Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 19 kwi 2024, 08:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lut 2009, 18:04 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2009, 17:53
Posty: 2
Witam Wszystkich
Szukam Krewnych po moich pradziadkach Antonim Świątkowskim i Wiktorii Świątkowskiej nie znam miejsca urodzenia urodził im się syn a mój dziadek Marian Świątkowski ur.02.01.1905r. w Kruszynie ok. Włocławka babcia Helena Świątkowska zd Perłowska mieli 4 dzieci Zygmunta ,Bogusławę Szwajcer , Marie Gładysiak oraz mojego tatę Kazimierza ur.02.02.1943r Kruszyn ok. Włocławek zm. 23.08.1993r. Sosnowiec który ożenił się z moją mamą Mirosławą Świątkowską zd. Szymańska ur.10.09.1944r. Bogusławice mieszka obecnie w Sosnowcu

oraz krewnych po moim pradziadku Szymański Józef nieznam miejsca urodzenia prababci Józefa Szymańska zd Grzelak/Gralak nieznam miejsca urodzenia urodziły im się dzieci a także mój dziadek Franciszek Szymański ur.1.04.1908r Nowa Wieś/ zm.31.03.1974r Bogusławice ,moja babcia Zofia Szymańska zd Polewska ur.25.03.1916 Morzyce ,zm.23.03.1989 Koło pochowani w Lubotyniu mieszkali kiedyś w Bogusławicach (pomiędzy Izbicą Kujawską a Sompolnem)Dziadek miał braci/siostry Andrzej,Stanisław,Jan,Zofia (Koralewska) a babcia Wiktoria(?Bruzda),Maria(?),Stanisław .Ze związku Babci i Dziadka urodziła się moja Mama Mirosława Świątkowska

Zapraszam do mojego drzewa genealogicznego może coś więcej podpowie www.moikrewni.pl
Z góry bardzo dziękuję Roman Świątkowski ur.10.03.1971r w Szubinie ok. Bydgoszcz.

Pozdrawiam


Mój kontakt e-mail swiatkowski.roman@interia.pl lub portal NaszaKlasa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL