Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 19 mar 2024, 12:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 lut 2015, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 04 lut 2012, 14:00
Posty: 18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Robię już ostatnie podejście do strony Miłkowic, albo ustalę brakujące daty, albo dam za wygraną. Bardzo proszę o pomoc.

- Prośba szczególnie do młodych genealogów, a specjalnie do p. Krystiana Chwialka. Nie mam odwagi zwracać się do Pana osobiście, tyle już Pan dla mnie zrobił, ale gdy Pan by tutaj zajrzał i przeczytał mój apel o pomoc, i zdecydował się na odwiedzenie archiwum w Koninie, proszę o sprawdzenie akt urodzin w parafii Miłkowice w latach, określmy to w przybliżeniu 1895 – 1903. Szukam potomstwa Tomasza Bogdańskiego i Albiny z d. Dąmbskiej. Nie wiem czy oni mieli dzieci, ale przypuszczalnie ta dziewczynki na foto 6, to ich córka. Być może urodziła się w Rzymsku, może tam była chrzczona. Musze się upewnić, że tam jest ten akt lub go nie ma.
Oto zdjęcie rodzinne Bogdańskich http://milkowice.pl.tl/Nowo%26%23347%3Bci-_-Bogda%26%23324%3Bscy.htm

- Prosiłabym także o sprawdzenie aktów zgonu w parafii Głuchów w latach 1911- 1924. Szukam aktu zgonu Stanisława Bogdańskiego ur. 28.04.1854 roku Zaspy, męża Joanny, ewentualnie także aktu zgonu Włodzimierza Bogdańskiego ur. 17.02. 1871 w Szczytnikach męża Janiny. Wiemy, że sprzedał Szczytniki i zamieszkał w Wilczkowie u p. Temlerów( Helena Temler - zm.1929 r, była żoną jego siostry Janiny). Niby te akta były sprawdzone, ale nie wiem czy akurat te roczniki. Może więc trzeba by było wtedy wydłużyć przeglądanie do 1930 roku.

- Już w Archiwum w Kaliszu znajdują się akta związane ze Szczytnikami, sprawdziłam. Opłaty za wyszukiwanie są porażające. Jest to parafia Iwanowice. Prosiłabym o sprawdzenie aktów zgonu lata 1905 – 1911. Poszukuję aktu zgonu Janiny Bogdańskiej ur. 05.05.1878 w Piętnie, żony Włodzimierza.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL