Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 23 kwi 2024, 18:16

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dzięciołowski
PostNapisane: 05 mar 2009, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2009, 15:04
Posty: 1
Poszukuje rodziny Stefana Dzięciołowskiego syna Wacława ktory zabił sie w roku 1953- lub 54 mieszkał we Wrocławiu mial żone i dzieci .Ojciec jego Wacław mieszkal w Nowej Rudzie, mile widziane wszelkie informacje na ten temat .Pozatym poszukuje informacji na temat Mikołaja Dzięciołowskiego syna Władysława który przed represjami w latach przed 2 wojna, zostawiwszy 2 malych dzieci uciekał wraz żoną był on jak jego ojciec lesniczym w Kupinie na Wołyniu w roku 1935 i sluch ponich zaginoł niewiemy czy zgineli a moze zyli gdzies i nie miel juz z rodzina kontaktu .A może jest ktos z panstwa kto natknoł sie na to nazwiskao i moze mi pomuc odnalesc starsze pokolenia np. rodzenstwa mojego pradziadka Wladysława Dzięciołowskiego niewiem kiedy sie urodził ani zmar jedno co wiem to ze w roku 1912 był leśniczym w Kupinie na wołyniu i miał też swój majątek oraz jeszcze wczesniejsze pokolenaia możę ktoś sięodezwie kto wywodzi sie z tych pokolen

1:)Benedykta Dzięciołowskiego syna Macieja Dzięciołowskiego.z parafi Mikołajewskiej(urodzony we wsi Paszkowce około roku 1700)
Jego synowie

2;)Marcina ,Mikołaja Dzięciołowskiego syna Benedykta i Maryny ur.1807.09.03 parafia Kulczycka
3;)Franciszek Dzięciołowski ur.1800.24.08 w parafii Ostropolskiej syn Benedykta i Maryny
4:)Bartłomiej Dzięciołowski ur.1816.19.08 w w parafii Mikolajewskiej syn Benedykta i Maryny
5;)Jan, Straton Dzięciołowski syn Tegoz Benedykta i Rozali ur.1826 .14.05

pozdrawiam wszystkich na forum Monika Slugocka

wrazie czego można pisać również na e-mail mona3900@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL