Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 19 mar 2024, 05:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2021, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2016, 17:04
Posty: 3
Szanowni Państwo,
Ancestry.com zwróciło się do mnie z prośbą o pośredniczenie w kontaktach z polskimi towarzystwami genealogicznymi. W dalszej perspektywie czasowej (popandemicznej) planują zwiększyć swoją obecność w tej części świata, zwłaszcza w Polsce. Na razie starają się zwiększyć rozpoznawalność własnej marki i wymyślili promocję skierowana do członków towarzystw genealogicznych. Każdy, kto założy w ancestry.com bezpłatne konto i doda do niego co najmniej 50 osób w 4 pokoleniach (lub 100 osób jeśli posiada już konto) otrzyma darmowy test DNA lub roczną subskrypcję na dostęp do ich baz danych. Konto na ancestry jest bezpłatne i nie ma konieczności podawania danych karty kredytowej (tutaj znajduje się krótka instrukcja jak to zrobić: http://polishgen.net/ancestry/konto.html). Na stronie: http://polishgen.net/ancestry/ umieściłem informacje dotyczące tej akcji oraz dane kontaktowe do mnie. Osoby chcące skorzystać z tej promocji bardzo proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam,
Zbigniew Stettner


PS
Post umieściłem na forum zgodnie z sugestią prezesa WTG. Jeśli w niewłaściwym dziale to proszę o przeniesienie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2021, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2015, 12:58
Posty: 302
Czy ta oferta jest ograniczona czasowo?

_________________
Pozdrawiam
Kuba


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2021, 21:51 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2016, 17:04
Posty: 3
AlpaCino napisał(a):
Czy ta oferta jest ograniczona czasowo?

Na razie nie ma ograniczenia czasowego. Ja będę się tym zajmował do połowy maja. Potem przejmie to niemiecki oddział Ancestry i pewnie będzie kontynuowana. W każdym razie, na pewno w tej postaci będzie jeszcze co najmniej 1,5 miesiąca.
Zbigniew


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2021, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2019, 07:53
Posty: 229
Jak to jest w przypadku gdy chce sie zbadać osobe u której nie można podac wszystkich 4 pokolen, czy wystarczy jedna linia do 4 pokolenia? Np mojej babci mama ma ojca NN wiec nie mozna dalej szukac. I czy kazda osoba powinna sie zglaszac osobno do Pana czy jest mozliwosc kilku testów dla administratora wiekszego drzewa.
Z góry dziękuję za odpowiedź

_________________
Pozdrawiam Alina
Ja pomogłam Tobie, teraz ty pomóż
https://www.siepomaga.pl/alusia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2021, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2015, 12:58
Posty: 302
Po długim czasie oczekiwania w końcu dostałem dostęp do baz. Niewiele się dowiedziałem, ale polecam wszystkim skorzystać.

_________________
Pozdrawiam
Kuba


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2021, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2016, 17:04
Posty: 3
Bardzo proszę o kontakt Panią Halinę Kwiatkowską (niestety pm nie zadziałała). Mój email: zbigniew.stettner@gmail.com lub telefon (696 068 0627)

Zbigniew


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2021, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 gru 2010, 11:56
Posty: 304
Lokalizacja: Poznań
Mogę spokojnie polecić, chociażby akta cywilne z końca XIX i początku XX w - sporo aktów z Pomorza, Dolnego śląska, części Wielkopolski oraz II WŚ

_________________
Pozdrawiam
Janina
_______________________
Szukam:
- miejsca zgonu Stanisława Filipowicza (s.Karola) - w latach pomiędzy 1845 a 1853
- miejsca urodzenia Elżbiety, Karola i Stanisława Filipowiczów - dzieci Andrzeja i Marianny (lata ok.1770-1785)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lip 2021, 07:30 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2007, 10:02
Posty: 2450
zstettner napisał(a):
Każdy, kto założy w ancestry.com bezpłatne konto i doda do niego co najmniej 50 osób w 4 pokoleniach (lub 100 osób jeśli posiada już konto) otrzyma darmowy test DNA

Autosomalny?

_________________
Pozdrawiam - Bartek

HIC MORTVI VIVVNT ET MVTI LOQVVNTVR. A dbałość o naukę jest miłość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lip 2021, 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2015, 12:58
Posty: 302
Ancestry robi test tylko autosomalnego DNA. Nie ma wyników dotyczących Y-DNA i mtDNA.
https://www.ancestry.com/dna/en/legal/international/faq

_________________
Pozdrawiam
Kuba


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lip 2021, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2007, 10:02
Posty: 2450
AlpaCino napisał(a):
Ancestry robi test tylko autosomalnego DNA. Nie ma wyników dotyczących Y-DNA i mtDNA.
https://www.ancestry.com/dna/en/legal/international/faq

Dzięki.

_________________
Pozdrawiam - Bartek

HIC MORTVI VIVVNT ET MVTI LOQVVNTVR. A dbałość o naukę jest miłość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2021, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 09 sty 2019, 13:30
Posty: 1
Witam.
Czy ta promocja jeszcze obowiązuje?

Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2023, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2019, 07:53
Posty: 229
Nadal trwa ten projekt trzeba napisac meila po polsku do Pana Piotra prassek@ancestry.de ze chce sie wziasc udzial w projekcie.
Zachecam dzic obchodzimy przeciez Międzynarodowy Dzień DNA

_________________
Pozdrawiam Alina
Ja pomogłam Tobie, teraz ty pomóż
https://www.siepomaga.pl/alusia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2024, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2019, 07:53
Posty: 229
Przypomnienie
Projekt Ancestry trwa!

W zamian za wgranie/stworzenie w ich serwisie drzewa genealogicznego zawierającego minimum 50 osób w conajmniej 4 pokoleniach oferują do wyboru:
genealogiczny test DNA lub roczny abonament w Ancestry

Co zrobić, żeby skorzystać z oferty?
1️⃣ Utwórz darmowe konto na Ancestry i wyślij maila do pana Piotra Rasska na adres: prassek@ancestry.de z informacją, że chcesz skorzystać z oferty drzewo w zamian za test / abonament (w zależności od tego, co jest Ci bardziej potrzebne). W mailu podaj nazwę swojego użytkownika na Ancestry i/lub informację, czy konto jest stworzone na tym samym mailu, z którego piszesz.
2️⃣Gdy otrzymasz odpowiedź od p. Piotra, że oferta jest aktualna, wgraj drzewo do Ancestry (lub utwórz je ręcznie). Twoje drzewo musi być publiczne. Napisz maila do p. Piotra, że drzewo zostało wgrane.
3️⃣ Poczekaj aż drzewo zostanie zweryfikowane przez zespół Ancestry.
4️⃣Po pozytywnej weryfikacji, która może trwać 2-3 tygodnie, otrzymasz maila z kodem do zamówienia darmowego testu bez kosztów przesyłki lub, w zależności od tego, co wybrałeś/-aś, zostanie Ci przypisany do konta roczny abonament
Polecam testy w Ancestry, bo to największa baza użytkowników
Otrzymany wynik można pobrać i wgrać do My Heritage, Family Tree DNA i GEDMatch.

_________________
Pozdrawiam Alina
Ja pomogłam Tobie, teraz ty pomóż
https://www.siepomaga.pl/alusia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL