Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 05 maja 2024, 10:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 15 lis 2011, 14:47
Posty: 3
Szukam informacji o moim dziadku Wojciechu Kaczmarku ozenionym z Helena zd. Kruk z Inowroclawia. Znane sa mi osoby (i mam zdjecia) Walentego kaczmarka z zona Marysia zd.Bartczak i ich 4 dzieci kazimierz, Aleksander, Henryk i Barbara. Walenty kaczmarek mial sklep blawatni w Inowroclawiu w Rynku.
Wojciech kaczmarek- moj dziadek, byl pracownikiem kolei i mieszkali wraz z corkami: Jozefa kaczmarek (Nowakowska) i Waleria kaczmarek (Bartczak) przy ulicy Kasztelanskiej 22 w Inowroclawiu.
Nazwiska o ktorych wiem ze wiazaly sie z rodzina:
Gluszkowska Tekla, 3 braci Witkowskich, Borowiak,
Chetnie uzupelnie i podziele sie informacjami.
ENK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1360
Lokalizacja: Strzelno
W Bazie Małżeństw Wielkopolski z XIX w. czyli Poznań Projekt (wejście ze strony głównej WTG) jest ślub Wojciecha i Heleny, Heleny nazwisko jest najpewniej źle odczytane:
Parafia katolicka Inowrocław [Inowrazlaw], wpis 96 / 1893 zgodność: Pan młody: 100% Panna młoda: 43%
Adalbertus Kaczmarek (27)
Helena Krzak (17?)
Brak danych o rodzicach w parafialnej księdze ślubów, ale dane te uzyskasz z cywilnego aktu ślubu USC Inowrocław (prawdopodobnie akta te są już w Archiwum Państwowym w Inowrocławiu), ślub kościelny był 28 października 1893

_________________
Marzena
Szukam:Zgórski,Jankowski,Musiałowski,Wojtasik,Gabryszak,Andrzejczak,Szulczewski,Woźniak,Gryger (Gregier),Kuraszkiewicz,Grzeszkiewicz (Grzeszkowiak),Leśniewicz,Walczak,Orłowski,Tarnecki,Wiśniewski (były powiat Strzelno,okolice Skulska i Wilczyna)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL