Tłumaczenie z j.rosyjskiego

Moderatorzy: magandbet, Młynarka, Bartek, woj

kotzbach
Posty: 103
Rejestracja: 26 lis 2011, 15:29

Tłumaczenie z j.rosyjskiego

Post autor: kotzbach »

Dzień Dobry!
Uprzejmie proszę o przetłumaczenie aktu małżeństwa Franciszka Soli oraz Marianny Głąb z dnia 07.02.1911 roku.
Genealodzy/geneszukacz ,małżeństwa rok 1911 akt nr.20.
Proszę o pozytywne załatwienie.Z góry ślicznie dziękuję.
Z poważaniem H. Kotzbach
Marek70
Posty: 320
Rejestracja: 20 wrz 2022, 10:33

Re: Tłumaczenie z j.rosyjskiego

Post autor: Marek70 »

Na przyszłość dołączaj link do aktu i pisz w jakiej parafii był ślub :)

Link do aktu
https://metryki.genealodzy.pl/index.php ... 0000000001

Mokrsko 07/02/1911 o 11:00,
Świadkowie: Franciszek Pilarski 40, Józef Pawlak 40, obaj gospodarze ze wsi Wichernik,
Młody: Franciszek Sola, kawaler, lat 24, syn zmarłego Stanisława i żyjącej Marianny zd. Światła małż. Sola, ur. i zam. przy matce we wsi Zbęk,
Młoda: Marianna Głąb, panna, lat 19, córka Antoniego i Wiktorii zd. Wretes małż. Głąb, ur. i zam. przy rodzicach gospodarzach we wsi Wichernik.
kotzbach
Posty: 103
Rejestracja: 26 lis 2011, 15:29

Re: Tłumaczenie z j.rosyjskiego

Post autor: kotzbach »

Bardzo Dziękuję! Miłego dnia.
Z poważaniem H.Kotzbach
ODPOWIEDZ