Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 16 kwi 2024, 14:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2006, 09:34 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

Adres http://www.wtg-gniazdo.org już działa.

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:19 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam

Na stronie zaszło trochę zmian.

- wstawiłem obrazek nagłówka; trochę jeszcze nad nim popracuję, ale idea pozostanie taka sama
- wstawiłem logo które podobało się większości wypowiadających się osób.
- na stronie "O nas" wstawiłem zdjęcia (są w sekcji "Spotkania")

Zapraszam na www.wtg-gniazdo.org
i proszę o komentarze

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 16:04
Posty: 618
Lokalizacja: Turek
Widzę, że ostro ruszyłeś z pracą nad stroną. Co dzień coś nowego.

_________________
Pozdrawiam
Darek 100

Uzyskałeś darmową pomoc na naszym forum? Znalazłeś przodków w naszych projektach? Wspomóż nas, nic Cię to nie kosztuje:
https://fanimani.pl/wtggniazdo/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2006, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2006, 20:07
Posty: 628
Lokalizacja: Nekla, pow. wrzesiński
Witam!
Z dnia na dzień strona się rozrasta. Macieju, wkładasz w nią dużo serca i pracy. Dzięki.
Znakomicie prezentuje się logo naszego Towarzystwa.
Obejrzałem strony innych Towarzystw Regionalnych. Nasz noworodek prezentuje się całkiem nieźle. Przydałoby się dodanie rumieńców, a więc delikatne podkolorowanie strony, tak, aby czarna czcionka była czytelna i nie męczył się wzrok.
Dobrze byłoby na forum pokazać tematy (podobnie jak w Genpolu),aby nie trzeba było za kazdym razem otwierać działu: Działalność Towarzystwa.
Dział linków będzie się rozrastał. Warto w nim pokazać ciekawe adresy, rozproszone w Genpolu na forum dyskusyjnym. Oczywiście to sprawa przyszłości, gdyż potrzeba czasu na pozbieranie wszystkiego.
Bardzo uprości to poszukiwania i umożliwi szybki dostęp do ciekawych dziedzin wiedzy genealogicznej.
Warto wśród linków umieścić wszystkie adresy stron genealogicznych: Yaki, Przodek pl , itp

Pozdrawiam.
Jerzy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2006, 22:51 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Tak, zamierzam jeszcze dorobić "newsy" na stronie głównej. W międzyczasie Wojtek obiecał przysłać trochę materiałów "opisowych" do strony. Popracuję jeszcze nad wyglądem i pierwsza wersja strony będzie gotowa.

Pozdrawiam

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1360
Lokalizacja: Strzelno
Macieju , 28 listopada jeszcze nie było - patrz strona główna wtg-gniazdo !!! Aleś wypruł do przodu ;) :)
Marzena


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:08 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
menka napisał(a):
Macieju , 28 listopada jeszcze nie było - patrz strona główna wtg-gniazdo !!! Aleś wypruł do przodu ;) :)
Marzena


Witam,

Marzeno - Faktycznie się zagalopowałem, już poprawiłem

Jurku - oczywiście strona jest cały czas w fazie tworzenia i wszelkie uwagi są mile widziane. Myślę, że wyjaśnimy sobie to w prywatnych mailach, żeby nie zanudzać ogółu "forumowiczów".

Co do linków - wstawiłem te najbardziej podstawowe. Jeśli macie jakieś ciekawe do umieszczenia - przysyłajcie do mnie. Niestety nie przewiduję możliwości dodawania linków przez użytkowników tak jak na genpolu. Ale nie chciałbym też, żeby strona była nieczytelna z powodu umieszczenia tam 1000 linków. Yaki i Przodek umieszczę na pewno, bo to bardzo ciekawe strony. Póki co jest genpol jako miejsce z którego wywodzi się większość "forumowiczów".

Co do nowiści: są już newsy. Póki co tylko wyświetlanie (nie można samemu dodawać, ale to z całą pewnością dopiszę), ale to zawsze coś.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do wypełnienia pozycji "genealogia" w menu strony. Z tego co pisał Wojtek, chciałby on, aby znalazł się tam poradnik genealoga - amatora z podstawowymi pojęciami itd. Ktoś jest chętny?

Poprawiłem też trochę nagłówek i zmieniłem nieco stronę "O nas" - myślę, że jest ona teraz w postaci prawie docelowej.

Pozdrawiam i oczywiście czekam na dalsze komentarze.

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2538
Lokalizacja: Mnichowo
Witam!
Właśnie przed chwila wysłałem Maciejowi artykuł o genealogii.Myślę że się nada. Jeżeli tak to możesz Maćku wpisac w odpowiednie miejsce. :lol:
Pozdrawiam nocna pora
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2538
Lokalizacja: Mnichowo
Witam ponownie!
Maćku nadal "prujesz do przodu". Na stronie o nas jest data 28 listopada.
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:57 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
wojciech napisał(a):
Witam ponownie!
Maćku nadal "prujesz do przodu". Na stronie o nas jest data 28 listopada.
Wojtek


No tak, tak. 28 listopada to znacznie bliżej Świąt niż paździenik i stąd też pewnie mój pośpiech. Już zmieniłem na stronie. Jeśli jeszcze gdzieś znajdziecie "28 listopada" to pretensje stanowczo do Św.Mikołaja :-)

Pozdrawiam

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:27 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:05
Posty: 22
Lokalizacja: Książ Wlkp.
Te linki byłoby mozna posegregować na poszczególne kategorie. Np. główny podział zrobić na kategorie - osobowe (spisy abonetów, dane osobowe), - miejscowe (dane związane z podziałem terytorialnym czy geograficznym), - diecezjalne (podział na parafie czy diecezje). Czy coś w tym rodzaju...Pewnie byłoby łatwiej się w tym odnależć....

_________________
Agatka


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL