lubecki ?? - II autor -udowodniono dokumentami
61. Dubina Stanisław- herb „ Zagłoba”
62. Dyakowski Mikołaj – herb” Trąby”
63. Dyamentowski Samuel – herb „ Drya”
64. Działyński Zygmunt – herb” Ogończyk”
65. Dżyritt Piotr- herb „ Leliwa”
66. Eydziatowicz Stanisław- herb „Łuk napięty”
67. Eysmont Leon- herb” Korab”
68. Felkersamb Fryderyk- herb „ Felkersamb „
69. Felkersamb Otto- herb „ Felkersamb”
70. Fink Zbigniew – herb „ Ostoja”
71. Firley Samuel – herb „ Lewart”
72. Frąckiewicz [ Frączkiewicz] Gedeon- herb „ Brodzic”
73. Fryczyński Leopold – herb- „Pobóg”
74. Gałecki Jan- herb „ Junosza”
75. Gałecki Franciszek- herb „ Junosza”
76. Galimski Jan Władysław- herb „Rawicz”
77. Gałęzowski Jan- herb „Tarnawa'
78. Gawroński Jan- herb „ Rola”
79. Gedroyć Samuel – herb „ Hipocentaur- Poray”
80. Giżycki Jan- herb „ Gozdawa”
81. Glinka Franciszek – herb „Biała”
83. Gniński Jan – herb „ Trach”
84. Gniewosz z Oleksowa ??- herb „ Rawicz”- II autor- udowodniono dokumentami
85. Godziemba Andrzej – herb „ Godebski”
86. Godlewski Jan- herb Gozdawa
87. Golański Jan- herb „ Jastrzębiec”
88. Gołuchowski Aleksander – herb „ Leliwa”
89. Gorayski Jan- herb „ Korczak”
90. Gordon Jan- herb” Gordon”
91. Górecki Tomasz- herb „ Jastrzębiec”
92. Gorzkowski Jan- herb „ Tarnawa”
93. Gosiewski Maciej- herb „ Buyny”
94. Gozimirski Franciszek – herb „ Bończa”
95. Górski Samuel- herb „ Pobóg”
96. Grabiński Jan – herb „ Pomian”
97. Grabowski Andrzej – herb „ Zbicwicz”
98. Greben ??- herb własny
99. Grocholski Remigian – herb „ Syrokomla”
100. Grochowski Felicjan- herb „ Junosza”
101. Grzymała Jakub- herb „ Grzymała”
102. Gulcz Joachim- herb „ Gulcz”
103. Gurowski Jan- herb „ Wczele”
104. Guttry Jerzy- herb „ Sas”
105. Guttry ???- herb własny
106. Harabuda Michał- herb „ Abdank”
107. Hiż Wilhelm- herb „ Jeż”
108. Hołownia Aleksander – herb „ Hołownia”
109. Hondorf Jan- herb „ Hondorf”
110. Horaim Jan- herb „ Szreniawa”
111. Hurko Aleksander- herb „ Hurko”
112. Husarzewski Łukasz- herb” Prus I „
113. Husarzewski ??? - herb „ Sas”
114. Iwanicki Marcyan- herb „ Pełnia”
115. Jabłonowski Stanisław- herb „ Prus III”
116. Jakubowicz Stanisław- herb „ Topór”
117. Jankowski Kazimierz- herb „ Nowina”
118. Jarocki Władysław- herb „ Rawicz”
119. Jarzyna Stanisław- herb „ Trzaska”
120. Jaskulski Wojciech – herb „ Leszczyc”
121. Jerzmanowski Wojciech- herb „ Dołęga”
122. Jesman Damian- herb” Korczak”
123. Jordan Adam- herb” Trąby”
124. Judycki Antoni- herb” Radwan”
125. Jundziłł Krzysztof – herb „ Łabędż”
126. Juraha Piotr Samuel- herb „ Kotwica”
127. Kalinowski Jakób – herb „ Kalina”
128. Kamieniecki Michał- herb „ Pilawa'
129. Kamieński Paweł- herb „ Ślepowron”
130. Karnicki Jan- herb : Kościerza”
131. Karwowoski Józef- herb „Pniejnia”
132. Kaszewski Zachariasz- herb „ Janina”
133. Kątski Marcin- herb „ Brochowicz”
134. Kiełpisz Jerzy- herb „ Poray”
135. Kleszczyński Maciej – herb „ Gryf”
136. Klimbar/ Kimbar Krzysztof- herb „ Siekierz”
137. Kniaziewicz Piotr – herb „ Murdelio”
138. Knobelsdorf ??- herb własny”
139. Kociełł Michał Bogusław- herb „ Pelikan”
140. Koczałkowski Hieronim- herb „Abdank”
141. Kołakowski Antoni- herb „ Kościesza”
142. Kołłątaj/ Kołłontaj Piotr- herb „ Kotwica”
143. Kołyszko Józef- herb „ Denis”
144. Komar Michał- herb „ Komar”
145. Komorowski Michał- herb „ Korczak”
146. Konarski Jerzy – herb „ Gryf”
147. Kondratowicz Kazimierz Władysław- herb „ Syrokomla”
148. Konopka Andrzej – herb „ Nowina”
149. Konopka Wojciech – herb „ Nowina”
150. Kończa Mateusz- herb „ Ogończyk”
151. Kopeć Mikołaj – herb” Kroje”
152. Kofrr Marcin- herb” Gozdawa”
153. Korsak Jan- herb „ Korsak”
154. Koryciński Franciszek- herb „ Topór”
155. Korzeniowski Mikołaj – herb „ Nałęcz”
156. Kos Jan- herb” Kos”
157. Kosiłowski Jan- herb „ Jastrzębiec”
158. Kossawkowski ??- herb” Korwin”
159. Kościałowski Jerzy – herb „ Syrokomla”
160. * Kościuszko Franciszek – herb „Roch III”- drugi autor nie potwierdza herbu
161. Koziełł Jan- herb „ Kozieł”
162. Kozietulski Jan- herb „ Abdank”
163. Kożuchowski Aleksander- herb” Doliwa”
164. Krasicki Kazimierz- herb „ Krasicki”
165. Krasiński Wojciech- herb „ Ślepowron”
166. Krauser [Krauze] ??- herb własny
167. Kreicz Andrzej – herb „ Kreutz”
168. Krosnowski Jan- herb „ Junosza”
169. Kublicki Stefab- herb „ Xiężyc i Miecz”
170. Kulesza Aleksander – herb „ Ślepowron”
171. Kunicki ???- herb „ Bończa”- II autor - udowodnił dokumentami
172. Lanckoroński Franciszek- herb „ Zadora”
173. Lasocki Jan- herb „ Dołęga”
174. Ledóchowski Felicjan- herb „ Szaława'
175. Ledóchowski Kazimierz- herb „ Szaława'
176. Lenkiewicz Marcin- herb „ Pobóg”
177. Leski Stanisław- herb „ Dołęga”
178. Leszczyński Rafał- herb „ Wieniawa”
179. Leszczyński Wacław- herb „Wieniawa”
180. Leżeński Jacek – herb „ Nałęcz”
181. Lichtfus?? Henryk- herb „ Niedżwiedż Biały”
182. Lipnicki Stanisław- herb „ Hołobok”
183. Lipski Aleksander – herb „ Łada”
184. Lubomirski Hieronim August- herb „ Szreniawa”
185. Lużecki Stanisław Karol- herb „ Lubicz'
186. Łączyński Andrzej – herb „ Nałęcz”
187. Łaczyński Florian- herb „ Nałęcz”
188. Łada Andrzej – herb „Łada'
189. Łasko ??- herb „ Leliwa”
190. Łaszcz leksander – herb „ Prawdzic”
191. Łaziński Stanisław- herb „ Jelita”
192. Łącki Eliasz- herb „ Korżbok”
193. Łącki Jan- herb „ Korżbok”
194. Łęski Wojciech – herb „ Ostoja”
195. Łoś Władysław- herb” Dąbrowa”
196. Łuszczewski Bazyli – herb „ Nałęcz”
197. Łużecki ??- herb „ Lubicz”
198. Madaliński Kazimierz- herb „ Larysz/ Larissa”
199. Makowiecki Rafał – herb „ Pomian”
200. Malczewski Michał- herb „ Godziemba”
201. Maliszewski Michał- herb „ Godziemba”
202. Małachowski Franciszek – herb „ Nałęcz”
203. Massalski Jerzy – herb „ Massalski”
204. Matczyński Marek – herb „ Jastrzębiec”
205. Mąkalski Piotr Antoni – herb „ Gryf”
206. Medeksza Dominik- herb „ Lis”
207. Miączyński Atanazy- herb „ Suchekomnaty”
208. Mickiewicz Dawid- herb” Nałęcz”
209. Mielżyński Maciej- herb „ Nowina”
210. Miękicki Jan- II autor -wpisał się w aktach grodzkich i ziemskich
211. Miklaszewski Hieronim – herb „ Ostoja”
212. Mikorski Franciszek – herb „ Poray”
213. Minor Kazimierz – herb „ Półkozice”
214. Mleczko Piotr- herb „ Doliwa'
215. Młocki Stanisław- herb „ Prawdzic”
216. Modrzejowski Krzysztof- herb „ Ostoja”
217. Modrzewski Andrzej – herb „ Rola”
218. Mokronowski Kazimierz- herb „ Bogorya”
219. Morawski Stanisław- herb „ Nałęcz'
220. Morski Zygmunt – herb „ Topór”
221. Morsztyn Stanisław- herb „ Leliwa”
222. Morsztyn Floryan- herb „ Leliwa”
223. Morykoni Scypion – herb „ Miconi”
224. Mostowski Bogdan- herb „ Dołęga”
225. Moszyński Marcin – herb „ Nałęcz”
226. Motowidło Samuel- herb „ Prus I „
227. Możejko Aleksander – herb „ Łabędż”
228. Mroczek Władysław- herb” Szreniawa”
229. Mycielski Andrzej – herb „ Dołęga”
230. Myszkowski Adam- herb „Jastrzębiec”
231. Myśliszewski Jan- herb „ Jastrzębiec”
232. * Nadolski Stanisław- herb „ Roch I - drugi autor potwierdza herb
233. Nahujowski ?? - herb „ Starykoń”- II autor- udowodnił dokumentami
234. Nakwaski Stanisław- herb „ Prus II”
235. Naramowski Walerian- herb „ Łodzia”
236. Narbutt Franciszek – herb „ Trąby”
237. Naruszewicz Kazimierz- herb „Wadwicz”
238. Nasiłowski Franciszek – herb „Jastrzębiec”
239. Nekanda- Trepka ??- herb „ Topór”
240. Niczaj Bazyli- herb „ Pobóg”
241. Niedziałkowski Ignacy- herb „ Rawicz'
242. Niedżwiedzki Stefan- herb „ Ogończyk”
243. Niegolewski Maciej – herb „ Grzymała”
244. Nielepiec Andrzej- herb „ Prus I „
245. Niemcewicz Ursyn Andrzej – herb „ Rawicz”
246. Niemojewski Maciej – herb „ Szeliga”
247. Niepokojczycki Jan- herb „ Pociej”
248. Niesiołowski Kazimierz – herb „ Korżbok”
249. Niewiarowski Jan- herb „ Półkozice”
250. Niszczycki Paweł- herb „ Prawdzic”
251. Nosarzewski Wojciech- herb „ Dołęga”
252. Nowoszycki Samuel- herb „ Nowina'
253. *Oborski Karol- herb „ Roch II- „ wg drugiego autora herb „ Roch I „
254. Obuchowicz Michał- herb „ Obuchowicz”
255. Odolski Jan- herb ' Korwin”
256. Odrowąż Michał- herb „ Odrowąż”
257. Odyniec Kazimierz- herb ' Odyniec”
258. Ogiński Jan z Kozielska- herb „ Brama'
259. Okuń Maciej – herb „ Belina”
260. Okuszko Kazimierz- herb „ Radwan”
261. Olszewski Stefan- herb „ Ślepowron”
262. Opaliński Piotr – herb „ Łodzia'
263. Oraczewski Adam- herb „ Szreniawa'
264. Orański Alexander – herb „ Kościesza”
265. Orda Samuel – herb „ Ostoja”
266. Orłowski Dominik – herb „ Lubicz”
267. Orzeszko Stanisław- herb „ Korab”
268. Osierka Piotr- herb „ Murdelio”
269. Ostrowski Jan- herb „ Rawicz'
270. Ośmiałowski Jakób- herb „ Trąby”
271. Oziębłowski Stanisław- herb „ Radwan”
272. Pac Mikołaj – herb „Gozdawa”
273. Pakosz Jan – herb „ Prawdzic”
274. Papieski ??- herb „ Gryf”
275. Pasek ???- herb ' Doliwa”
276. Paszkowski Konstanty – herb „ Zadora”
277. Pawsza Mikołaj – herb „ Leliwa”
278. Pełka Krzysztof – herb „ Janina”
279. Petrykowski/ Potrykowski Hieronim- herb „ Paprzyca”
280. Piechowski Łukasz- herb” Monstern”
281. Piekarski Piotr- herb „ Topór”
282. Pietruski Marcin- herb” Starykoń”
283. Pisanka Szymon- herb „ Pru III „
284. Plater Jan Andrzej – herb „ Broel- Plater”
285. Plichta Teodor- herb „ Półkozice”
286. Pociej Ludwik – herb „ Waga”
287. Podleski Stanisław- herb „ Poray”
288. Podolski Franciszek- herb „ Nałęcz”
289. Podoski Józef- herb „ Junosza”
290. Polanowski Aleksander – herb „ Pobóg”
291. Połubiński Konstanty – herb „ Jastrzębiec”
292. Poniatowski Franciszek- herb „ Ciołek”
293. Poniński Władysław- herb „ Łodzia”
294. Potocki Samuel – herb „ Janina”
295. Potocki Stanisław- herb „ Pilawa'
296. Potocki Feliks Kazimierz- herb „ Pilawa”
297. Potocki Aleksander- herb „ Pilawa”
298. Potocki Andrzej- herb „ Pilawa”
299. Potocki Dominik – herb „ Pilawa”
300. Potulicki Jan – herb „ Grzymała”
301. Pozniak Stanisław- herb „ Pożniak”
302. Prozor Jan- herb „ Prozor”
303. Prusinowski Jakób- herb „ Topór”
304. Pruszkowski Jan – herb „ Łzawa”
305. Przeciszewski Stanisław- herb” Grzymała”
306. * Przeżdziecki Krzysztof- herb „ Roch III „- drugi autor nie potwierdza herbu
307. Przyborowski Adam- herb „ Abdank”
308. Przybysławski Kazimierz- herb „ Lubicz”
309. Przyjemski Władysław- herb „ Rawicz'
310. Przyłuski Aleksander – herb „ Ślepowron”
311. Pułaski Franciszek- herb „ Ślepowron”
312. Puzyna Andrzej z Kozielska- herb „ Oginiec”
313. Raczyński Piotr- herb „ Nałęcz”
314. Radecki Mikołaj – herb „ Godziemba”
315. Radomicki Stefan- herb „ Kotowicz”
316. Radoński Adam – herb „ Łada”
317. Radzimiński Maciej – herb „ Lubicz'
318. Radziwiłł Stanisław- herb „ Trąby”
319. Rachoza Dymitr – herb „ Szreniawa”
320. Reyten Michał- herb „ Reyten”
321. Rey ?? - herb „ Oksza”- II autor -udowodnił dokumentami
322. Rodziewicz Marcin – herb „Łuk Napięty”
323. Rokosz Samuel – herb „ Ostoja”
324. Romer Szymon – herb „ Jelita
325. Romer Mateusz- herb „ Scipio”
326. Ronczkowski Jan- herb „ Leliwa”
327. Rosochacki Roman- II autor -w aktach grodzkich i ziemskich
328. Rostworowski Andrzej – herb „Nałęcz”
329. Rościszewski Jakób – herb „ Junosza”
330. Rotaryusz Jan Wilhelm- herb „ Gryf”
331. Rozdrażewski Jan Franciszek – herb „ Doliwa”
332. Rozwadowski Urban- II autor -w aktach grodzkich i ziemskich
333. Rubinkowski Wojciech- herb „ Poray”
334. Rubinkowski Hieronim- herb” Poray”
335. Rubinkowski Ambroży – herb” Poraj”
336. Rubinkowski Jakób Kazimierz- herb „ Poray”
337. Rudnicki Stanisław- herb” Lubicz”
338. Rudomnia Tomasz- herb „ Trąby”
339. Rudzki Walenty- herb” Wężyk”
340. Rulikowski Stanisław- herb” Korab”
341. Rupniewski Wojciech – herb „ Szreniawa”
342. Ruszczyc Jerzy Roman- herb „ Poray”
343. Rutkowski ???- herb ' Bończa”
344. Rybiński Jan- herb „ Radwan”
345. Rykowski Aleksander – herb „ Doliwa”
346. Rymsza Wincenty – herb” Gozdawa”
347. Rzecki?? - herb „ Drużyna”
348. Rzewuski Michał Floryan- herb „ Krzywda”
349. Rzyszczewski Kazimierz- herb „ Pobóg”
350. Sakowicz Jan – herb „ Korwin”
351. Sanguszko Jan Władysław- herb „ Pogonia”
352. Sapiecha Franciszek – herb „ Lis'
353. Sawicz Stanisław- herb” Sulima”
354. Scipion Jan- herb „ Scipio”
355. Sędzimir Franciszek – herb „ Ostoja”
356. Sielawa Paweł – herb „ Sielawa”
357. Siemianowicz Andrzej – herb” Radwan”
358. Siemieński Adam – herb „ Dąbrowa”
359. Siemieński Konstanty- herb” Dębno”
360. Siemiginowski Jerzy – herb „ Sas”
361. Sieniawski Mikołaj Hieronim- herb „ Leliwa”
362. Sierakowski Jan- herb” Ogończyk”
363. Siesicki -Dowmont Michał – herb „ Bawola Głowa”
364. Skarbek Krzysztof – herb „ Abdank”
365. Skirmut Walenty – herb „Przyjaciel”
366. Skotnicki Michał- herb „ Bogorya”
367. Sliwicki Józef- herb „ Jelita”
368. Slizien Stefan- herb „ Slizień”
369. Sławogórski Szymon- herb „ Kościesza”
370. Słuszka Józef Bogusław- herb” Ostoja”
371. Smarzewski Wojciech – herb „ Prawdzic”
372. Sobieski Jakób – herb „ Janina” - królewicz
373. Sobieski Jan – herb „ Janina” - cześnik koronny- król
374. Sobieszczański Waleryan- herb „ Nałęcz”
375. Sobolewski Stefan- herb” Ślepowron”
376. Sokolnicki Stefan- herb” Nowina”
377. Sołłohub Jan- herb „ Syrokomla”
378. Sołtan Hieronim- herb” Syrokomla”
379. Sołtyk Remigiusz- herb” Sołty”
380. Sopoćko Stanisław- herb „ Syrokomla”
381. Sowiński Walenty- herb” Sowa”
382. Stadnicki Wiktor- herb” Szreniawa”
383. Staniszewski Szczęsny – herb” Pobóg”
384. Steblecki Andrzej – herb” Ostoja”
385. Stetkiewicz Marcyan- herb” Kościesza”
386. Struś Andrzej- herb”Korczak”
387. Strzałkowski Remigian- herb” Prawdzic”
388. Strzembosz Filip- herb” Jastrzębiec”
389. Strzemski Jan- herb” Lubicz”
390. Suchodolski Franciszek- herb „ Pobóg”
391. Suffczyński Kazimierz- herb” Szeliga”
392. Sulistrowski Michał- herb” Lubicz”
393. Swiederski Stanisław- herb” Ślepowron”
394. Swiejkowski Szymon- herb” Trzaska”
395. Syruć Krzysztof- herb „ Doliwa”
396. Szadurski Jakób – herb „ Ciołek”
397. Szawłowski ??- herb” Sulima”- II autor udowodnił dokumentami
398. Szczuka Wacław- herb” Grabie”
399. Szczurowski Jan- herb „ Korab”
400. Szczytt Krzysztof- herb” Jastrzębiec”
401. Szeluta Teodor- herb” Kalwarya”
402. Szembek Franciszek – herb” Schoembeck”
403. Szemioth Mikołaj Kazimierz- herb „ Łabędż”
404. Szepielowski Alexander- herb „ Ślepowron”
405. Szeptycki Teodor – herb „ Szeptycki”
406. Szołdrski ?? - herb „ Łodzia”- II autor - udowodnił dokumentami
407. Sztrem ??- herb” „ Szeptycki”
408. Szujski ??? - herb „ Pogonia”
409. Szukszta Jan- herb „ Pobóg”
410. Szumlański Damian- herb „ Korczak”
411. Szumiński Kazimierz- herb” Jastrzębiec”
412. Szujski Jerzy – herb” Pogonia”
413. Szyszko Jan – herb „ Dołęga”
414. Ślizień ???- herb. Ślizień
415. Świdziński Andrzej – herb Półkozice
416. Święcicki Jan- herb „Ślepowron”
417. Świrski Jan- herb „ Szaława”
418. Taczanowski Andrzej – herb „ Jastrzębiec”
419. Talwosz Andrzej – herb „ Łabędż”
420. Tański Mateusz- herb „ Nałęcz”
421. Tarło Stanisław- herb „ Leliwa”
422. Tatomir ?? - herb „ Sas”
423. Taube?? - herb własny
424. Tetwin??- herb własny
425. Tęgoborski Stanisław- herb „ Szreniawa”
426. Tołłoczko Andrzej- herb „ Pobóg”
427. Trepka- Nekanda Kacper- herb „ Topór”
428. Trzciński Adam- herb „ Ślepowron”
429. Trzciński Józef – herb” Ślepowron”
430. Trzciński Mikołaj – herb” Ślepowron”
431. Trzciński Andrzej – herb „ Ślepowron”
432. Trzciński Franciszek- herb „ Ślepowron”
433. Trzebuchowski Jan- herb” Ogończyk”
434. Trzecieski Jan Wojciech – herb „ Strzemię”
435. Tuchołka Jan Franciszek – herb” Korżbok”
436. Tuczyński Stanisław- herb” Tuczyn”
437. Tur Stanisław- herb” Kownia”
438. Turkułł Bazyli- herb „ Ostoja”
439. Tyszkiewicz Eustachy- herb „ Leliwa”
440. Tytingof ??- herb własny
441. Tyzenhaus Andrzej – herb „ Bawół”
442. Ulenicki Florian z Uleńca- herb „ Przerowa”- II autor - akta grodzkie i ziemskie
443. Umiński Kazimierz- herb” Cholewa”
444. Urbanowski Jan- herb „ Prus I „
445. Urbański Wojciech – herb „ Nieczuja”
446. Ustrzycki Jan – herb „ Przestrzał”
447. Uwiliński Jan- herb” Rogala”
448. *Walewski Konstanty – herb „ Roch II - „ wg drugiego autora herb „ Roch I ”
449. Wapowski Konstantyn Zefiryn- herb „ Nieczuja”
450. Warszycki Aleksander – herb „ Ślepowron”
451. Ważyński ???- herb” Habdang”
452. Wąsowicz ??- herb „ Łabędż”
453. Wąż Samuel – herb” Ślepowron”
454. Wereszczaka Paweł- herb” Lis”
455. Wessel Stanisław- herb” Rogala”
456. Węgleński Andrzej – herb” Szreniawa”
457. Wielhorski Jan Kazimierz- herb „ Kierdeja”
458. Wielopolski Franciszek- herb „ Starykoń”
459. Wieszczycki Adam- herb” Grzymała”
460. Wilczek Paweł- herb „ Mądrostki”
461. Wilczkowski Władysław- herb „ Jelita”
462. Wilga Balcer- herb „ Bończa”
463. Wilkoński Michał- herb” Odrowąż”
464. Wisłouch Franciszek- herb „ Odyniec”
465. Wiśniowiecki Konstanty – herb” Korybut”
466. Wiśniowski Andrzej – herb” Prus I „
467. Włostowski Maciej – herb „ Ciołek”
468. Wodzicki Maciej – herb” Leliwa”
469. Wodzicki Wawrzyniec- herb „ Leliwa”
470. Wodzicki Michał- herb” Leliwa”
471. Wojciechowski Stanisław- herb „ Korab”
472. Wojna Jan – herb „ Trąby”
473. Wojniłłowicz Florian” - herb „ Syrokomla”
474. Wolski Jan- herb „ Ogończyk”
475. Wołłowicz Wincenty – herb „ Bogorya”
476. Wołodkowicz Teodor- herb „ Radwan”
477. Wołodżko Mikołaj- herb” Kościesza”
478. Woronicz Andrzej Konstanty – herb „ Pawęża”
479. Wronowski Alexander – herb „ Topór”
480. Wybranowski Marcin – her „ Poray”
481. Wysłouch ???- herb „ Odyniec”
482. Wyszyński Stanisław- herb „ Trzywdar”
483. Wyżycki Jan- herb „ Osmoróg”
484. Zabiełło Samuel – herb „ Topór”
485. Zachorowski/ Zahorowski Jan- herb „ Ostoja”
486. Zakaszewski Stefan- herb „ Rawicz”
487. Zaklika Władysław- herb „ Topór”
488. Zakrzewski Jan- herb” Jastrzębiec”
489. Zaleski Jan Stanisław- herb „ Chomąto”
490. Załuski Hieronim- herb” Junosza”
491. Zamojski Marek – herb „ Jelita”
492. Zamojski Kazimierz- herb” Jelita”
493. Zaranek Kazimierz- herb „ Korczak”
494. Zassowski Jan- herb „ Strzemię”
495. Zawisza Mikołaj – herb „ Łabędż”
496. Zawisza Kazimierz- herb „ Zadora”
497. Zbąski Jan- herb „ Nałęcz”
498. Zbierzchowski / Zwierzchowski – herb „ Grzymała”
499. Zbrożek Jerzy – herb „ Poray”
500. Zenowicz- Deszpot- herb „ Zenowicz”
501. Zglinicki Wojciech- herb” Prus II „
502. Zieliński Władysław- herb „ Ciołek”
503. Zieliński Walenty – herb „ Świnka”
504. Zielonka Paweł- herb „ Jastrzębiec”
505. Złotnicki Mikołaj – herb” Nowina”
506. Żółtowski Wojciech- herb” Ogończyk”
507. Żaba Antoni- herb” Kościesza”
508. Żabicki Andrzej – herb” Prawdzic”
509. *Żaboklicki Nikodem – herb „ Roch I „- drugi autor potwierdza herb
510. Żórawski Krzysztof- herb „ Trzaska”

Indeks stworzono na podstawie dwóch opracowań
1. „ Spis rycerstwa polskiego walczącego z Janem III Sobieskim” - Bolesław Twardowski 1883r
2. „ Spis wyprawy wiedeńskiej 1683r” - ks. Jakób Kukliński C.R. -1910r.
*Uwaga drugiego autora z 1910roku
[…] Roch I :Nadolski , Żaboklicki. II : Bielecki, Cieciszowski, Oborski, Walewski, III : Kościuszko, Peżdziecki (w rzeczywistości jest inaczej Roch I mają: Cieciszowski, Nadolski, Oborski, Walewski, Żaboklicki zaś Rochem II pieczętuje się Bielicki nie Bielecki )
Oba opracowania dostępne na internecie.


Pozdrawiam,
Mirosława Giera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2018, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2014, 10:33
Posty: 866
witam,
uzupełnienie do wspomnianego tematu do zapoznania w książce
pt.Bitwa pod Wiedniem – Autor Marek Hryniewicz
wydane 1969 – przez PZWS w Łodzi.

_________________
Pozdrawiam
------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2018, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 sie 2008, 18:47
Posty: 693
Lokalizacja: Pępowo / Wrocław
Super lista.Dobrze,że opracowania dostępne w internecie.Bardzo dziękuję.

_________________
Pozdrawiam.
Barbara


"Ród Krajków z Pępowa" 2012
"Polegli w I Wojnie Światowej 1914-1918 z parafii Pępowo pow. Gostyń" 2014


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2018, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lip 2013, 23:08
Posty: 721
Andrzej Biesiekierski h. Pomian
http://www.objawienia.pl/koneczny/sw23.html
http://awers-rewers.pl/andrzej-biesieki ... d-wiednia/

Feliks Koneczny:
"Najważniejszy moment bitwy nastał, gdy król wydał rozkaz Zygmuntowi Zbierzchowskiemu, chorążemu łomżyńskiemu, żeby w 200 koni ciężkozbrojnej husarii, całym pędem starał się dotrzeć wprost do namiotu wezyra. Uważano powszechnie, że chorągiew ta posłana jest na stracenie, byle tylko wyłom zrobić w obozie tureckim. A oni nie tylko dotarli, ale też - wielki łuk dalej zataczając - wrócili. Bohaterski to był rozpęd! W pierwszym szeregu pędził Andrzej Biesiekierski, skarbnik bydgoski. Ten porwał główny sztandar sułtański, zielony sztandar Mahometa i wręczył go następnie królowi.
(...)
A w liście do Ojca św. pisze król: "Przybyliśmy, zobaczyliśmy, a Bóg zwyciężył". Posyłał zarazem do Rzymu wielką chorągiew, zdobytą przez Biesiekierskiego.
"

_________________
- Krystyna
..................................................................................................................
z Kujaw, Pałuk i okolic Gniezna i Poznania:
Domański, Wegner, Radtke, Siwka, Ciesielski, Lewandowski, Moliński, Proch, Garczyński, Jakubowski, Pawłowski, Matuszkiewicz;
a z okolic Warszawy i Kutna: Hagenmeister, Krasnodębski, Garliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2018, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 paź 2013, 14:30
Posty: 303
Zamieszczoną wcześniej na forum listę przepisałam ze starych książek, ale znalazłam ostatnio źródło bardzo ciekawie opisane ze znacznie większą liczbą rycerstwa. Wobec tego porównałam naszą listę i dopisałam tych , których autorzy wcześniejszych opracowań nie umieścili. Jest to bardzo pocieszające, że ów sumariusz przetrwał. Może kiedyś doczekamy się listy wszystkich uczestników wyprawy, bo jak na razie wypisano samych herbowych. Razem jest ich około 700 osób. Sumariusz zaś według żródeł ma zapisów prawie 22.000. Zgodnie z ówczesną procedurą rycerską każdy [ nie tylko szlachcic] biorący udział w bitwie powinien zostać w nim zapisany z imienia lub nazwiska.

1. Apostoł ?- herbu Juńczyk
2. Asversus [Wrzospolski] – herb Heydenpol
3. Balcer Bełkacki /Bełchacki – herb „ Topór”
4. Bełzecki Stanisław- herb „ Jastrzębiec”
5. Biekierski Stefan- herb „ Jastrzębiec”
6. Bielicki Stanisław- herb „ Samson”
7. Bieliński Franciszek Jan- herb „ Junosza”
8. Bielowski Piotr – herb „ Leliwa”
9. Bohusz Aleksander Adam – herb „ Odyniec”
10. Boim Paweł – herb „ Boim”
11. Borek Józef Piotr – herb „ Borek”
12. Branicki Stefan – herb „ Gryf”
13. Braun Jan Wawrzyniec- herb „ Bratkowski”
14. Brendes ??- herb „ Brendes”
15. Brodecki Jan Kazimierz – herb „ Jastrzebiec”
16. Bułycha Maksym – herb „ Kurcz”
17. Bykowski Wiktoryn- herb ' Gryf”
18. Cetner Aleksander Jan – herb „ Przerowa”
19. Chalecki Hieronim Kazimierz- brak
20. Chodorowski Aleksander – herb „ Korczak”
21. Ciechanówiecki Nikodem Feliks – herb Dąbrowa”
22. Cieliński/ Ciński Marcin – herb „ Abdank”
23. Czartoryski Michał- herb „ Pogoń Litewska”
24. Czużel Konstanty – herb „ Łabędż”
25. Daniłowicz Jan Karol – herb „ Sas”
26. Daniłowicz Piotr – herb „ Sas”
27. Dąbrowski ??- herb „ Dąbrowski”
28. Dąmbski Władysław z Lubrańca - herb Godziemba”
29. Dąmbski Wojciech – herb brak
30. Denemark ??- herb „ Denemark”
31. Denhoff Karol – herb „ Denhoff”
32. Denhoff Jan - herb „ Denhoff”
33. Dobraczyński Andrzej – herb „ Korczak”
34. Domaszewski Kazimierz / Widlica- herb „ Jastrzębiec”
35. Drozdowski Paweł – herb „ Jastrzębiec”
36. Drugoszeskul Eliasz- herb „ własny”
37. Druszkiewicz Stanisław- herb „ Boża Wola'
38. Dworakowski ??- herb „ Abdank”
39. Dymidecki / Domidecki – herb „ własny”
40. Dymiszewicz ??- herb własny
41. Dżyritt Wojciech – herb „ Jelita”
42. Gdeszyński Marek – herb „ Gozdawa”
43. Głębski Michał – herb „ Dołęga”
44. Głogowski Jan – herb „ Grzymała”
45. Głuski Tomasz- herb „ Ciołek”
46. Gorzyński Jan – herb „ Nałęcz”
47. Górski ??- herb „ Abdank”
48. Gratta Franciszek – herb „ Prawdzic”
49. Grudziński Melchior – herb „Grzymała”
50. Gutowski ?? - herb „Ciołek”
51. Inaki ??- herb własny
52. Iskrzycki ??- herb „ Poray”
53. Janicki ??- herb „ Rola”
54. Jałowicki/ Jełowicki Dymitr- herb „ Brama”
55. Jełowicki Krzysztof Dymitr – herb „ Jełowicki”
56. Jeżowski Bartłomiej – herb „ Jastrzębiec”
57. Kalkstein ??- herb „ Kos”
58. Karczewski Tomasz – herb „ Jasieńczyk”
59. Karski Stanisław- herb „ Jastrzębiec”
60. Karwosiecki Jan – herb „ Lubicz”
61. Kierzkowski Aleksander – herb „ Krzywda”
62. Kierzkowski Jan- herb „ Krzywda”
63. Kierzkowski Mikołaj – herb „ Krzywda”
64. Kobocki ??- herb „ Gissa”
65. Koniecpolski Jan – herb „ Pobóg”
66. Konopacki Jan Oktawian- herb „ Odwaga”
67. Korabiowski Stanisław- herb „ Rydwan”
68. Korycki Samuel Jan – herb” Prus I”
69. Korytko Krzysztof – herb „ Jalita”
70. Korytko Mikołaj – herb „ Jelita”
71. Kotarski Tomasz – herb „ Pnieja”
72. Kotliński Jerzy – herb „ Ogończyk”
73. Krasicki Jerzy- herb „ Rogala”
74. Krogulecki Stanisław- herb „ Junosza”
75. Kryński Jakub – herb „ Przeginia”
76. Krzeczewski/ Krzeczowski/ Krzeszowski – herb „ Kroje”
77. Kulczycki Jerzy Franciszek- herb : Sas”
78. Lasocki Antoni – herb „ Dołęga”
79. Ledóchowski Stefan- herb „ Szaława”
80. Lipowski ??- herb „ Ciołek”
81. Lipski Jan – herb „ Grabie”
82. Loszkowski ??- herb własny
83. Lubieniecki Jan Paweł – herb „ Rola”
84. Lubieński Wojciech – herb „ Doliwa”
85. Lubomirski Franciszek – herb „ Śreniawa”
86. Lubomirski Józef- herb „Śreniawa „
87. Lubomirski Stanisław Herakliusz- „ Śreniawa”
88. Łazniński Zachariasz – herb „ Jelita”
89. Łączyński Andrzej – herb ' Nałęcz”
90. Łączyński Florian- herb „ Nałęcz”
91. Makowiecki Łukasz – herb „ Pomian”
92. Makowiecki Franciszek – herb „ Pomian”
93. Maligni de la Grande d Arquien- herb „ brak”
94. Miężyński ??- herb „ Kościerza”
95. Miączyński Andrzej – herb „ Suche komnaty”
96. Miączyński Stanisław- herb” Suche komnaty”
97. Michajłowicz ??- herb „ Ciołek”
98. Midasiński Franciszek – herb własny
99. Mieszkowski / Myszkowski ??- herb Junosza”
100. Mniszek Józef – herb „ Poraj”
101. Modzelewski ??- herb „ Pawęża”
102. Moraczyński Jan- herb ' Gozdawa”
103. Morsztyn Andrzej – herb „ Leliwa”
104. Morsztyn Michał- herb” Leliwa”
105. Morsztyn Władysław- herb „ Leliwa”
106. Moszyński Michał- herb „ Nałęcz”
107. Moszyński Stanisław- herb „ Nałęcz”
108. Mościcki Walenty” - herb Ślepowron”
109. Myszkowski Jan- herb „ Jastrzębiec”
110. Myszkowski Stanisław- herb” Jastrzębiec”
111. Nicki Stefan – herb „ Radwan”
112. Niemierzyc Stefan- herb „ Klamry”
113. Odrowąż- Pieniążek Jan Chrysostom – herb „ Odrowąż”
114. Odrowąż- Pieniążek Seweryn – herb „ Odrowąż”
115. Odrowąż- Wysocki Ignacy – herb „ Odrowąż”
116. Olczar -Wołczkiewicz Adam- herb „ Chorągwie”
117. Orlik ??- herb „ Nowina”
118. Ossoliński Jerzy- herb” Topór”
119. Pakaszewski ??- herb” Radwan”
120. Piłsudzki Aleksander – herb „ Kościesza odm”
121. Poetrykowski Hieronim – herb „ Paparzyca”
122. Podlodowski Mikołaj – herb „ Janina”
123. Połubiński Krzysztof – herb „ Jastrzębiec”
124. Potocki Bogusław- herb „ Pilawa”
125. Prażmowski Wojciech – herb „ Belina”
126. Prażmowski Samuel – herb „ Belina”
127. Proski Samuel – herb „ Samuel”
128. Prusinowski Łukasz – herb „ Topór”
129. Pruszkowski Piotr- herb” Łzawa”
130. Pruszkowski Henryk – heb” Łzawa”
131. Raczkowski Adam- herb” Prus I
132. Radliński Adam- herb „ Gryf”
133. Radziejewski Michał- herb” Junosza”
134. Rapp/Rappe Ernest – herb ' Rappe”
135. Rączkowski ???- herb „ Leliwa”
136. Rey- Wrzoniec- herb „ Oksza”
137. Rohulski ??- herb własny
138. Rokitnicki Jakub – herb „ Nałęcz”
139. Rostworowski Hiacynt – herb „ Nałęcz”
140. Rzeszyński ??- herb „ Gierałt”
141. Sanguszko Kazimierz Józef – herb : Pogonia”
142. Sapieha Mikołaj – herb „ Lis”
143. Sarnowski ???- herb „ Jastrzębiec”
144. Semen ??- herb „ Radwan”
145. Siemieszko Tomasz z Dobratyna- herb „ Łabędż”
146. Siemianowski Kacper Teodor – herb „ Grzymała”
147. Siemianowski Andrzej – herb „ Grzymała”
148. Sieniawski Adam- herb „ Leliwa”
149. Silnicki ???- herb własny'
150. Sierakowski Andrzej – herb „ Ogończyk”
151. Skarżyński ??- herb „ Bończa”
152. Skoraszewski Władysław- herb „ Abdank”
153. Skoraszewski Michał- herb „ Abdank”
154. Stanecki ??- herb własny
155. Starorypiński Walenty – herb „ Łodzia”
156. Stawski Jerzy – herb „ Belina”
157. Stępkowski Wojciech – herb „ Junosza”
158. Stoliński ??- herb „ Kos”
159. Strzałkowski Hieronim – herb „ Prawdzic”
160. Suski Paweł – herb „ Pomian”
161. Szak Wojciech – herb „ Szak”
162. Szczuka Antoni Stanisław- herb „ Grabie”
163. Śliwicki Józef – herb „ Jelita”
164. Świderski Stanisław- herb „ Ślepowron”
165. Święcicki ??- herb „ Krzywda”
166. Talenti Tomasz – herb „ Łabędż”
167. Tomicki Konstanty- herb” Łodzia”
168. Tyszkiewicz Teodor – herb „ Leliwa”
169. Tyszkiewicz Władysław- herb „ Leliwa”
170. Ubysz Marcin – herb „ Cholewa”
171. Umiastowski ??- herb „Pierzchała Roch III”
172. Uniechowski Bogusław- herb : Przestrzał”
173. Usakowski ?? - herb „ Drogomir”
174. Urbanowski Jan – herb „ Prus I'
175. Urbanowski Wojciech Jan – herb „ Nieczuja”
176. Uniechowski Bogusław- herb „ Przestrzał”
177. Wasilkowski Michał- herb” Korczak”
178. Wernikowski Michał- herb „ Korczak”
179. Wielhorski Jerzy – herb „ Kierdeja”
180. Wielopolski Jan – herb „ Starykoń”
181. Wojakowski ??- herb „ Brochwicz”
182. Wolff ???- herb „Wolff”
183. Wolski ???- herb „ Belina”
184. Zabokrzycki ??- herb „ Ulanicki”
185. Zbąski Bogusław- herb „ Nałęcz”
186. Zbrożek Michał- herb „ Poray”

Bardzo ciekawie napisane opracowanie + pełna lista dostępna na internecie.
RYCERSTWO POLSKIE W ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ
www2.almamater.uj.edu.pl/107/05.pdf · Plik PDF

Pozdrawiam,
Mirosława Giera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2018, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2007, 17:33
Posty: 195
Lokalizacja: Wschowa
Witam !

W wyprawie wiedeńskiej 1683 brali udział moi Antenaci

- Kazimierz Władysław h.Kotwicz Radomicki *1622 +12.05.1689 Żerków i tam poch.w miejscowym kościele
starosta mosiński,kasztelan poznański,kasztelan kaliski
1670 komisarz do spraw regulacji granic Ślaska
bierze udział w walkach z Turkami na Ukrainie i zapewnie jako konsultant podąża z Synem pod Wiedeń
po wyprawie wiedeńskiej kolator kościoła bieździadowskiego,dz.Żerkowa
oż.1v Zofia h.Dołęga Ossowska *ca 1625 Osowa Sień +26.09.1662 Żerków

Ich Syn Stefan Kotwicz Radomicki /nr 315 na liście/*1661 Żerków +06.05.1690 Żerków
kształcił się w Akademii Krakowskiej,wł.Obrzycka w 1689 podpisał statut dla Bractwa Strzeleckiego,mjr.WP,bezżenny

- nr 463 na liście Michał Marcin h.Odrowąż Wilkoński *1635 Skoraszewo +09.08.1715 Strzyszów
w 1853 wstępuje do wojska , w latach 1663-1664 zapewnie bierze udział w wyprawie na Moskwę Króla Jana Kazimierza pod d-em Jana Sobieskiego
chorążego koronnego, Który prowadził 6 tys. oddział kawalerii
jest w elitarnej Chorągwi Husarskiej już Króla Jana Sobieskiego od 1674 jako por.pancerny
w czasie wyprawy wiedeńskiej stoi na czele 28 Chorągwi Pancernej Koronnej Józefa Słuszki / nr.370 na liście Józef Bogusław h.Ostoja Słuszko
1652-1701 hetman polny litewski nstp.wojewoda trocki,kasztelan wileński,marszałek nadworny litewski /

po wyprawie wiedeńskiej osiedla sie w Strzyszowie - Małopolska , obecnie mieści sie tam Oddział Zamku Królewskiego na Wawelu
stolnik kamieniecki,podstoli podolski ,uczestnik sejmików krakowskich
1v Katarzyna h.Łabędź Głuszyńska
2v Franciszka h.Ostoja Sędzimir + po 1733
Założyciel tzw. Lini Wilkońskich ze Strzyszowa
w zapiskach Rodzinnych jest mowa o gobelinach,dywanach i innych, które poprzednio zdobiły namioty tureckie a potem zdobiły izby w Strzyszowie

Pozdrawiam
Mirek K.Paliszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2018, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2007, 17:33
Posty: 195
Lokalizacja: Wschowa
Witam !

W wyprawie wiedeńskiej bierze udział także następny mój Antenat Jan Franciszek h.Korzbok Tuchołka *ca 1660 +1713
na liście nr 435
prowadził własną chorągiew,starosta jasieniecki,kolator kościoła w Serocku 1689
Syn Jana Piotra +1691 Kasztelana gdańskiego
Jego Córka Zofia x 2v Stefan h.Sas Pruski Garczyński +1755 kasztelan poznański,wł.Zbąsznia w lini moich Antenatów

Pozycja 428,429,430,431,432 Bracia Trzcińscy h.Slepowron
giną Adam,Józef,Mikołaj i Andrzej pozostał Franciszek Który Miał nstp.4 v i Potomstwo
Byli Oni Synami Hieronima i N.Szeliskiej h.Lubicz
patrz google Hieronim Ślepowron Trzciński

Pozdrawiam
Mirek K.Paliszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Maciej Barton i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL