Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 14 maja 2024, 12:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:05 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

Wątek "Smutna refleksja" został przesunięty do forum zarezerwowanego dla członków WTG.
Dziękuję wszystkim osobom za udział w dyskusji oraz ciekawe spostrzeżenia i uwagi, które postaramy się omówić dokładniej wśród członków, Zarządu i administratorów forum.

Trwają obecnie prace nad wydzieleniem osobnego działu dla postów obcojęzycznych, nie tylko niemieckich, ale również angielskich czy francuskich. O postępach będziemy informować na bieżąco, rzecz wymaga niestety nieco czasu.

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:06 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2010, 20:10
Posty: 176
Lokalizacja: Wielkopolska Wschodnia/Kalisz
Czyżby ta (Adminie, jak mam podkreslić nawrót tej paskudnej przypadlości? - jest juz małymi !) ,,puszka Pandory'' - zainicjowana przez DankęW okazała się być nieświeżą i zostala zutylizowana? ... eee ocenzurowana??? Zacząłem sie jąkać , jak w stanie wojennym! Przecież to była niewinna wymiana poglądów - bez d o p a l a c z y !Sądziłem, że mnie już nigdy nie dopadnie! Bo miałem z nią do czynienia przy organizacji 36 wystaw, ale to było przeszło ćwierć wieku temu, choć personalia cenzorki pamiętam po dziś dzień!
:oops:

Andrzej

admin: proszę o poprawnienie postu (pkt. 4 regulaminu)

_________________
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wislawa Szymborska


Ostatnio edytowano 14 paź 2010, 17:43 przez sobieray, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, 11:22 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 1332
Lokalizacja: Śrem
Jak zapewne już dało się zauważyć, został utworzony na forum nowy dział, zatytułowany "Discussions in English, Deutsch, Français etc.". Dla zachowania przejrzystości forum, wszystkie wątki obcojęzyczne będą od teraz tam właśnie umieszczane, a na stronie głównej oznaczane kolorem żółtym. Jeśli ktoś chciałby dodatkowo ograniczyć u siebie wyświetlanie tych wątków na stronie głównej, udostępniliśmy taką możliwość. Wystarczy w panelu użytkownika przejść do zakładki "Grupy użytkowników" i tam z drugiej listy wybrać "Tylko polskie tematy", a następnie potwierdzić chęć dołączenia, klikając "Wyślij".

Jednocześnie zachęcam naszych obcojęzycznych gości (być może czytających tę wiadomość) do zakładania nowych tematów we wspomnianym dziale. Mam nadzieję że dzięki tej drobnej zmianie, będziemy mogli jeszcze sprawniej służyć sobie wzajemną pomocą.

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, 15:30 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Przy okazji zmieniła się nieco treść punktu 3 Regulaminu Forum.

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL