Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 18 kwi 2024, 02:38

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2009, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2009, 22:34
Posty: 6
Poszukuję potomków Aleksandra Wodzyńskiego(ur. 1817 Krzepice zm?)i jego zony Olimpii z Pawłowskich (ur. 1839 Wieluń)
W latach 187.. był burmistrzem Wieruszowa a wcześniej sektretarzem M.czestochowa.Aleksander zmarł prawdopodobnie w majątku Tyble k. Sokolnik przed 1897r ale nie znalazłam potwierdzenia.Był spokrewniony z rodami Wodzyńskich z Krzeczowa,Wasosza,Popowa.
Czy ktoś z Państwa miałby mozliwośc sprawdzenia zgonów z lat 1875-97 z parafii Sokolniki z archiwum w Kaliszu?
Ja przejrzazłam akta z Sokolnik w archiwach Łodzkich ale lata podane wyżej znajduja sie w Kaliszu.

Pozdrawiam Hanna


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:12 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2009, 17:58
Posty: 8
Witam ponownie. Okazało się, że cały czas szukałem nie tego człowieka co potrzeba. Szukałem Alojzego a tak naprawdę potrzebny mi Augustyn Wodzyński. Imię i nazwisko już bez żadnych przekształceń. Tą pewną wiadomość posiadam po otrzymaniu wiadomości o wpisie metrykalnym w księdze urodzeń archiwum diecezjalnego w Pelplinie. Wpis dotyczy urodzenia ( chrztu ) mojego ojca. Tak więc dziadek mój to Augustyn Wodzyński a babcia Stanisława Kowalska. Z tą powrót do pytania. Czy w Pani drzewie - rodzie Wodzyński jest osoba o tym imieniu i nazwisku. Proszę o kontakt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2009, 22:34
Posty: 6
Niestety nie mam w spisie takiego imienia .

hanna


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL