Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 19:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2020, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 04 maja 2020, 20:04
Posty: 125
Witam,

Czy jest ktoś w stanie mi poradzić do jakiej instytucji się zgłosić po informacje dotyczące pochówku Antoniego Łuczkowskiego?
Program MyHeritage odnalazł jego grób na Cmentarzu Komunalnym nr 2 w Poznaniu: https://billiongraves.pl/grave/Antoni-% ... i/31541987
Niestety nie wiem gdzie się zgłosić (i czy w ogóle ktoś udzieli mi informacji) dotyczących Antoniego, który był panieńskim dzieckiem mojej praprababci. Niestety nie wiem dokładnie gdzie w Poznaniu mieszkał Antonii i do jakiej parafii należał. Na BillionGraves jest link do strony cmentarza, ale on przekierowuje do strony Poznan.pl. Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam,
Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2020, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2014, 19:16
Posty: 400
Lokalizacja: Puszczykowo
Właśnie na stronie poznan.pl są namiary kontaktowe na Cmentarz Junikowo – https://www.poznan.pl/mim/necropolis/cm ... ,1944.html

Co do adresu Antoniego to wg Kartoteki Ewidencji Ludności m. Poznania jego pierwszym adresem po przyjeździe z Nosalewa do Poznania była ul. Strumykowa 5 (czyli dzisiejsza Sikorskiego), ale to oczywiście nie oznacza że później też tam mieszkał.

_________________
Pozdrawiam
Grzegorz

Poszukuję: Bartczak (Mchy, Sebastianowo, Nowe Miasto), Pietruszyński (Dąbrowa, Skórzewo), Filipiak (Śmiełów, Międzychód), Pawlak (Sierniki), Stachowiak (Kotusz, Karśnice, Wąbiewo), Dolata (Parzęczewo), Taciak (Sierniki), Nyczak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2020, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 04 maja 2020, 20:04
Posty: 125
Bardzo dziękuję za pomoc! Napiszę gdzie trzeba i może się czegoś dowiem. Muszę przyznać, że poszukiwanie informacji o Antonim Łuczkowskim sprawia mi dużo problemów, oby informacja z cmentarza rozwiała część tajemnicy.

Pozdrawiam,
Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2021, 09:25 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 09:18
Posty: 120
Witam,
Potrzebuję pomocy, chodzi o zostawienie kartek na dwóch grobach z prośbą o kontakt. Poszukuję rodziny Aleksandra Chrząszczewskiego który pochowany jest na Junikowie. Będę wdzięczny za pomoc.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2021, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2020, 11:16
Posty: 101
Lokalizacja: Warszawa
Andrzej! napisał(a):
Bardzo dziękuję za pomoc! Napiszę gdzie trzeba i może się czegoś dowiem. Muszę przyznać, że poszukiwanie informacji o Antonim Łuczkowskim sprawia mi dużo problemów, oby informacja z cmentarza rozwiała część tajemnicy.

Pozdrawiam,
Andrzej


Dzień Dobry!

Czy finalnie udało się uzyskać jakieś informacje z cmentarza na Junikowie?
Ostatnio sam zwróciłem się z zapytaniem o jeden grób i czekam póki co. Zastanawiam się tylko czy udzielają takich informacji?

Ogólnie ciekawi mnie jakie jest podejście cmentarzy do zapytań np. o rodziców osób pochowanych. Raz zwróciłem się do jednej nekropolii w Wielkopolsce i udzielili odpowiedzi - dane rodziców, data i miejsce urodzenia.

_________________
Poszukiwani potomkowie:
- Franciszki Cielaszyk, Pelagii Taberskiej oraz Jana Gruszczyńskich od Michaliny Dobrogojskiej;
- Dobrogojskich, którzy zrobili test autosomalny DNA
-----------------------------------------------
Pozdrawiam,
Marek D.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL