Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 kwi 2024, 23:08

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:54 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 18:03
Posty: 660
Lokalizacja: Poznań
Myślę, że wszystkich ucieszy wiadomość ,że nakładem AP w Poznaniu ukazał się autorstwa Jolanty Riczborał "Skorowidz historyczny nazw ulic miasta Poznania" długo oczekiwany. Przypuszczam , ze na sobotnim spotkaniu dowiemy sieę czegoś więcej od Pana Dyr. Henryka Krystka, który podobno zaszczyci nas swoją obecnościa dotyczaca tematu dygitalizacji w AP.
Myślę, że dowiemy się również jaki jest koszt, a może nasz Wojtek już ten temat omówił i bedzie niezła dla nas niespodzianka. Już się bardzo cieszę :D

Pozdrawiam
krysia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2011, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 18:03
Posty: 660
Lokalizacja: Poznań
krysia napisał(a):
Myślę, że wszystkich ucieszy wiadomość ,że nakładem AP w Poznaniu ukazał się autorstwa Jolanty Riczborał "Skorowidz historyczny nazw ulic miasta Poznania" długo oczekiwany. Przypuszczam , ze na sobotnim spotkaniu dowiemy się czegoś więcej od Pana Dyr. Henryka Krystka, który podobno zaszczyci nas swoją obecnościa dotyczaca tematu dygitalizacji w AP.(Pomyłkowo podałam złą informację - pan dyr bedzie nieobecny)
Myślę, że dowiemy się również jaki jest koszt, a może nasz Wojtek już ten temat omówił i bedzie niezła dla nas niespodzianka. Już się bardzo cieszę :D

Pozdrawiam
krysia


Pragnę uzupełnić informacje. "Skorowidz..." mozna zakupić bezpośrednio w AP w Poznaniu za gotówkę
- w miękkiej oprawie - cena 30 zł
- w twardej oprawie - cena 40 zł
Informacje p. Stefan Olejniczak tel. 61 852-46-01 w 34


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2011, 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, 21:44
Posty: 422
Wielkie podziękowania dla Krysi, za tak wspaniałą wiadomość.

Obrazek

Książka zawiera alfabetyczny spis ulic w języku polskim i niemieckim, oraz dużo starych zdjęć Poznania.

Gratulacje dla Autorki i Wydawcy!

_________________
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
DankaW


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL