Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 16 kwi 2024, 05:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2009, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2009, 19:03
Posty: 2
Lokalizacja: Gniezno
Poszukuję Leokadii Kubiak córki Józefa (okolice Kokczyna) i Marianny z domu Starnz (okolice Wylatkowa)
Siostra Marianny - Rozialia Starnz ur 27-08-1871 zamieszkiwała Wylatkowo parafia Powidz i zmarła 1-03-1940r w Wylatkowie, córka Antoniego i Józefy z domu Palicka
nie posiadam danych Marianny
posiadam dane rodzenstwa Leokadii - urodzeni sa w Kokczynie parafia Brudzewo koło Strzałkowa w sumie 5osób
posiadam dokładne dane 1 brata Leokadii - Teofil Kubiak ur 09-04-1901 w Kokczynie zmarły 19-11-1973 w Gnieźnie mieszkali w Gnieźnie na ul Altyleryjskiej mianowany orderem Virituti Militari, żona Teofila Anastazja z domu Królikowska zmarła 16-10-1978 również w Gnieźnie ślubowali 21-04-1930 parafia Wronczyn k/ Pobiedzisk, córka ich Irena Kubiak (zmarła 22-01-1998r.) z męża Koziarka (Michał 22-06-1924 - 04-04-1999 byl wojskowym w Gnieźnie)
poszukuje wyłacznie informacji na temat Leokadii Kubiak podobno jako panna trafiła do zakładu opiekunczego nie wiem gdzie!!! moze ktos posiada jakies informacje jej dotyczace bazujac sie na danych ktore przyblizylem albo podpowie gdzie jeszcze moge szukać
pozdrawiam

_________________
Michał Wal
technik-no1@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2009, 19:03
Posty: 2
Lokalizacja: Gniezno
Prosze o podpowiedz gdzie mogę szukac aktu zgonu ww osoby? Znalazłem w danych w archiwum dokładna date urodzenia z 1908 roku w miejscowosci Rudy koło Mielżyna Strzałkowa. Osoba była podobno chora psychicznie i slad po niej zaginal w 1948 roku powiedzcie mi jakie osrodki przeszkuac jakies bazy czy co jeszcze bo pomyslów mi brakuje:(
pozdrawiam

_________________
Michał Wal
technik-no1@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL