Proszę mnie oświecić w tego typu sprawie .
Onego czasu otrzymałem w prezencie od Archiwum Państwowego w Bydgoszczy Kataster dla powiatu Netze .
Bo mnie to interesowało .
Jest to 1,5 GB zdjęć . \Jak to umieścić dla innych .
Przecież może komuś się przyda .
Może umie ktoś to wstawić no i gdzie , Nie mam praktyki.
==============================================
Gdyby dobra dusza wstawiła ,to zapraszm do rozmowy na messenger .
To dwa spakowane pliki po 660 MB
Pozdrawiam
Ryszard Welka
Kataster
Re: Kataster
Na stronie Mega umieściłem dwa pliki Katastru dla miejscowości nad Notecią . Mniej więcej Lubasz ,Czarnków . To dwa pliki spakowane rarem . BYć może komuś sie przyda .
Do pobrania podaję link: https://mega.nz/folder/6loEjLpa#UT6yXW5VGpXS5lsfYp0gTg
Pozdrawiam
Ryszard Welka
Toruń
Do pobrania podaję link: https://mega.nz/folder/6loEjLpa#UT6yXW5VGpXS5lsfYp0gTg
Pozdrawiam
Ryszard Welka
Toruń