Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 11 gru 2017, 08:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2017, 10:36 

Witam
Poszukuję informacji o rodzinach

Kłysz => Feliksa Kłysza (1900-1986) Zbąszyń - syn Franciszka (syn Jana i Anastazji z d. Matula) i Julianny z d. Wolna (c. Stanisława i Brygidy z d.Augustyniak) - szukam dalszych przodków, rodzeństwa i ich dzieci...

Kuhnke lub Kunke => Jadwiga (1903-1984) okolice Karna, Belęcin, Grójec Mały - córka Stefana i Julianny z d. Szuta - przodków mam, szukam rodzeństwa i ich dzieci, rodziny z końcówki XIX i XX wieku

Basiński => Józef (1902-1965) Chobienice, Grójec - syn Stanisława (syn Wojciecha i Marcjanny z d. Tomiak) i Weroniki z d. Kędziora (tutaj mam dość sporo rodziny i jeszcze dwa pokolenia przodków) - szukam dalszych informacji zwłaszcza o rodzinie Stanisława

Grzechowiak => Anna (1907-1989) - córka Stanisława i Heleny - tu największa dziura, mam jedynie rodzeństwo Anny. Stanisław prawdopodobnie pochodził z okolic Obornik, nie znam panieńskiego nazwiska Heleny. Mieszkali w Grójcu, Stanisław był kowalem w majątku w Chobienicach. W dostępnych skanach z Chobienic nic nie znalazłam (kończą się w 1905). Pisałam do Archiwum w ZG ale na razie bez odzewu..

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Kasia

PostNapisane: 19 paź 2017, 10:48 

Wywołałam wilka z lasu, Archiwum ZG odnalazło Helenę (z d. Gaweł) i jej męża Stanisława ur 1878 w Łukowie koło Obornik. Ślub w 1906 roku w Chobienicach.

Strefa czasowa: UTC + 1