Kataster

Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
ODPOWIEDZ
Kubuś
Posty: 1268
Rejestracja: 27 lut 2010, 13:15

Kataster

Post autor: Kubuś »

Proszę mnie oświecić w tego typu sprawie .
Onego czasu otrzymałem w prezencie od Archiwum Państwowego w Bydgoszczy Kataster dla powiatu Netze .
Bo mnie to interesowało .
Jest to 1,5 GB zdjęć . \Jak to umieścić dla innych .

Przecież może komuś się przyda .

Może umie ktoś to wstawić no i gdzie , Nie mam praktyki.
==============================================
Gdyby dobra dusza wstawiła ,to zapraszm do rozmowy na messenger .

To dwa spakowane pliki po 660 MB

Pozdrawiam

Ryszard Welka
Kubuś
Posty: 1268
Rejestracja: 27 lut 2010, 13:15

Re: Kataster

Post autor: Kubuś »

Na stronie Mega umieściłem dwa pliki Katastru dla miejscowości nad Notecią . Mniej więcej Lubasz ,Czarnków . To dwa pliki spakowane rarem . BYć może komuś sie przyda .

Do pobrania podaję link: https://mega.nz/folder/6loEjLpa#UT6yXW5VGpXS5lsfYp0gTg

Pozdrawiam

Ryszard Welka
Toruń
ODPOWIEDZ