Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 19 mar 2024, 07:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2007, 09:33 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

Zgodnie z Regulaminem forum na prośbę Wojtka zdecydowaliśmy się w najbliższym czasie usunąć lub zablokować konta tym użytkownikom, którzy nie wprowadzili swoich danych, a w szczególności imienia, nazwiska oraz miejsca, z którego pochodzą.

Dane mogą zostać uzupełnione lub zmienione każdej chwili, po zalogowaniu wystarczy klinkąć na "Profil" (a później wypełnić pola "Skąd" i "Imię i nazwisko")

Profile zostaną ponownie przeglądnięte za tydzień tj. ok. 23.01 i wtedy zapadnie decyzja które zablokować.

Chciałbym uspokoić wszystkich członków WTG i aktywnych Forumowiczów - ich konta nie będą blokowane. Dotyczy to tylko tych osób, o których nic nie wiadomo.

Pozdrawiam

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2006, 20:07
Posty: 628
Lokalizacja: Nekla, pow. wrzesiński
Maćku!
Mamy chyba jakieś problemy techniczne, związane z rejestracją na naszym forum. Sprawdź w Genpolu informację w wątku: "Do Genealogów z Wielkopolski", w którym umieściłem informację o naszym kolejnym spotkaniu. Piszę tutaj, gyż dzisiaj nie mam dostępu do swojej skrzynki pocztowej w Wirtualnej Polsce.
Jerzy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:45 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
juros napisał(a):
Maćku!
Mamy chyba jakieś problemy techniczne, związane z rejestracją na naszym forum. Sprawdź w Genpolu informację w wątku: "Do Genealogów z Wielkopolski", w którym umieściłem informację o naszym kolejnym spotkaniu. Piszę tutaj, gyż dzisiaj nie mam dostępu do swojej skrzynki pocztowej w Wirtualnej Polsce.
Jerzy


Cześć Jurku,

Już wyjaśniłem problem na genpolu. Dziś wprowadzałem pewne zmiany w kodzie forum i niestety nie przewidziałem wszystkich efektów swoich posunięć. Powinienem był sprawdzić, czy wszystko działa, ale rejestracja umknęła mojej uwadze. Wycofałem już część zmian które powodowały problem i mam nadzieję, że teraz będzie działać.

Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 21:49
Posty: 216
Lokalizacja: Poznan
Cytuj:
Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "Baza danych miejscowości Wlkp - propozycja" na Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne "Gniazdo". W tym temacie pojawiła się odpowiedź od Twojej ostatniej wizyty. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.

http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewto ... ?p=376#376

Jeżeli chcesz zaprzestać obserwacji tego tematu możesz albo kliknąć odnośnik "Przestań śledzić ten temat", który znajdziesz na dole strony z powyższym tematem, albo klikając poniższy odnośnik:

http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewto ... atch=topic

--
Administrator Forum WTG "Gniazdo"


Czy to jest naprawdę od Administratora Forum WTG " Gniazdo" ? Można otwierać? Janka Król


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 11:08 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Czy to jest naprawdę od Administratora Forum WTG " Gniazdo" ? Można otwierać? Janka Król


Witam,

Jeśli jest początek http://www.wtg-gniazdo.org/... to można otwierać. System forum, który zainstalowałem ma możliwość wysyłania powiadomień przy różnych okazjach. W tym przypadku np. kiedy "obserwujesz" temat. Wtedy dostajesz powiadomienia o nowych postach w wątku. Na Genpolu też coś takiego działa.

W każdym razie nie wysyłam tych maili osobiście (ja zawsze się podpisuję choćby imieniem), a wysyła je automatycznie oprogramowanie forum.

Pozdrawiam
Maciej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 21:49
Posty: 216
Lokalizacja: Poznan
Witaj Macieju,
dziękuję za informację.
Pozdrawiam. Janka Król


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Powiadomienie.
PostNapisane: 19 sty 2007, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 12:24
Posty: 399
Lokalizacja: 77-100
Dzisiaj rano otrzymałem powiadomienie o odpowiedzi, jednak po kliknięciu nic się nie otwiera.

_________________
Bogusław.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL