Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 13:23

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 maja 2007, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2007, 11:38
Posty: 1
Lokalizacja: Krosno Odrzanskie
[b]Poszukuje danych i informacji(dokumentow zapiskow i zdjec )o rodzinach PENCZYNSKI ; ZEHNER I GALANT.Interesuja mnie wiadomosci o pochodzeniu tych rodow,historia,dokumentacja,dzieje i losy w okesie przed i powojennym.Moje dane ktore zna to:
1. ojciec mojego pradziadka nazywal sie Anton(Antoni) von Penczynski jego malzonka Antonine(Antonina)pochodzila z domu KRUSZONA,nie znam dat urodzin ani miejsca zamieszkania.Antoni Penczynski posiadal tytul szlachecki utracil go w roku 1840.
2.Martin(Marcin)PENCZYNSKI moj pradziadek Ur. w Lowentschin Kreis Posen-Ost w 1889 ,sluzyl w Armii Pruskiej ranny pod Verdun,Pracowal jako gornik w Westfalli w Essen.Tam ozenil sie z Maria Cicha z domu Galant,corka Jozefa Galanta i Pozalli z domu Zehner ur. w Galenzewie powiat Wrzesnia.
3.Waclaw PENCZYNSKI moj dziadek syn Marcina i Marii ur w 1919 w Essen.
4.Wincenty Penczynski dozorca, zam. Poznan.

interesuja mnie losy i dzieje mojej rodziny,skad pochodza,skad pochodzi nazwisko Penczynski,Galant,Zehner....za wszelkie udzielone informacje bardzo serdecznie dziekuje.Prosze pisac do mnie na forum lub na moj email.Z powazaniem Mariusz Penczynski[/b]

_________________
penczynski


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], szym i 141 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL